Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Sterowniki naścienne Mi Light

Sterowniki naścienne Mi Light jako element kontroli systemu oświetlenia

 

Sterowniki naścienne Mi Light są jednym z elementów, który wykorzystać można jako element sterujący systemu Mi Light. Przystosowane do montażu naściennego, idealnie zastąpią tradycyjny włącznik i pozwolą sterować użytkowanym przez nas oświetleniem LED. Nowoczesna, szklana obudowa, w połączeniu z dotykowymi przyciskami, zapewnia prostotę kontroli i elegancki design. W zależności od wybranego modelu, sterowniki naścienne Mi Light służą jako kompletny sterownik, bądź jako pilot, który stać się może częścią systemu wielostrefowego Mi Light. Sam montaż jest dziecinnie prosty i nie wymaga fachowej wiedzy. W zależności od modelu zmienia się również system zasilania, od 12V (kompletne sterowniki), przez 230V, po zasilanie bateryjne. Dzięki temu każdy znajdzie model idealny dla siebie.

 

Rodzaje sterowników naściennych Mi Light

 

Sterowniki naścienne Mi Light dzielą się na dwie podstawowe podgrupy, które różnią się od siebie sposobem zastosowania. W zależności od tego czego potrzebujemy na daną chwilę, należy dobrać odpowiedni model sterownika.

 

Pierwszym z typów są kompletne sterowniki naścienne Mi Light, które są zarówno pilotem, jak i kontrolerem. Zasilane napięciem 12V, łączone są bezpośrednio ze źródłem światła, dzięki czemu cały system kontroli znajduje się w jednym elemencie. Wśród modeli tego typu znajdziemy:

  • Ściemniacz naścienny Mi Light – przeznaczony do sterowania źródeł swiatła jednokolorowych;
  • Sterowniki naścienne CCT Mi Light – dedykowane produktom o zmiennej temperaturze barwy bieli;
  • Sterowniki naścienne RGB / RGBW Mi Light – przystosowane do sterowania źródłami światła w technologii zmiany koloru światła;

Drugi typ sterowników naściennych Mi Light to sterowniki wielostrefowe pełniące rolę pilotów. Podobnie jak piloty przenośne, panele naścienne Mi Light łączą się drogą radiową z odbiornikami należącymi do tego samego systemu. Jest to doskonałe rozwiązanie, gdy źródło światła jest mocno oddalone od sterownika naściennego i nie chcemy prowadzić tam przewodów. Wystarczy zamontować odbiornik Mi Light w pobliżu taśmy LED (bądź innego źródła światła), a sterownik połączy się z nim w częstotliwości 2,4Ghz. Wśród tego typu sterowników wyróżnić można:

  • Sterownik naścienny wielostrefowy mono – innymi słowy ściemniacz do jednokolorowego oświetlenia LED;
  • Sterownik naścienny wielostrefowy CCT – umożliwia tworzenie scen świetlnych z produktów o zmiennej barwie bieli;
  • Sterownik naścienny wielostrefowy RGB / RGBW Mi Light – dedykowany oświetleniu LED o możliwości wyboru koloru z palety barw RGB;
  • Sterownik wielostrefowy RGB CCT Mi Light – pozwala na kontrolę zarówno temperatury barwowej bieli jak koloru światła;

Wielostrefowe sterowniki naścienne Mi Light mogą być zasilane z sieci, napięciem 230V, bądź za pomocą baterii. 

Rodzaj instalacji:
Zasilanie kontrolera:
Kolor:
Protokół sterowania:
Rodzaj sterownika:
Łączność:
Gwarancja:
Ilość stref:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 34    Wyświetl po:* Pola wymagane