Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacz na szynę DIN

Zasilacz na szynę DIN to profesjonalny transformator przeznaczony do montażu na bardzo popularnej obecnie szynie. Zasilacz 12V DIN jest przystosowany do standardowego wymiaru szyny, jest pełni uniwersalny i doskonale sprawdzi się jako źródło zasilania w bardziej profesjonalnych instalacjach. Zasilacze ledowe na szynę zostały wykonane zgodnie z obecnymi standardami i są w pełni bezpieczne oraz przystosowane do nowoczesnych technologii, w tym tej ledowej.
 1. Zasilacz na szynę DIN - jaki odpowiedni?
 2. Zasilacz 12V DIN
 3. Transformator na szynę DIN 24V
 4. Zasilacz na szynę DIN - właściwości
 5. Zasilacz 5V na szynę DIN
 6. Zasilacz na szynę DIN 48V
Napięcie:
Gwarancja:
Producent:
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 107    Wyświetl po:

Zasilacz na szynę DIN - jaki odpowiedni?

Zasilacz LED na szynę DIN to transformator przewidziany do szynowego montażu. Jest to produkt, który pozwala na zasilanie efektownie działających instalacji, w pełni profesjonalnych i zautomatyzowanych. Transformator na szynę DIN przystosowany jest do standardowych wymiarów szyny. Jest prosty w montażu i bezproblemowo zasila urządzenia wymagające prądu o stabilizowanym napięciu. Zasilacz na szynę DIN jest nowoczesnym i prostym w montażu rozwiązaniem, który spełnia wszelkie zalecenia Unii Europejskiej. Występuje on w wersji 12V i 24V, dzięki czemu w prosty sposób dostosujemy nasze urządzenie, do wymagań naszej instalacji elektrycznej. Zasilacz impulsowy na szynę, który wybierzemy, pozwoli nam na stworzenie nowoczesnych instalacji oświetleniowych, z układem zasilającym ukrytym w rozdzielni, czy szafie teleinformatycznej.
 

Zasilacz 12V DIN

Zasilacz 12V na szynę DIN to produkt przystosowany do zasilania produktów wykonanych w technologii LED, przystosowanych do bezpiecznego napięcia 12V. Są one najczęściej wykorzystywanie do zasilania bardzo popularnych obecnie instalacji opartych o taśmy LED, żarówki ledowe, czy lampy ze zintegrowanym źródeł światła. Transformator na szynę DIN jest także bardzo popularnym rozwiązaniem w oświetleniu zewnętrznym. Może go ukryć w specjalnie przygotowanej do tego rozdzielni, a odpowiedni rodzaj instalacji, pozwoli nam zasilić wszystkie lampy ogrodowe, kinkiety, czy innego rodzaju urządzenia znajdujące się na naszym podwórku.

Zasilacz na szynę din 12V to profesjonalny zasilacz do montażu na szynie DIN. Przeznaczone są do instalacji w rozdzielniach, szafach teleinformatycznych itp. Zasilacze na szynę DIN stosowane są w systemach alarmowych, systemach monitoringu, automatyce oraz systemach oświetleniowych. Dzięki montażowi zasilaczy na szynę din mamy możliwość ukrycia zasilacza i uporządkowania miejsca w domu, biurze oraz firmie. Wykorzystując zasilacz na szynę din, nie musimy tworzyć puszek na zasilacze do puszki 12V lub próbować ukrywać ich w innych miejscach. Projektując dowolny system, możemy sprawić, aby wykorzystując zasilacz na szynę 12V, a także zasilacz na szynę 24V zachować porządek i ład w swoim wnętrzu. Zasilacze 12V na szynę din to wytrzymałe, solidne zasilacze o kompaktowych wymiarach. Metalowa obudowa zapewnia im dobre odprowadzanie ciepła, co przekłada się na ich dużą żywotność i bezawaryjną pracę.

 

Zasilacz LED na szynę DIN 12V

Zasilacze 12V na szynę to zasilacze posiadające szereg zabezpieczeń. Mają one między innymi zabezpieczenia przeciążeniowe, zwarciowe czy termiczne. Charakteryzują się szerokim zakresem temperatury pracy oraz stabilną mocą w całym zakresie napięcia wejściowego. Zasilacz na szynę 12V może być zasilaczem o dużej mocy, obsługującym wymagająca instalację. Każdy zasilacz 12V na szynę din w sklepie smd-led.pl to zasilacz wysokiej jakości, wyprodukowany przez przodujących producentów. Wykonany jest ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły. Do jego produkcji użyte zostały jedynie wysokogatunkowe komponenty. Duża trwałość, bezawaryjność i wytrzymałość potwierdzone są nawet 5-letnim okresem gwarancyjnym udzielanym przez ich producentów na swoje wyroby. Zasilacz 12V na szynę DIN to znakomity wybór do wielu rodzajów wymagających systemów pracujących pod napięciem 12 volt.

