INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Żarówki LED E14

Żarówki LED z małym gwintem często stosowane w kinkietach i lampkach

 

Żarówki LED E14 zostały wyposażone w mały gwint. Jest to trzonek, którego średnica znamionowa, jak i długość wynosi ok. 14mm. Żarówki LED na mały gwint codziennie spotykamy w wielu kinkietach, jak i żyrandolach. Wychodząc naprzeciw ogromnej popularności tego typu lampy LED, przygotowaliśmy ich bogaty wybór w naszym sklepie internetowym - SMD-LED.pl. W naszej ofercie znajdą państwo szeroki wachlarz mocy i barwy światła, przez co nasi klienci dopasują rodzaj światła do swoich indywidualnych preferencji. Używając produktów wykonanych w technologii LED możemy otrzymać nawet do 90% oszczędności energii względem tradycyjnego oświetlenia.

 

Żarówki LED E14 jako rodzaj oświetlenia ledowego

 

Żarówki ledowe z małym gwintem bardzo często pełnią funkcję głównego oświetlenia w naszych domach. Wtedy najczęstszym wyborem naszych klientów stają się żarówki LED E14 kulki i żarówki świecowe LED E14.  Lampy LED E14 to również powszechnie używany rodzaj oświetlenia stanowiący efektowną dekorację. W tym celu zostały stworzone żarówki LED E14 płomyk i żarówki LED E14 Filament.

 

Żarówki z małym gwintem - wyselekcjonowani producenci

 

Starając się o jak największe zadowolenie naszych klientów, posiadamy gamę produktów od wyselekcjonowanych producentów. Sprawia to, że każda żarówka LED E14 sprzedawana w naszym sklepie jest najwyższej jakości i zapewniamy jej długi okres gwarancyjny wynoszący aż 24 miesiące. W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Żarówki LED E14 Philips
  • Żarówki LED E14 Osram
  • Żarówki LED E14 Pila
  • Żarówki LED E14 Aigostar
  • Żarówki LED E14 LedLine
  • Żarówki LED E14 ART
  • Żarówki LED E14 EcoLight
Wybierając żarówkę LED E14 należy zwrócić uwagę na jej barwę światła. W oświetleniu LED spotykamy podział na trzy podstawowe barwy: ciepłą, dzienną i zimną. Poniżej przedstawimy państwu przykładowe zastosowanie każdej z barw.
 
Barwa ciepła - najczęściej stosowana w oświetleniu domowym, w pomieszczeniach, w których odpoczywamy.
Barwa dzienna - rodzaj oświetlenia bardzo często używany w korytarzach i łazienkach.
Barwa zimna - typ barwy, która najlepiej sprawdza się w oświetleniu pomieszczeń, w których pracujemy. 
[Produktów w tej kategorii: 98]   Wyświetl po:

1 2 3 ... 3 Następne


* Pola wymagane