Kategorie

Filtry

Cena

267,00 zł - 719,00 zł

Moc [W]

Klasa szczelności [IP]

Strumień świetlny [lm]

Temperatura barwowa [k]

Klasa energetyczna

Wydajność [lm/W]

×

Oświetlenie do warzyw i owoców

Oświetlenie do warzyw i owoców pełni funkcję oświetlenia, które w idealny sposób wyeksponuje swieżość oraz kolory wybranych warzyw i owoców. Właściwie dobrane oświetlenie do warzyw i owoców musi bardzo dobrze oddawać ich barwy, niezależnie czy będzie to marchewka, seler, truskawki czy banany. Na sukces sprzedażowy każdego sklepu spożywczego składa się wiele elementów. Odpowiednie wyeksponowanie towarów w tych kategoriach zapewni zwiększenie ich sprzedaży, jednocześnie pociągając za sobą wzrost sprzedaży pozostałego asortymentu. 

  • Prawidłowe oświetlenie stoiska owocowo-warzywnego ma ogromny wpływ na sukces każdego sklepu spożywczego.
  • W zależności od rodzaju naszego stoiska możemy wybierać spośród nowoczesnych lamp szynowych, a także świetlówek LED przeznaczonych do oświetlania warzyw i owoców.
  • Brak promieniowania ultrafioletowego i podczerwonego przez LEDy nie wpływa na przyspieszoną utratę świeżości, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych źródeł światła.
  • Oświetlenie w postaci LED-ów przeznaczone do oświetlania warzyw i owoców to lampy emitujące światło odpowiednio dobrane do stworzenia jak najlepszych warunków na stoisku.
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry