Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacz 12V

Zasilacz LED 12V to komponent przystosowany do zasilania produktów wykonanych w nowoczesnej i energooszczędnej technologii LED. Zasilacz 12V doskonale sprawdza się jako zasilacz do taśm LED (także taśmy LED RGB, czy taśmy LED RGBW), czy modułów LED. Zasilacz 12V do LED możemy zastosować do każdego urządzenia, które wymagana on nas stałego i stabilnego prądu o napięciu 12V. Zasilacz do LED 12V dostępny jest w wersji hermetycznej, modułowej, czy na szynę DIN, więc każdy z naszych klientów, znajdzie w naszej ofercie dedykowany do swojej instalacji. W sprzedaży posiadamy produkty renomowanych na rynku producentów, charakteryzujących się wysoką jakością, którą potwierdza ich długa gwarancja.

  1. Zasilacz LED 12V
  2. Zasilacz do LED 12V
  3. Zasilacz stabilizowany 12V
  4. Zasilacz 230V na 12V
Producent:
Typ zasilacza:
Napięcie:
Klasa szczelności:
Gwarancja:
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 239    Wyświetl po:

Zasilacz LED 12V

Zasilacz 12V przystosowany do pracy z nowoczesnym oświetleniem LED to transformator 12V impulsowy o stabilizowanym napięciu wyjściowym. Zasilacz 12V DC jest komponentem służącym do zasilania urządzeń o ustalonym napięciu, a w przypadku taśm, czy modułów LED, również o ustalonym natężeniu prądu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo różne wersje zasilaczy 12V, przeznaczone zarówno do instalacji wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Najpopularniejszy z nich, jak i najczęściej stosowany to oczywiście zasilacz modułowy 12V. Jest to standardowy zasilacz 230V na 12V przeznaczony do instalacji wewnętrznych. Wyróżnia się atrakcyjną ceną, ale także wysoką kulturą pracy, przez odpowiednie odprowadzanie ciepła (otwarta obudowa). Kolejna bardzo popularna opcja to zasilacz LED wodoodporny. Jest to zasilacz do LED 12V, który poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Tutaj polecamy serię GLP, która wyróżnią się najwyższą jakością wykonania.

 

Zasilacz do LED 12V

Zasilacz 12V LED to urządzenie dedykowane i przeznaczone do każdego rodzaju oświetlenia, pracującego przy stałym napięciu 12V. Zasilacz do LED 12V DC zapewni nie tylko odpowiednią trwałość naszej instalacji, ale także zabezpieczy ją przed różnymi przeciążeniami, czy zwarciami. W ofercie sklepu SMD-LED.pl znajdą Państwo zasilacz LED 12V o mocy od 1W do nawet 500W, dzięki czemu moc urządzenia, dobiorą nasi klienci zawsze odpowiednio do swojej instalacji. Zasilacz stabilizowany 12V posiada ważny parametr, jakim jest współczynnik mocy. Dobierany jest on w zależności od poboru mocy naszego oświetlenia. Pamiętajmy również o zachowaniu odpowiedniego zapasu mocy. Zasilacz 12V powinien mieć około 10% zapasu mocy względem zasilanej instalacji.

 

Zasilacz stabilizowany 12V

Zasilacz 12V do LED, który znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego spełnia wysokie normy oświetleniowe, oraz posiada wszystkie certyfikaty uprawniające go do codziennego użytkowania. Zasilacz 12V możemy podłączyć bezpośrednio do zasilanego źródła światła lub przez sterownik LED, który pozwoli nam dodatkowo na kontrolowanie jasności, czy koloru świecenia. Zasilacz do ledów 12V z jednej strony posiada wejście na zasilanie 230V. Podłączamy do niego przewód fazowy, neutralny oraz uziemienie. Z drugiej strony zasilacz 12V posiada podłączenie do zasilania źródła światła. Może posiadać dwa wyjścia (+ i -), a nawet 4 wyjścia w przypadku mocniejszych urządzeń (+ - i + -). Zasilacz stabilizowany 12V może posiadać wychodzące przewody, służące do jego instalacji (w przypadku zasilaczy hermetycznych) bądź kostkę, do której przykręcimy przewody (zasilacze modułowe i ultrapłaskie). Oba rozwiązania są proste i szybkie w instalacji, więc możemy dokonać tego nawet we własnym zakresie.

 

Zasilacz 230V na 12V

Zasilacz LED 12V jest urządzeniem obniżającym napięcie prądu ze standardowego 230V, na bezpieczne 12V. Jest to najczęściej urządzenie niezbędne do prawidłowej instalacji opartego o taśmy ledowe, czy moduły LED. Są to produkty przystosowane do pracy z prądem o bezpiecznym i niskim napięciu, więc zasilanie 12V jest tutaj niezbędne. Zasilacz 230 na 12V to komponent, który poprzez odpowiednie zabezpieczenia (zwarciowe/nadprądowe) ochroni źródło światła przed uszkodzeniem. Zasilacz LED 12V to urządzenie niezbędne do instalacji niskonapięciowych w naszych domach, czy mieszkaniach. Pozwoli nam podłączyć wiele instalacji oświetleniowych, wymagających bezpiecznego i niskiego napięcia zasilającego. Jest on również urządzeniem, które poprzez odpowiednie zabezpieczenia wpływa na trwałość naszego oświetlenia. Ochroni je przed uszkodzeniem, związanym z przepięciami w sieci, a także zapewni jej stabilną pracę przez cały okres jej użytkowania.* Pola wymagane