Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

 

Świetlówka T5 LED

Świetlówka T5, wykonana w technologii LED stanowi energooszczędny zamiennik tradycyjnych świetlówek, wyposażonych w trzonek G5 (średnica 16 mm). Każda świetlówka liniowa T5 dostępna w naszej ofercie posiada wewnętrzny układ sterujący, dlatego do pracy nie potrzebuje żadnych dodatkowych akcesoriów, jak dławiki, czy startery. Wszystkie z nich są jednak zasilane dwustronnie, dlatego przy ich instalacji musimy pamiętać o tym, aby jedno gniazdko było podłączone pod przewód fazowy, natomiast drugie pod neutralny.

 1. Świetlówka T5
 2. Świetlówka T5 wymiary
 3. Świetlówka liniowa T5
 4. Świetlówka LED T5 - barwy światła
Producent:
Barwa Światła:
Zasilanie:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 24    Wyświetl po:

Świetlówka T5

Jarzeniówka T5 LED, to trwały i energooszczędny wybór oświetleniowy, który zapewnia nawet 50% oszczędności energii względem tradycyjnych źródeł światła. Świetlówka T5 39W, czy 80W zastąpiona przez jarzeniówkę LED będzie zużywać jedynie około 20W mocy.

 

Świetlówka LED T5 może być montowana w tradycyjnych oprawach, jednak popdczas ich instalacji, powinniśmy pamiętać o usunięciu zbędnych starterów i dławików. Każda długość świetlówek T5 posiada również aluminiowy radiator, zamocowany z tyłu jej obudowy. Służy on do odprowadzania ciepła z diod LED, ale także odpowiednio modeluje światło, zwężając jego kąt świecenia do optymalnych 120 stopni. Diody LED ukryte są w niej pod mlecznym kloszem, który dodatkowo rozprasza światło i chroni źródło światła przed przypadkowym uszkodzeniem lub zabrudzeniem.

 

Świetlówka T5 wymiary

Świetlówka liniowa T5 dostępna jest w trzech różnych długościach. Wyróżniamy:

 • Świetlówki T5 LED 55 cm
 • Świetlówki T5 LED 85 cm
 • Świetlówki T5 LED 115 cm

Źródło światła T5 może występować również wersji ze zintegrowaną obudową. Są to gotowe lampy, które wystarczy podłączyć do prądu, abt zaczeły swoją pracę. Wyróżniamy:

 • Świetlówki T5 zintegrowane 30cm
 • Świetlówki T5 zintegrowane 60cm
 • Świetlówki T5 zintegrowane 90cm
 • Świetlówki T5 zintegrowane 120cm

 

Świetlówka liniowa T5

Świetlówka T5, a T8 różni się przede wszystkim średnicą. Świetlówka T5 jest zdecydowanie mniejsza, dzięki czemu zamontujemy ją w większości miejsc, w których po prostu ta o oznaczeniu T8 by się nie zmieściła. Świetlówka LED T5 jako zamiennik tradycyjnych świetlówek gazowych jest bardzo chętnie wybierane do

oświetlenia:

 • szafkowego
 • sklepowego
 • biurowego
 • zakładów produkcyjnych
 • centr handlowych

 

Ze względu na swój bardzo niski pobór energii, jest w stanie zwrócić się niższymi rachunkami za energię, nawet w ciągu roku od instalacji. Świetlówka liniowa T5 LED ze względu na swoje minimalistyczne wymiary jest wszechstronną lampą, którą zamontujemy praktycznie w każdym miejscu.

 

Świetlówka LED T5 - barwy światła

Barwy świetlówek liniowych T5 mogą być aż trzy, a wszystko zależy od rodzaju diod w nich zamontowanych. Świetlówka LED T5 o ciepłej barwie światła do doskonały wybór do oświetlenia domowego, kiedy potrzebujemy dodatkowego doświetlenia pod szafką lub komodą. Świetlówka T5, która emituje światło w barwie neutralnej, będzie doskonałym wyborem do oświetlenia biura. Światło białe dzienne nie męczy naszego wzroku, a co za tym idzie, jest w stanie zdecydowanie zwiększyć efektywność naszej pracy. Jarzeniówka T5 o zimnej barwie światła sprawdzi się doskonale, kiedy wymagamy od oświetlenia maksymalnej jasności. Tego rodzaju świetlówki najczęściej wybieramy do hal przemysłowych, a te mniejsze bardzo często do akwarium. Świetlówki akwarystyczne T5 są bardzo chętnie wybierane do oświetlenia akwarium, w którym nasze ryby powinny być odpowiednio rozświetlone światłem, które nie będzie zagrażać ich życiu.* Pola wymagane