Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacze - modułowe

Zasilacze modułowe są to rodzaje transformatora, które doskonale posłużą nam do zasilania urządzeń wymagających stabilnego napięcia o wartości 12V. Są to między innymi taśmy LED, czy żarówki, które ze względu na zastosowanie, wymagają od nas obniżenia napięcia, na to znacznie bezpieczniejsze. Zasilacz modułowy 12V posiada ponadto szereg zabezpieczeń, dzięki którym dodatkowo chroni nasze źródło światła przed przeciążeniem w sieci, czy zwarciem.

Napięcie:
Producent:
Certyfikaty:
Gwarancja:
Typ zasilacza:
Możliwość ściemniania:
Długość:
od: do mm
Wysokość:
od: do mm
Szerokość:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 113    Wyświetl po:

ZASILACZ MODUŁOWY LED - gdzie użyć?

Zasilacz modułowy LED, gdzie użyć tego urządzenia? Zasilacz modułowy LED przeznaczony jest do montażu pod tzw. suchą zabudowę. Idealnie nadają się tam, gdzie wymagamy od zasilacza długotrwałej pracy bez zbędnych zakłóceń. . Zasilacz modułowy LED  doskonale sprawdzi się do pracy z taśmami LED SMD 2835, 3528, 5050, 5060 czy 5630. Zasilacze ledowe modułowe 12V są stabilizowane i posiadają tzw. układ stabilizujący, dlatego nadają się idealnie do zasilania produktów wykonanych w technologii LED. Wykonane są z wysokiej jakości komponentów, dlatego gwarantują długą i bezawaryjną pracę Są świetnym wyborem, jeśli chodzi o taśmy RGB czy żarówki LED z gwintem G4 lub MR16. Możemy stosować je wszędzie tam, gdzie oświetlenie zasilane jest napięciem 12V. W przypadku zasilania kolorowego oświetlenia pamiętajmy, że nie istnieje zasilacz LED RGB, więc będziemy musieli wykorzystać zwykły zasilacz impulsowy do LED, a następnie podłączymy do niego odbiornik lub sterownik.
 

ZASILACZ MODUŁOWY - MOCE ZASILACZY

Zasilacz modułowy, jakie moce zasilaczy spotkamy? Dostępne są zasilacze zarówno o małej, jak i dużej mocy. W sprzedaży posiadamy zarówno zasilacze o małych mocach, idealne do kilku żarówek, czy te przystosowane do mocniejszych instalacji opartych na taśmach LED i innych produktach. Wszystkie prezentowane w tej kategorii rodzaje zasilaczy posiadają napięcie wynoszące 12V i różnią się od siebie wielkością i mocą. Począwszy od małych mocy po bardzo duże chłodzone specjalnymi wentylatorami. Zasilacze od 15W do 200W chłodzone są grawitacyjną cyrkulacją powietrza. Powyżej mocy 200W wszystkie transformatory mają chłodzenie oparte na wentylatorach. Zasilacz do taśmy LED potrzebują swobodnego przepływu powietrza do odpowiedniej pracy i chłodzenia. Wyjątkiem są zasilacze hermetyczne, posiadają one szczelne obudowy, które uniemożliwiają swobodny przepływ powietrza. W tego typu produktach stosuje się dedykowane radiatory, służące do odprowadzania ciepła z wnętrza zasilacza.
Pamiętajmy przy wyborze zasilacza o lekkim zapasie mocy (przynajmniej 10%) względem zasilanego oświetlenia. Ważne jest, aby transformator do LED nie pracował cały czas pod pełnym obciążeniem. Wpłynie to korzystnie na trwałość całego układu, a także na jego pracę.
 
Jak obliczyć moc zasilacza?

Zacznijmy od tego, jak obliczamy moc w Watach naszych zasilaczy. Aby zrobić to proste zadanie, wystarczy pomnożyć napięcie transformatora przez jego natężenie. Dla przykładu obliczymy kilka takich produktów:

 • Zasilacz modułowy 12V x 1,25A posiada moc 15 watów
 • Zasilacz modułowy 12V x 2,1A dysponuje mocą 25 wat
 • Zasilacz modułowy 12V x 2,9A zasili oświetlenie o mocy do 35W
 • Zasilacz modułowy 12V x .........( i tak można mnożyć bez końca w zależności od wartości natężenia prądu)

Oczywiście prezentowane w tej kategorii zasilacze montażowe mają napięcie 12V dlatego podstawowym mnożnikiem ich mocy jest 12. W przypadku napięcia 24V, będziemy mnożyć przez 24.
 

