Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Oprawa schodowa LED

Oświetlenie schodowe LED nie musi być nudne i pełnić wyłącznie oświetleniowych funkcji. Wykorzystując oprawy schodowe, możemy stworzyć niezwykle klimatyczne oświetlenie, które nie tylko elegancko oświetli, ale także przyciągnie wzrok. Lampki schodowe w ofercie naszego sklepu dostępne są w wersji zasilanej prądem o napięciu 12V lub 230V. Do zasilania opraw niskonapięciowych, powinniśmy wykorzystywać wyłącznie zasilacze ledowe o stabilizowanym napięciu wyjściowym.

  1. Lampki schodowe
  2. Oświetlenie schodowe Led
  3. Halogeny schodowe
  4. Oprawy schodowe
  5. Oświetlenie schodowe z czujnikiem ruchu
Kolor:
Producent:
Barwa Światła:
Klasa szczelności:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 184    Wyświetl po:

Lampki schodowe

Oprawy schodowe to rodzaj specjalistycznego oświetlenia LED, dedykowany do naszych klatek schodowych. Zwykle Ledy schodowe służą jako główne oświetlenie, lecz używając dedykowanych do tego oprawek, uzyskamy niesamowity efekt dekoracyjny, jak i zwiększymy poziom bezpieczeństwa - każdy schodek będzie dokładnie widoczny. Halogeny schodowe LED dostępne w naszej ofercie sprawią, że Państwa klatki schodowe będą przyciągać uwagę i znacznie zwiększą swoją atrakcyjność.

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo wykonane w efektownym i eleganckim stylu lampki schodowe marki ProVero oraz Idea LED. Oprawy te posiadają wbudowane diody LED najwyższej jakości. Charakteryzują się one wysoką mocą świetlną oraz minimalnym zużyciem energii.

 

Oświetlenie schodowe Led

Oprawa schodowa Led to produkt, który został przystosowany do zasilania stałym napięciem 12V DC. Możemy je zasilać wyłącznie zasilaczami przystosowanymi do nowoczesnej technologii ze stabilizowanym napięciem. Najwygodniejszym w oświetleniu schodowym są zasilacze puszkowe, które z łatwością ukryjemy w puszce na klatce schodowej. Kolejnym rozwiązaniem zasilania oprawek schodowych 12V jest użycie bezpośredniej przetwornicy do każdej z nich. Taki sposób pozwoli nam uzyskać oświetlenie schodowe 230V, którego nie będziemy musieli podłączać do żadnych zewnętrznych zasilaczy.

 

Halogeny schodowe

Eleganckie i klimatyczne podświetlenie schodów to niezwykle pożądany efekt przez współczesnych klientów oświetleniowych. Lampki przyschodowe są nie tylko źródłem akcentowego oświetlenia, ale także niezwykle ważnych elementem dekoracyjnym. Dbając o potrzeby naszych klientów, przygotowaliśmy dla Państwa Ledy schodowe w przeróżnych wersjach i kolorach. W naszym sklepie internetowym kupią Państwo lampki na schody w czarnym, srebrny, złotym, czy nawet brązowym kolorze. Oczywiście prócz koloru wybieramy również model. Dostępne są oprawy schodowe z jednym źródłem światła, ale także takie z trzema mniejszymi. Oczywiście ostateczny wybór lampek zależy od naszych klientów, ich zapotrzebowania, oraz stylu, jaki panuje w ich wnętrzu.

 

Oprawy schodowe

Oświetlenie schodów wewnętrznych we współczesnych domach najczęściej składa się z opraw schodowych, które montujemy w puszcze montażowej o średnicy 60 mm. Mogą być one uruchamiane za pomocą zwykłego włącznika, takiego schodowego lub przy pomocy czujnika ruchu. Oprawa schodowa do puszki 60 mm jest obecnie standardem i tylko tego typu halogeny schodowe znajdą Państwo w naszej ofercie. Mogą one emitować zarówno światło w barwie ciepłej, jak i zimnej, wszystko zależy od wybranych oprawek. Światło ciepłe nada niezwykły klimat wnętrzu, natomiast to zimne, może znakomicie kontrastować z głównym źródłem światła.

 

Oświetlenie schodowe z czujnikiem ruchu

Obecnie prawdziwym hitem są lampki zapalane odpowiednio do kolejności pokonywanych schodków. Niestety jest to dosyć kosztowne rozwiązanie, z którego często rezygnuje się właśnie ze względu na cenę takiego systemu. Znacznie bardziej popularne i atrakcyjniejsze cenowo jest oświetlenie schodowe z czujnikiem ruchu PIR lub MV. Tego typu czujnik ruchu na schody będzie automatycznie uruchamiać jedną część oświetlenia naszej klatki, a w momencie wejścia wyżej, kolejną jego część (w zależności od ilości czujników i ich miejsca montażu).

Punktowe oświetlenie schodów nie zawsze wystarczy nam bez głównego źródła światła. Wybierając lampy schodowe, zadbajmy o to, aby główne źródło światła było wystarczające do równomiernego podświetlenia, a to akcentowe zapewniło nam niesamowity efekt dekoracyjny.* Pola wymagane