Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacz na szynę DIN

Zasilacz na szynę DIN to profesjonalny transformator przeznaczony do montażu na bardzo popularnej obecnie szynie. Zasilacz 12V DIN jest przystosowany do standardowego wymiaru szyny, jest pełni uniwersalny i doskonale sprawdzi się jako źródło zasilania w bardziej profesjonalnych instalacjach. Zasilacze ledowe na szynę zostały wykonane zgodnie z obecnymi standardami i są w pełni bezpieczne oraz przystosowane do nowoczesnych technologii, w tym tej ledowej.
  1. Zasilacz na szynę DIN - jaki odpowiedni?
  2. Zasilacz 12V DIN
  3. Transformator na szynę DIN 24V
  4. Zasilacz na szynę DIN - właściwości
Napięcie:
Producent:
Gwarancja:
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 102    Wyświetl po:

Zasilacz na szynę DIN - jaki odpowiedni?

Zasilacz LED na szynę DIN to transformator przewidziany do szynowego montażu. Jest to produkt, który pozwala na zasilanie efektownie działających instalacji, w pełni profesjonalnych i zautomatyzowanych. Transformator na szynę DIN przystosowany jest do standardowych wymiarów szyny. Jest prosty w montażu i bezproblemowo zasila urządzenia wymagające prądu o stabilizowanym napięciu. Zasilacz na szynę DIN jest nowoczesnym i prostym w montażu rozwiązaniem, który spełnia wszelkie zalecenia Unii Europejskiej. Występuje on w wersji 12V i 24V, dzięki czemu w prosty sposób dostosujemy nasze urządzenie, do wymagań naszej instalacji elektrycznej. Zasilacz impulsowy na szynę, który wybierzemy, pozwoli nam na stworzenie nowoczesnych instalacji oświetleniowych, z układem zasilającym ukrytym w rozdzielni, czy szafie teleinformatycznej.
 

Zasilacz 12V DIN

Zasilacz 12V na szynę DIN to produkt przystosowany do zasilania produktów wykonanych w technologii LED, przystosowanych do bezpiecznego napięcia 12V. Są one najczęściej wykorzystywanie do zasilania bardzo popularnych obecnie instalacji opartych o taśmy LED, żarówki ledowe, czy lampy ze zintegrowanym źródeł światła. Transformator na szynę DIN jest także bardzo popularnym rozwiązaniem w oświetleniu zewnętrznym. Może go ukryć w specjalnie przygotowanej do tego rozdzielni, a odpowiedni rodzaj instalacji, pozwoli nam zasilić wszystkie lampy ogrodowe, kinkiety, czy innego rodzaju urządzenia znajdujące się na naszym podwórku.
 

Transformator na szynę DIN 24V

Zasilacz impulsowy na szynę występuje także w wersji 24V. Transformator 24V DIN jest najczęściej wykorzystywane w nowoczesnych instalacjach oświetleniowych, które dzięki nieco wyższemu napięciu, są w stanie jeszcze bardziej zmniejszyć pobór energii całej instalacji. Transformator na szynę DIN 24V możemy wykorzystać także do zasilania systemów alarmowych, czy monitoringu. Bardzo często możemy je spotkać w rozdzielniach, szafach teleinformatycznych czy w telewizji przemysłowej. Transformator 24V na szynę pozwala nam na schowanie całej aparatury instalacji w jednym miejscu i pomogą w utrzymaniu ładu i porządku w Twoim domu czy miejscu pracy.
 

Zasilacz LED na szynę DIN - właściwości

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości zasilacz na szynę DIN. Spełnia on wszystkie normy bezpieczeństwa i kompatybilności elektromagnetycznej. Oto pozostałe cechy naszych zasilaczy:
  • Optyczna sygnalizacja załączenia
  • II klasa ochronności
  • Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • Zabezpieczenia: zwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe i termiczne
  • Europejski zakres wartości napięcia wejściowego


* Pola wymagane