ZASILACZ MODUŁOWY 12V - co to?

Zasilacz modułowy 12V to kompaktowy zasilacz chłodzony swobodnym obiegiem powietrza. Budowa zasilaczy modułowych doskonale sprawdza się w miejscach o ograniczonej przestrzeni montażowej. Zaciski śrubowe pozwalają z kolei na sprawne i szybkie podłączenie całego okablowania. Zasilacze 12V modułowe wyposażone są w szereg zabezpieczeń, które wpływają na ich pewną i bezawaryjną pracę. Mamy wiec między innymi zabezpieczenia zwarciowe, przeciążeniowe czy temperaturowe. Zasilacz modułowy 12V podobnie jak zasilacz modułowy 24V to przystępne cenowo rozwiązania służące do zapewnienia zasilania naszemu oświetleniu opartemu na przykład o taśmy ledowe. Zasilacze modułowe cechują się stabilną mocą w pełnym zakresie napięcia wejściowego i uniwersalnym zakresem wejściowym AC. Zasilacze 12V modułowe to zasilacze do wszystkich rodzajów oświetlenia LED. Często spotykamy się z prośbą o dobór zasilacza do taśmy LED, a tak naprawdę nie ma w tym nic trudnego. Zasilacz do taśm, żarówek LED, czy do innych produktów wykonanych w tej technologii musi mieć odpowiednią moc, oraz napięcie, które będzie dostosowane do całego układu. Pamiętajmy również o tym, że stare zasilacze elektroniczne nie nadają się do pracy z tą technologią. Listwa LED z zasilaczem tego typu nie będzie dobrze pracować, ze względu na jego wyjściowe napięcie wynoszące od 0 do 12V. Wszystkie Ledy powinny być zasilane przez produkty o stałym i stabilizowanym napięciu wynoszącym 12V.
 

ZASILACZ 12V MODUŁOWY

Wśród wielu modeli zasilaczy modułowych znajdziemy takie, które są zasilaczami o niedużej mocy, ale również mocne zasilacze obsługujące wymagające systemy oświetlenia. Każdy zasilacz 12V modułowy z oferty sklepu internetowego smd-led.pl to zasilacz pochodzący od przodujących w branży producentów. Wykonany został jedynie z wysokogatunkowych komponentów przy zachowaniu szczególnej dbałości o szczegóły. Zasilacze modułowe 12V z naszej oferty to zasilacze o doskonałej jakości, dużej trwałości, odporności i wytrzymałości. Potwierdza to nawet 5-letni okres gwarancyjny udzielany przez ich producentów. Zakup zasilacza modułowego 12V w naszym sklepie to także możliwość uzyskania pełnego wsparcia przedsprzedażowego oraz posprzedażowego. Zasilacze 12V modułowe z naszego asortymentu to spełnienie wszystkich Państwa potrzeb i oczekiwań przy projektowaniu wymarzonego systemu oświetlenia ledowego.
 

ZASILACZ MODUŁOWY JAK PODŁĄCZYĆ?

Gdy już mamy zasilacz modułowy, warto wiedzieć jak go podłączyć. Podłączenie zasilacza modułowego również nie stanowi zbyt trudnego zadania. Zostały one wyposażone w specjalne sloty na przewody, które stabilizujemy przy pomocy dokręcenia śrubki. Robimy to w ten sam sposób zarówno dla przewodów + i - wychodzących, jak i wejściowych L i N przy napięciu 230V. Zasilacz impulsowy do LED posiada również wejście na uziemienie, gdzie podłączymy przewód ochronny (ten w kolorze żółto-zielonym). Jeśli wybór zasilacza do Państwa instalacji stanowi problem, zapraszamy do kontaktu z naszym działem technicznym. Cenne porady przekazane przez naszego pracownika mogą okazać się niezbędne do trwałej pracy instalacji oświetleniowej naszych klientów
 

ZASILACZ MODUŁOWY 24V - czym jest?

Zasilacz modułowy 24V, czym jest? Jest to zasilacz który cechuje się bezawaryjną pracą i stabilnym napięciem wyjściowym wynoszącym 24V DC. Modułowe zasilacze 24V posiadają bardzo wszechstronne zastosowanie, ale należy pamiętać, że zostały one przystosowane do użytku wewnętrznego. Każdy zasilacz modułowy LED 24V jest wysokiej jakości produktem, spełniający normy Unii Europejskiej oraz wyróżniającym się niezawodnością działania. Zasilacze do taśmy LED 24V posiadają wiele zalet, a podstawowe z nich wymienimy poniżej.

