INFOLINIA: 42 617 28 39

Oświetlenie samochodowe

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Zasilacz na szynę DIN

Zasilacze LED 12V dedykowane do montażu na szynie DIN

 

Zasilacze szynowe LED 12V to transformatory przewidziane do montażu na szynach DIN. Są to produkty, które pozwalają na zasilanie efektownie działających instalacji. Zasilacze LED 12V na szyne DIN przystosowane są do standardowych wymiarów szyny. Są proste w montażu i bezproblemowo zasilą urządzenia wymagające prądu o napięciu 12V. Zasilacz na szynę DIN jest nowoczesnym i prostym w montażu rozwiązaniem, który spełnia wszelkie zalecenia Unii Europejskiej.

 

Zasilacz na szynę DIN TS-35/7,5 lub 15

 

Zasilacze szynowe LED to często wykorzystywany produkt do zasilania systemów alarmowych, monitoringu czy systemów oświetlenia. Bardzo często możemy je spotkać w rozdzielniach, szafach teleinformatycznych czy w telewizji przemysłowej. Zasilacze na szynę pozwalają nam na schowanie całej aparatury instalacji w jednym miejscu i pomogą w utrzymaniu ładu i porządku w Twoim domu czy miejscu pracy.

 

Cechy zasilaczy LED na szynę DIN

 

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości zasilacze stałonapięciowe DIN spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa i kompatybilności elektromagnetycznej. Oto pozostałe cechy naszych zasilaczy:

  • Optyczna sygnalizacja załączenia
  • II klasa ochronności
  • Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza
  • Zabezpieczenia: zwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe i termiczne
  • Europejski zakres wartości napięcia wejściowego
[Produktów w tej kategorii: 8]   Wyświetl po:* Pola wymagane