 

Transformator na szynę DIN 24V

Zasilacz impulsowy na szynę występuje także w wersji 24V. Transformator 24V DIN jest najczęściej wykorzystywane w nowoczesnych instalacjach oświetleniowych, które dzięki nieco wyższemu napięciu, są w stanie jeszcze bardziej zmniejszyć pobór energii całej instalacji. Transformator na szynę DIN 24V możemy wykorzystać także do zasilania systemów alarmowych, czy monitoringu. Bardzo często możemy je spotkać w rozdzielniach, szafach teleinformatycznych czy w telewizji przemysłowej. Transformator 24V na szynę pozwala nam na schowanie całej aparatury instalacji w jednym miejscu i pomogą w utrzymaniu ładu i porządku w Twoim domu czy miejscu pracy.

Zasilacze na szynę DIN 24V mają wiele profesjonalnych zastosowań. Są to zasilacze do montażu na szynie o symbolu TH35mm. Montowane one są w szafach teleinformatycznych, rozdzielniach itp. Zasilacz na szynę DIN 24V jest zasilaczem wykorzystywanym do zasilania systemów monitoringu, systemów alarmowych, automatyki, a także rozbudowanych systemów oświetleniowych LED. Dzięki zastosowaniu zasilaczy na szynę DIN uzyskujemy możliwość zgrabnego ukrycia zasilacza oraz uporządkowania miejsca w naszym domu, biurze czy firmie. Stosując zasilacze na szynę DIN 24V, nie musimy bowiem przygotowywać miejsca do ukrycia zasilaczy innego rodzaju. Nie musimy więc na przykład tworzyć puszek, w których schowamy zasilacz 24V do puszki. Takie projektowanie systemu, aby znalazło się w nim miejsce na zasilacz na szynę 24V, a także zasilacz 12V na szynę DIN pozwala zachować nam ład i porządek we wnętrzu. Zasilacze 24V na szynę DIN to zasilacze solidne, trwałe i wytrzymałe. Ich budowa pozwala doskonale odprowadzać ciepło z pracującego zasilacza. Dzięki temu charakteryzują się dużą żywotnością oraz bezawaryjnością.

 

Zasilacz na szynę DIN 24V

Zasilacze 24V na szynę DIN to zasilacze o szerokim zakresie temperatury pracy oraz stabilnej mocy w całym zakresie napięcia wejściowego. Zasilacze na szynę DIN 24V posiadają szereg zabezpieczeń, pozwalających im pracować przez długi czas bez uszkodzenia oraz awarii. Mają one między innymi zabezpieczenia zwarciowe, termiczne czy przeciążeniowe. Zasilacze na szynę DIN 24V to często zasilacze o dużej mocy wyjściowej pozwalające zasilić nawet rozbudowany i wymagający system. W sklepie smd-led.pl znajdziemy jedynie zasilacze pochodzące od renomowanych producentów. Każdy zasilacz z naszej oferty został wykonany przy użyciu całej wiedzy i doświadczenia producentów, z najlepszych komponentów i przy zachowaniu szczególnej dbałości o szczegóły. Zasilacze 24V na szynę DIN to zasilacze trwałe, solidne, wytrzymałe i bezawaryjne. Potwierdza to nawet 5-letnia gwarancja udzielana przez ich producentów. Zasilacze 24V na szynę DIN to doskonały wybór dla wielu, różnych, wymagających systemów zasilanych prądem o napięciu 24V.

 

 

Zasilacz LED na szynę DIN - właściwości

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości zasilacz na szynę DIN. Spełnia on wszystkie normy bezpieczeństwa i kompatybilności elektromagnetycznej. Oto pozostałe cechy naszych zasilaczy:
 • Optyczna sygnalizacja załączenia
 • II klasa ochronności
 • Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
 • Zabezpieczenia: zwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe i termiczne
 • Europejski zakres wartości napięcia wejściowego