 • Sygnalizacja załączenia
 • Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
 • Przed sprzedażą testowane pod pełnym obciążeniem
 • Możliwość zmiany napięcia wyjściowego za pomocą wbudowanego potencjometru
 • Wysoka i nienaganna sprawność
 • Uniwersalny zakres napięcia wejściowego: 88-264V AC
   

ZASILACZE MODUŁOWE LED 24V - co o nich wiemy?

Zasilacze modułowe LED 24V to często wybierane urządzenie. Co o nich wiemy? W celu dbania o bezpieczeństwo naszych klientów, każdy ze sprzedawanych przez naszą firmę zasilaczy modułowych LED 24V był testowany i posiada liczne zabezpieczenia, które pozytywnie wpływają na długą żywotność i bezpieczeństwo pracy naszych produktów. Zasilacze modułowe LED 24V posiadają:

 • Zabezpieczenie nadnapięciowe
 • Zabezpieczenie nadprądowe (przeciążeniowe)
 • Zabezpieczenie zwarciowe
 • Zabezpieczenie temperaturowe

Stały rozwój technologii oświetlenia LED sprawia, że mamy dostępne coraz ciekawsze rozwiązania zasilane napięciem bezpiecznym. Dlatego też coraz częściej wykorzystywany jest zasilacz 12V lub zasilacze 24V. Wśród wielu modeli zasilaczy 24V mamy również zasilacze modułowe 24V. To kompaktowe zasilacze chłodzone swobodnym obiegiem powietrza. Sprawdzają się one w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Ich budowa umożliwia szybkie i łatwe podłączenie przewodów, zarówno wejścia, jak i wyjścia. Zasilacze modułowe 24V to przystępne cenowo zasilacze służące zapewnieniu naszemu systemowi oświetlenia stabilnego i bezpiecznego zasilania. Wykorzystując zasilacze 24V modułowe, zasilić możemy instalacje oświetlenia oparte o żarówki LED 24V czy takie, w których źródłem światła jest taśma LED 24V.

ZASILACZ 24V MODUŁOWY

Zasilacz 24V modułowy to zasilacz wyposażony w szereg zabezpieczeń takich jak przeciążeniowe, zwarciowe, nadprądowe. Zapewnia to ich trwałość i bezawaryjną pracę. Zasilacze modułowe 24V to zasilacze o wysokiej strawności, dostępne w atrakcyjnych cenach. Służą do zasilania wszystkich rodzajów oświetlenia LED pracujących pod napięciem 24V. Każdy zasilacz 24V modułowy z oferty sklepu internetowego smd-led.pl to zasilacz pochodzący od najlepszych firm w branży. Wyprodukowany został jedynie z wysokogatunkowych komponentów przy zachowaniu szczególnej dbałości o szczegóły. Zasilacze 24V modułowe z naszego asortymentu cechują się wysoką jakością, dużą trwałością, żywotnością i bezpieczną pracą. Potwierdza to nawet 5-lertnia gwarancja udzielana przez producentów na swoje wyroby. Zasilacze LED 24V modułowe dostępne na naszej stronie sprawdzają się w wielu rodzajach systemów oświetleniowych i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wysokiej klasy zasilaczy LED 24V dostępną na naszej stronie. Na pewno każdy znajdzie model odpowiedni do własnej indywidualnej sytuacji.

ZASILACZ MODUŁOWY 5V - co to jest?

Zasilacz modułowy 5V to wydajne urządzenia o uniwersalnym zakresie prądu wejściowego i nominalnym prądzie wyjściowym 5V. Służą do zasilania instalacji oświetleniowych i urządzeń elektronicznych pracujący pod takim właśnie napięciem. Zasilacz 5V modułowy przeznaczony jest dla urządzeń gospodarstwa domowego oraz elektroniki wymagającej niskiego napięcia wejściowego. Napięcie 5V jest to najniższe napięcie, jakim mogą być zasilane, chociażby taśmy ledowe. Zasilacze modułowe 5V chłodzone są swobodnym obiegiem powietrza i cechują się dużą stabilnością. Zasilacze modułowe 5V wyposażone są w szereg zabezpieczeń różnego typu. Mamy więc między innymi zabezpieczenia zwarciowe, przeciążeniowe czy temperaturowe. Zasilacze modułowe są zasilaczami o niewielkich rozmiarach, a dzięki temu możemy z łatwością znaleźć odpowiednie miejsce do ich montażu. Pozostaną dyskretnie ukryte, zapewniając bezpieczne i stabilne zasilanie dla każdego odbiornika.

