Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Tuya Smart

Tuya Smart jest to nowoczesny system inteligentnego sterowania oparty o system IoT (Internet Rzeczy). Całość oparta jest o sterowanie w oparciu o sygnał 2, 4 GHz Wi-Fi. Dzięki oparciu właśnie o Internet i pracę w chmurze Tuya pozwala w prosty i wygodny sposób stworzyć inteligentny dom - bez kucia ścian i rozprowadzania kosztownego sterowania przewodowego. Wraz z szerokim wachlarzem urządzeń Tuya Smart, system gwarantuje tanie i proste w obsłudze rozwiązanie dla osób poszukujących rozwiązań inteligentnych.

  1. Tuya Smart urządzenia
  2. Google Home - Tuya - sterowanie głosowe
  3. Tuya Smart - sterowanie z aplikacji
Kształt żarówki:
Producent:
Klasa energetyczna:
Trzonek:
Barwa światła:
Rodzaj sterownika:
Kolor:
Klasa szczelności:
Zasilanie kontrolera:
Gwarancja:
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Temperatura barwowa:
od: do k
Strumień świetlny:
od: do lm
Kąt świecenia:
od: do °
Szerokość:
od: do mm
Wydajność:
od: do lm/W
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 142    Wyświetl po:

TUYA SMART URZĄDZENIA

Tuya Smart to system posiadający wiele wysokiej jakości urządzeń. Urządzenia takie jak inteligentne oświetlenie np. taśma LED RGB posiadająca IP65 czy inteligentny robot odkurzający to produkty, które spotkać można w większości nowoczesnych domów. Dużą zaletą inteligentnego systemu Tuya jest to, że jest on otwartą platformą, co przekłada się na olbrzymią ilość urządzeń współpracujących z Tuya Smart. Szczególnie że całość kompatybilna jest z artykułami opartymi o protokół transmisji danych Zigbee. Wśród produktów dostępnych w systemie znaleźć można:

  • elementy elektryczne jak gniazdka Tuya, sterowniki rolet Tuya Smart, bezpieczniki i włączniki Tuya,
  • oświetlenie jak taśmy LED Tuya Smart, plafony LED, żarówki Tuya,
  • urządzenia RTV i AGD jak klimatyzatory, czajniki, kuchenki czy nawet lodówki,
  • małe urządzenia elektroniczne jak termometry Tuya, termostaty Tuya, czy nawilżacze powietrza Tuya,
  • elementy ochrony jak zamki, alarmy, czujniki i kamery Tuya,

Wymienione powyżej produkty to jedynie niewielki wycinek tego, co prezentują sobą urządzenia Tuya Smart.

 

GOOGLE HOME - TUYA - STEROWANIE GŁOSOWE

Ważnym elementem systemu inteligentnego Tuya jest to, że wspiera on sterowanie głosowe. Sterowanie głosowe Google Home to duże ułatwienie w codziennym życiu, które możemy połączyć z systemen Tuya Smart. Tak jak prawie każdy smart gadżet Tuya Smart współpracuje z pasmem 2,4Ghz. Tuya już z początkiem działalności stała się jednym z partnerów strategicznych Google Home. Dzięki temu cały system połączyć możemy właśnie z Google Home i sterować naszym inteligentnym domem z jego poziomu. Jest to o tyle ważne, że w Polsce Google Home jest prawdopodobnie najpopularniejszym systemem sterowania bezprzewodowego. Pozwala to również na sterowanie za pomocą komend głosowych. Chcesz ściemnić oświetlenie w kuchni? Wystarczy, że to powiesz, a asystent Google zrobi to za Ciebie. Pozwala to na jeszcze wygodniejsze użytkowanie systemu. Będąc przy sterowaniu głosowym, warto wspomnieć, że system wspiera nie tylko asystenta Google Home Tuya, ale również zdobywający coraz większą popularność w naszym kraju Amazon Alexa.

 

TUYA SMART - STEROWANIE Z APLIKACJI

Tuya Smart pozwala nam na sterowanie z aplikacji urządzeniami w naszym inteligentnym domu. Możemy np. sterować oświetleniem za pomocą kontrolera do taśm LED zasilanego napięciem 12V-24V i bezpłatnej aplikacji SmartLife. Ważne jest, aby wspomnieć, iż system Tuya posiada własne dedykowane aplikacje, które są do pobrania całkowicie za darmo. Mowa tu o Tuya Smart i Smart Living. Co ważne, wiele dedykowanych przez producentów systemów takich jak np. Spectrum Smart, czy Azzardo Smart oparte jest właśnie o system Tuya, co pozwala na sterowania wszystkimi urządzeniami z poziomu jednej aplikacji. Jest to bardzo ważne pod względem samej prostoty i wygody sterowania, jak i możliwości automatyzacji urządzeń różnych producentów. Tuya Smart system jest coraz chętniej wybieranym systemem do sterowania domem. Posiada ogromny wybór urządzeń, dzięki czemu zarządzanie jest proste w obsłudze. Produkty Tuya przypisane do pokoju łączą się z aplikacją, używanie jej jest bardzo proste, potrzebujemy jedynie telefonu i routera oraz sieć wifi. Urządzenia współpracujące z aplikacją Tuya Smart można ustawić w dowolny sposób pozwalający zautomatyzować dom wedle naszych upodobań. System ten pozwala na kontrolę np. bramą lub czujnikami otwarcia. System Tuya to inteligentne wsparcie domu, potrafi obsługiwać też czujnik dymu co jest dość istotnym elementem decydującym o naszym bezpieczeństwie. Wraz z każdym urządzeniem może umożliwić nam lepszy komfort życia. Tuya to międzynarodowa firma doceniona przez użytkowników z całego świata.* Pola wymagane