Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Akcesoria do Paneli LED

Szereg dostępnych akcesoriów do paneli LED znacznie zwiększa nie tylko ich możliwości montażowe, ale również zakres zastosowań. Zawiesia sufitowe, ramka do paneli LED, czy klipsy montażowe pozwolą nam zamontować panele LED zarówno natynkowo, podtynkowo, jak i zwiesić na optymalnej do naszych zastosowań wysokości. Dostępne w naszym sklepie akcesoria do montażu paneli LED, pozwolą nam na szybką i trwałą instalację naszych lamp w systemach sufitów podwieszanych, czy w dowolnym innym miejscu spełniającym wymagania wymiarowe lampy. Zostały wykonane z bardzo trwałych materiałów, a przede wszystkim estetycznie, dlatego po ich montażu, nasza oprawa nie straci na stylu ani designie.

  1. Zawiesie do lampy
  2. Ramka do paneli LED
  3. Uchwyt pod panel LED
  4. Panel LED montaż
Producent:
Możliwość ściemniania:
Materiał wykonania:
Kolor:
Certyfikaty:
Montaż:
Gwarancja:
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Długość:
od: do mm
Wysokość:
od: do mm
Szerokość:
od: do mm
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 58    Wyświetl po:

Zawiesie do lampy

Zawiesia stalowe do paneli LED to trwałe i niezawodne łańcuszki, które pozwolą na dostosowanie lampy do naszych indywidualnych preferencji. Zawiesie do lampy wiszącej mają długość 1 metra i pełną możliwość regulacji, dlatego pozwolą nam zawiesić panel LED na dowolnej wysokości w wyznaczonym zakresie. Zawiesie sufitowe to kompletny zestaw, który składa się z 4 linek, które spokojnie wystarczą na montaż jednej lampy wiszącej. Zawiesie lampy składa się ze stalowych linek, uchwytów stropowych z nyplem i podstawką, z kątowników oraz 4 śrubek. Jest to komplet, który w pełni wystarcza do montażu jednego panelu LED o dowolnych wymiarach. Możemy zawiesić na nich także inne lampy dekoracyjne, profile aluminiowe, czy lampy liniowe lub oprawy świetlówkowe. Oświetlenie sufitowe na linkach to doskonałe rozwiązanie do wielu wysokich pomieszczeń, w których nie chcemy montować lampy natynkowo, ani wpuszczać w otwór montażowy. Oświetlenie LED na linkach, mogą tworzyć różne oprawy świetlne, a wytrzymałość samych zawiesi sprawia, że poradzą sobie nawet w najtrudnieszych warunkach.

 

Ramka do paneli LED

Ramka i panel LED to połączenie, które umożliwi nam montaż natynkowy naszych opraw oświetleniowych. Ramka na panel LED to aluminiowa obudowa, w którą wkładamy naszą lampę. Najpierw ramka do paneli LED musi zostać oczywiście zamocowana na suficie, ale zrobimy to w prosty sposób za pomocą wkrętów montażowych, które otrzymamy w zestawie. Ramka na panel LED została przystosowana do jego wymiaru oraz koloru. Ramki występują w kolorze białym i srebrnym, dlatego doskonale wpasowują się do paneli LED, które najczęściej występują właśnie w tym kolorach. Ramka na panel LED została wykonana z aluminium, więc w prosty sposób będziemy mogli dostosować jej kolorystykę. Możemy dowolnie ją pomalować, aby idealnie wpasowała się do aranżacji naszego wnętrza. Najczęściej wybierana ramka do paneli LED to ta przystosowana do lamp o wymiarach 60x60. Panel LED 60x60 jest najbardziej uniwersalnym i właśnie do tego rodzaju oprawy ramki są najczęściej wykorzystywane. Druga wersja to oczywiście 30x120, która pozwoli nam na montaż prostokątnych paneli LED. Do innych wymiarowo lamp najczęściej należy łączyć powyższe wersje w ten sposób, aby stworzyć ramkę na wymiar 30x30, 30x60, czy 60x120. Oczywiście ramki są składane, więc możemy je dowolnie modyfikować i zmieniać.

 

Uchwyt pod panel LED

Klipsy montażowe to kolejne bardzo interesujące akcesoria, które pozwolą nam zamontować nasz panel w sufitach podwieszanych. Uchwyt doskonale trzyma sam panel LED, a także bez większego problemu będziemy mogli zamocować go we wcześniej przygotowanym otworze montażowy. Klipsy do paneli LED podobnie jak pozostałe akcesoria występują w kompletnych zestawach, które składają się z czterech samych uchwytów i dziesięciu śrubek, przystosowanym do ich montażu z tyłu lampy. Ich wymiar najczęściej jest przystosowany do otworów znajdujących się z tyłu oprawy. W przypadku kiedy jest on nieco inny, możemy po prostu za pomocą zwykłej wkrętarki go w pełni dostosować. Pamiętajmy, że panel LED i uchwyt, który do niego wykorzystamy, będą ważnymi punktami montażowymi, dlatego ważne jest, aby były zamocowane w trwały i stabilny sposób. W przypadku lamp nie większych niż 60x60 i 30x120 zalecamy użycie jednego kompletu klipsów, w przypadku kiedy będziemy montować panel LED 60x120 radzimy wykorzystać minimum sześć uchwytów. W przypadku tak dużej lampy ważne jest, aby uchwyty w pełni poradziły sobie z tego rodzaju ciężarem.

 

Panel LED montaż

Panel LED i jego montaż na suficie, czy natynkowy przy wyborze odpowiednich akcesoriów montażowych nie będzie stanowić większego problemu nawet dla laików oświetleniowych. Panel LED i montaż natynkowy na suficie odbywa się najczęściej przy użyciu wyżej wymienionych ramek. Jeśli zdecydujemy się na typowy panel LED natynkowy, to jego montaż wykonamy bez potrzeby dodatkowej ramki, będzie ona zintegrowana z obudową. Podobnie jest w przypadku kiedy wybierzemy panel LED podtynkowy. Montaż tego typu oprawy przeprowadzimy bez potrzeby dokupywania klipsów, bo znajdziemy je razem w zestawie z samą lampą. Inaczej jest w przypadku kiedy wybierzemy zawiesie do lampy. Tutaj będziemy mogli je wykorzystać wyłącznie w przypadku typowej oprawy LED do sufitów Armstrong (panel LED Slim) i tej w wersji natynkowej. Jak widać Led panel light i jego montaż nie jest zbyt skomplikowany i razem z odpowiednimi akcesoriami montażowymi, możemy wykonać go w szybki i prostu sposób sami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.* Pola wymagane