ZASILACZ 5V MODUŁOWY

Zasilacz 5V modułowy dostępny na stronie smd-led.pl to zasilacz bardzo wysokiej jakości, które sprawdzają się w każdej indywidualnej sytuacji. Podobnie jak zasilacz modułowy 12V, każdy zasilacz 5V modułowy pochodzi od najlepszych producentów na rynku. Wyprodukowano go z użyciem najnowszych technologii i przy wykorzystaniu całej ich wiedzy i doświadczenia. Do produkcji zasilaczy modułowych 5V użyto jedynie wysokogatunkowych komponentów. Przyłożono również szczególną uwagę na wszystkie szczegóły i detale. Zasilacze modułowe 5V z naszej oferty to produkty o bardzo wysokiej jakości, charakteryzujące się dużą żywotnością, trwałością i bezawaryjną pracą. Potwierdza to nawet 5-letnia gwarancja, jakiej producenci udzielają na swoje produkty. Stanowią niezawodny i pewny element każdej instalacji 5V. Wykorzystując zasilacz 5V modułowy z naszej oferty, mamy pewność uzyskania doskonałego zasilania dla każdego urządzenia i każdej instalacji, jaką zamierzmy za jego pomocą zasilić.

ZASILACZ MODUŁOWY 13V - gdzie stosować?

Zasilacz modułowy 13V to zasilacze, które swoje zastosowanie znajdą w różnego rodzaju systemach alarmowych, monitoringu czy systemach bezpieczeństwa, które pracują pod napięciem bezpiecznym 13V. Dla nich właśnie przeznaczone są zasilacze modułowe 13V. To profesjonalne zasilacze o doskonałych parametrach, dużej trwałości i wytrzymałości. Zasilacze modułowe 13V to również zasilacze awaryjne. Przełączają się one samoczynni na zasilnie bateryjne w przypadku zaniku zasilania w sieci energetycznej. Taki zasilacz modułowy 13V gwarantuje poprawną i nieprzerwaną pracę każdego urządzenia, które zasila. Ponieważ czas przełączenia z pracy sieciowej na bateryjną jest zerowy, przerwa w dostawie prądu jest nawet niezauważalna, w przypadku, gdy korzystamy z takiego zasilacza awaryjnego 13V.

ZASILACZ 13V MODUŁOWY

Zasilacz 13V modułowy wyposażone jest w szereg zabezpieczeń, które wpływają na bezpieczeństwo całej instalacji. W zasilaczach modułowych 13V możemy mieć do czynienia z zabezpieczeniami przepięciowymi, przeciążeniowymi, zwarciowymi czy temperaturowymi. Zasilacz modułowy 13V będzie więc pracował stabilnie i bezpiecznie, niezależnie do warunków, w jakich przyjdzie mu funkcjonować i niestabilności prądu wejściowego. Każdy zasilacz modułowy 13V z oferty sklepu internetowego smd-led.pl to zasilacz pochodzący od najlepszych producentów na rynku. Wykonany ze szczególną starannością, przy zachowaniu dbałości o detale i wykorzystaniu jedynie wysokogatunkowych komponentów. Zasilacze modułowe 13V z naszej oferty to zasilacze pewne, żywotne i bezawaryjne. Potwierdzeniem tych faktów jest nawet 5-letni okras gwarancyjny, jaki jest na nie udzielany. Zasilacz modułowy 13V z naszej oferty to propozycja spełniająca nawet najbardziej wyszukane potrzeby i oczekiwania. Da ona satysfakcję z dobrego wyboru i pozwoli cieszyć się pracą systemu lub urządzenia, jakie on zasili.

