Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Oświetlenie do warzyw i owoców

Oświetlenie do warzyw i owoców pełni funkcję oświetlenia, które w idealny sposób wyeksponuje swieżość oraz kolory wybranych warzyw i owoców. Właściwie dobrane oświetlenie do warzyw i owoców musi bardzo dobrze oddawać ich barwy, niezależnie czy będzie to marchewka, seler, truskawki czy banany. Na sukces sprzedażowy każdego sklepu spożywczego składa się wiele elementów. Odpowiednie wyeksponowanie towarów w tych kategoriach zapewni zwiększenie ich sprzedaży, jednocześnie pociągając za sobą wzrost sprzedaży pozostałego asortymentu. 

  • Prawidłowe oświetlenie stoiska owocowo-warzywnego ma ogromny wpływ na sukces każdego sklepu spożywczego.
  • W zależności od rodzaju naszego stoiska możemy wybierać spośród nowoczesnych lamp szynowych, a także świetlówek LED przeznaczonych do oświetlania warzyw i owoców.
  • Brak promieniowania ultrafioletowego i podczerwonego przez LEDy nie wpływa na przyspieszoną utratę świeżości, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych źródeł światła.
  • Oświetlenie w postaci LED-ów przeznaczone do oświetlania warzyw i owoców to lampy emitujące światło odpowiednio dobrane do stworzenia jak najlepszych warunków na stoisku.

Spis treści:

  1. Oświetlenie LED do warzyw i owoców
  2. Ledy do warzyw i owoców
  3. Jakie oświetlenie LED do warzyw i owoców wybrać?
Kategorie oświetlenia do warzyw i owoców
Producent:
Kolor:
Strumień świetlny:
od: do lm
Kąt świecenia:
od: do °
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 16    Wyświetl po:

Oświetlenie LED do warzyw i owoców

Oświetlenie LED do warzyw i owoców to doskonałe LED-owe źródła światła. Bez względu czy będą to lampy LED do warzyw i owoców, czy świetlówka LED do warzyw i owoców, zapewnią one korzystne warunki oświetleniowe na stoisku z warzywami i owocami. Oświetlenie w postaci LED-ów przeznaczone do oświetlania warzyw i owoców to lampy emitujące światło odpowiednio dobrane do stworzenia jak najlepszych warunków na stoisku. Oświetlenie to zapewni świeży i naturalny wygląd sprzedawanych produktów. To z kolei zagwarantuje zachęcenie do zakupów przez klientów i zwiększenie sprzedaży. Jak wiadomo, kupuje się przede wszystkim oczami, dlatego atrakcyjny wygląd warzyw i owoców pozytywnie wpłynie na decyzje zakupowe. Inwestycja w dobre oświetlenie stoiska owocowo-warzywnego przyniesie szereg korzyści w przyszłości, z których najważniejszą będzie właśnie zdecydowane polepszenie bilansu finansowego sklepu lub stoiska.

Oswietlenie do warzyw i owoców

 

Ledy do warzyw i owoców

Ledy do warzyw i owoców zwiększają sprzedaży dzięki poprawie atrakcyjności wizualnej warzyw i owoców to nie jedyna zaleta, jaką posiada oświetlenie LED do warzyw i owoców. Kolejną, niezwykle istotną jest wpływ na koszty związane z funkcjonowaniem całego sklepu. LED-y są bowiem bardzo energooszczędnymi i trwałymi, źródłami światła. Zużywają kilkukrotnie mniej energii elektrycznej od tradycyjnych źródeł światła. Funkcjonowanie oświetlenia LED-owego w zdecydowany sposób wpłynie więc na obniżenie rachunków za prąd w każdym sklepie. Oświetlenie warzyw i owoców LED to lampy pozbawione cieplnego promieniowania ultrafioletowego i podczerwonego. Brak takiego promieniowania nie wpływa na przyspieszoną utratę świeżości, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych źródeł światła. Lampa LED przeznaczona oświetlenia do warzyw i owoców emituje światło, które doskonale sprawdzi się przy oświetleniu niektórych innych produktów spożywczych. Może to być na przykład doskonałe oświetlenie do serów. W przypadku zmiany asortymentu bądź ustawienia poszczególnych stoisk nie będziemy musieli przy okazji zmieniać oświetlenia.

	Oswietlenie do owoców i warzyw

 

Jakie oświetlenie do warzyw i owoców wybrać?

Jakie oświetlenie do warzyw i owoców wybrać? To pytanie może zadawać sobie każdy właściciel sklepu i stoiska warzywno-owocowego. Oświetlenie stoiska owocowo-warzywnego może mieć ogromny wpływ na sukces każdego sklepu spożywczego. Warto więc w sposób przemyślany wyposażyć je w oświetlenie. Najlepiej, jeśli skorzystamy z wiedzy i doświadczenia producentów oświetlenia, którzy produkują lampy dedykowane do oświetlania warzyw i owoców. Oświetlenie warzyw i owoców to produkty posiadające odpowiednie certyfikaty i atesty, potwierdzające bezpieczeństwo ich użytkowania w branży spożywczej. Producenci, będąc pewnymi swoich produktów, udzielają na nie nawet 5-letniej gwarancji. W zależności od rodzaju naszego stoiska możemy wybierać spośród nowoczesnych lamp szynowych, a także świetlówek LED przeznaczonych do oświetlania warzyw i owoców. Szeroka oferta produktów specjalistycznych do oświetlenia żywności, atrakcyjne ich ceny, doświadczenie i wiedza naszych pracowników, specjalizujących się w takim oświetleniu ułatwią Państwu wybór najbardziej odpowiedniego dla Państwa możliwości, potrzeb i oczekiwań rozwiązania. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu w razie pojawienia się pytań i wątpliwości.

Oświetlenie sklepu warzywno-owocowego

Oświetlenie do piekarni - jakie wybrać?
09.02.2021 Oświetlenie do piekarni - jakie wybrać?

Zasady projektowania oświetlenia w sklepie spożywczym. Praktyczne porady.

Więcej
Oświetlenie ekspozycji w sklepie
09.02.2021 Oświetlenie ekspozycji w sklepie

Oświetlenia ekspozycji w sklepie wpływa na wyniki sprzedażowe w każdej branży. Cenne porady i wskazówki jak prawidłowo oświetlić ekspozycję.

Więcej
Projektowanie oświetlenia w sklepie spożywczym
05.02.2021 Projektowanie oświetlenia w sklepie spożywczym

Zasady projektowania oświetlenia w sklepie spożywczym. Praktyczne porady.

Więcej


* Pola wymagane