Zasilacz 5V na szynę din

Zasilacze na stałe weszły do naszych domów i firm. Zasilają one wiele różnego rodzaju instalacji. Zasilacze 5V na szynę DIN to zasilacze przystosowane do zasilania niewielkich systemów i urządzeń pracujących pod napięciem 5V. Zasilacz 5V na szynę DIN przeznaczony jest do użytku w kompaktowych szafach domowych. Zasilacze na szynę DIN 5V wykorzystywane są również w przemyśle spożywczym. Zasilacze na szynę DIN to kompaktowe zasilacze, które nie zajmują dużo miejsca i sprawdzają się doskonale w miejscach o niedużej przestrzeni. Zasilacze 5V na szynę DIN to zasilacze chłodzone swobodnym obiegiem powietrza a odpowiednio zaprojektowana ich obudowa umożliwia dobre odprowadzenie ciepła z pracującego zasilacza. Dzięki montażowi na szynie DIN nie musimy martwić się o lokalizację zasilacza, kory pozostanie dyskretnie ukryty w szafie. Zasilacze na szynę DIN 5V posiadają szereg zabezpieczeń, które wpływają na ich bezawaryjną, stabilną i długą pracę. Mamy więc do czynienia między innymi z zabezpieczeniami przepięciowymi, przeciążeniowymi czy temperaturowymi.

 

Zasilacz na szynę DIN 5V

Zasilacze na szynę DIN cechują się dużym temperaturowym zakresem pracy. Niestraszne więc są im niskie ani wysokie temperatury. Sprawność zasilaczy na szynę DIN 5V jest bardzo wysoka. Korzystając z zasilacza na szynę DIN, możemy zastąpić zasilacz modułowy 5V zasilaczem, z którego ukryciem nie będziemy mieć problemu. Zasilacze na szynę DIN to w pełni profesjonalne rozwiązanie dla każdej przemyślanej instalacji. Doskonałym przeznaczeniem dla zasilaczy na szynę DIN 5V jest na przykład oświetlenie, w którym źródłem światła są taśmy ledowe 5V. Każdy zasilacz na szynę DIN 5V z oferty sklepu internetowego smd-led.pl to zasilacz pochodzący od najlepszych producentów na rynku. Wyprodukowany został z wysokogatunkowych komponentów, przy zachowaniu szczególnej dbałości o szczegóły. Zasilacze na szynę DIN 5V to zasilacze żywotne, trwałe i odporne. Potwierdza to nawet 5-letni okres gwarancyjny. Każdy zasilacz 5V na szynę DIN z naszej oferty to gwarancja zadowolenia z użytkowania pewnego, bezpiecznego i stabilnego źródła prądu dla naszej instalacji w każdym indywidualnym przypadku.

 

Zasilacz na szynę DIN 48V

Zasilacze na szynę DIN 48V to zasilacze o nominalnym napięciu wyjściowym 48V. Są to profesjonalne zasilacze do montowania w szafach teleinformatycznych i rozdzielniach. Zasilacze 48V na szynę DIN doskonale sprawdzają się do zasilania systemów automatyki, ale także do zasilania instalacji oświetleniowych. Każdy zasilacz na szynę DIN 48V to zasilacz o wytrzymałej, solidnej konstrukcji. Zasilacze 48V na szynę DIN są w stanie wytrzymać wszelkie wstrząsy i wibracje. Zaprojektowany został zgodnie z obecnymi normami, jest w stanie wytrzymać duże obciążenie i charakteryzuje się wysoką sprawnością. Zasilacze 48V na szynę DIN posiadają uniwersalny zakres napięcia wejściowego, ich moc nie ulega obniżeniu przez cały okres ich pracy. Zasilacze na szynę DIN chłodzone są swobodnym obiegiem powietrza, a ich aluminiowa obudowa w doskonały sposób odprowadza ciepło z pracującego zasilacza i dodatkowo jest odporna na korozję.

 

Zasilacz 48V na szynę DIN

W ofercie sklepu internetowego smd-led.pl znajdziemy szereg zasilaczy 48V na szynę. Każdy zasilacz na szynę DIN 48V w naszej ofercie pochodzi od renomowanych producentów, którzy przy jego tworzeniu wykorzystali cała swoją wiedzę i doświadczenia. Nowoczesna technologia, wysokiej jakości komponenty skutkują powstaniem doskonałych zasilaczy 48V. Zasilacze 48V na szynę DIN cechują się dużą trwałością, wytrzymałością, odpornością i bezawaryjnością. Producenci, będąc pewnymi swoich wyrobów, udzielają na nie nawet 5-letniej gwarancji. Zasilacze 48V na szynę DIN charakteryzują się wysoką sprawnością i dużym temperaturowym zakresem pracy. Zasilacze 48V na szynę DIN z naszej oferty to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających pewnego i solidnego zasilania dla swojej instalacji. Każdy zasilacz na szynę DIN 48V zapewni Państwu zadowolenie z jego eksploatacji oraz da pewność uzyskania dużego bezpieczeństwa i stabilnego zasilania. Satysfakcja z zakupu odpowiednio dobranego zasilacz na szynę DIN 48V będzie satysfakcją na wiele lat od momentu jego nabycia i włączenia do swojej instalacji.* Pola wymagane