ZASILACZ MODUŁOWY 15V

Zasilacz modułowy 15V to zasilacze, które przeznaczone są do instalacji, które nie są zasilane standardowo i wymagają zasilania na poziomie 15V. Popularyzacja oświetlenia LED pociąga za sobą konieczność wykorzystywania komponentów, takich jak zasilacze ledowe. Najpopularniejsze instalacje zasilane są prądem o napięciu 12V. Dlatego też z reguły wykorzystuje się zasilacz 12V. Mamy jednak indywidualne sytuacje, w których korzystamy z innego napięcia, na przykład 15V. Dla takich instalacji i urządzeń przeznaczone są między innymi zasilacze modułowe 15V. To nowoczesne, pewne i trwałe zasilacze, których użycie zapewnia stabilną i pewną pracę każdego odbiornika. Dzięki szerokiemu zakresowi napięcia wejściowego jest to uniwersalne urządzenie, które będziemy mogli wykorzystać w wielu instalacjach. Zasilacze 15V modułowe to zasilacze spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa. Zasilacze 15V modułowe chłodzone są swobodnym obiegiem powietrza, a ich optymalna konstrukcja odpowiada za właściwe odprowadzanie ciepła. Zasilacze modułowe 15V cechują się uniwersalnym zakresem prądu wejściowego oraz stabilnym prądem wyjściowym o nominalnym napięciu 15V.

ZASILACZ 15V MODUŁOWY

Zasilacz 15V modułowy posiadaja szereg zabezpieczeń, sprawiających, że praca takiego zasilacza jest pewna i bezpieczna. Mamy między innymi do czynienia z zabezpieczeniami nadprądowymi czy zwarciowymi. Każdy zasilacz modułowy 15V z oferty sklepu internetowego smd-led.pl to zasilacz wysokiej jakości o dużej trwałości i wytrzymałości. Potwierdzeniem tego faktu jest nawet 5-letni okres gwarancyjny udzielany przez ich producentów. Każdy zasilacz modułowy 15V z naszej oferty to zasilacz pochodzący jedynie od przodujących w branży firm. Wykonany został z wysokogatunkowych komponentów przy zachowaniu szczególnej dbałości o szczegóły. Podobnie jak zasilacz modułowy 12V jest doskonałym zasilaczem do wielu indywidualnych sytuacji. Poszukując zasilacza 15V, warto zapoznać się z naszym asortymentem i wybrać odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Będzie ono spełniało wszystkie Państwa potrzeby i oczekiwania.

ZASILACZ MODUŁOWY 27V

Zasilacz modułowy 27V przeznaczony jest dla takich urządzeń jak alarmy, czy systemy bezpieczeństwa. W dzisiejszym świecie otoczeni jesteśmy urządzeniami elektrycznymi, które coraz częściej pracują pod napięciem bezpiecznym, niższym niż sieciowe 230V. Do zasilania takich urządzeń niezbędne są zasilacze ledowe. Różnego rodzaju systemy bezpieczeństwa, alarmowe, systemy kontroli drzwi pracują pod napięciem 27V. Dla nich przeznaczony jest zasilacz modułowy 27V. Jest to profesjonalny zasilacz o doskonałych parametrach, z dużą ilością zabezpieczeń. Zasilacze modułowe 27V gwarantują stabilny i bezpieczny prąd do zasilania każdej instalacji, w jaką zostaną włączone. Zasilacze modułowe 27V to także zasilacze awaryjne, które w przypadku zaniku zasilania samoczynnie przełączają się na pracę bateryjną. Daje to możliwość pracy wszystkich urządzeń bez przerw i przestojów. Zasilacze awaryjne 27V mają zerowy czas przełączania się na pracę bateryjną. Niezauważalny więc jest brak zasilania sieciowego. Zasilacze modułowe 27V to niezbędny element wielu poważnych instalacji bezpieczeństwa i produkcyjnych.

ZASILACZ 27V MODUŁOWY

Zasilacz 27V modułowy posiadaj szereg zabezpieczeń zapobiegających ich awariom, a także awariom zasilanych przez nie urządzeń. Mamy więc do czynienia między innymi z zabezpieczeniami zwarciowymi, przeciążeniowymi czy temperaturowymi. Każdy zasilacz modułowy 27V z oferty sklepu internetowego smd-led.pl to zasilacz wyprodukowany przez najlepsze firmy w branży. Do jego produkcji użyto jedynie wysokogatunkowych komponentów i zachowano szczególną dbałość o detale. Zasilacze modułowe 27V z naszej oferty to zasilacze trwałe, żywotne o bardzo wysokiej jakości. Potwierdzeniem ich wytrzymałości i bezawaryjności jest nawet 5-letnia gwarancja udzielana przez ich producentów. Poszukując dla siebie zasilacza 27V, warto rozważyć zasilacze modułowe 27V z naszego asortymentu. Taki zakup będzie dawał satysfakcję z dokonanego wyboru i przez wiele lat zapewni pewne i bezpieczne użytkowanie dowolnego urządzenia zasilanego napięciem 27V.* Pola wymagane