Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Świetlówka do pieczywa

Świetlówka do pieczywa to funkcjonalne, energooszczędne i bezpieczne oświetlenie służące poprawie pracy w sklepie, a także odpowiedniemu zaprezentowaniu sprzedawanych produktów. Do oświetlenia pieczywa doskonale sprawdzają się specjalistyczne świetlówki do pieczywa. To wysokiej jakości produkty przeznaczone ściśle do oświetlania produktów piekarniczych. Świetlówka do pieczywa jest więc niezwykle atrakcyjnym, funkcjonalnym rozwiązaniem, służącym każdemu właścicielowi sklepu ogólnospożywczego, piekarni oraz stoiska z pieczywem w markecie. 

  • Świetlówki do pieczywa posiadają atest PZH stwierdzający, że spełniają one warunki higieniczne, są bezpieczne i przeznaczone do oświetlania żywności.
  • Świetlówki do piekarni swoje zastosowanie znajdują jako oświetlenie stoisk z pieczywem w markecie czy regałów z pieczywem w piekarni.
  • Oświetlenie do pieczywa sprawia, że zarówno pieczywo jasne, ciemne i wyroby cukiernicze prezentują się niezwykle atrakcyjne
  • Świetlówka LED do pieczywa to także energooszczędne źródło światła.

Spis treśći:

  1. Świetlówka LED do pieczywa
  2. Świetlówki do piekarni
  3. Jaką świetlówkę do pieczywa wybrać?
Gwarancja:
Producent:
Strumień świetlny:
od: do lm
Kąt świecenia:
od: do °
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 5    Wyświetl po:

Świetlówka LED do pieczywa

Świetlówka LED do pieczywa to wysokiej jakości produkt, który w łatwy sposób umożliwi nam wyeksponowanie pieczywa oraz przeróżnych wypieków cukierniczych. W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne świetlówki LED do pieczywa produkowane przez renomowanego producenta oświetlenia, firmę Holdbox. Każda świetlówka z naszej oferty to produkt wysokojakościowy wykonany ze szczególną dbałością o detale. Świetlówki z naszej oferty dostępne są w różnych wersjach mocy, długości oraz mocowania. Posiadamy w ofercie świetlówki T8 o mocach od 9W do 24W oraz świetlówki LED T5 o mocach od 11W do 34W. Można więc znaleźć model odpowiedni do wykorzystania we własnym sklepie. Dobierając moc świetlówki do wielkości ekspozycji, zapewnimy właściwe jej oświetlenie. Świetlówki marki Holdbox z serii Bakery są zaprojektowane specjalnie z myślą o właścicielach sklepów z pieczywem, piekarni oraz marketów. Doświadczenie i wiedza tego producenta gwarantuje doskonałe parametry emitowanego światła odpowiednie do atrakcyjnego wyeksponowania sprzedawanego pieczywa. Korzystne jest skorzystanie z takiego gotowego, profesjonalnego rozwiązania i wymienić tradycyjne świetlówki posiadane w sklepie na specjalistyczne świetlówki do pieczywa.

	świetlówki do pieczywa

 

Świetlówki do piekarni

Świetlówki do piekarni swoje zastosowanie znajdą jako oświetlenie stoisk z pieczywem w markecie, regałów z pieczywem w piekarni. Jak już wspomnieliśmy, specjalistyczne oświetlenie do piekarni sprawia, że pieczywo wygląda niezwykle atrakcyjnie, Świeży wygląd, podkreślenie koloru pieczywa z pewnością wpłynie na decyzje zakupowe każdego klienta. Kupując oczami, co jak wiadomo jest najczęstszym powodem wyboru tego, a nie innego produktu, zwracamy bowiem uwagę przede wszystkim właśnie na wygląd. Oświetlenie do pieczywa sprawia, że zarówno pieczywo jasne, jak i ciemne prezentują się niezwykle atrakcyjne. Inną, bardzo ważną zaletą świetlówki LED do pieczywa jest fakt, że nie powoduje ono wysychania oświetlanych produktów w takim stopniu jak tradycyjne świetlówki. Zapewnia to dłuższy czas, w którym pieczywo pozostaje świeże. Świetlówka LED do pieczywa to także energooszczędne źródło światła. Zużywa ona kilkukrotnie mniej energii elektrycznej niezbędnej do jej zasilania od tradycyjnej jarzeniówki. Gwarantuje to znaczące obniżenie rachunków za prąd w sklepie, w którym zostaje ona zainstalowana.

świetlówka LED do pieczywa

 

Jaką świetlówkę do pieczywa wybrać?

Jaką świetlówkę do pieczywa wybrać? Świetlówka do pieczywa, którą zmierzamy zamontować w sklepie, musi być świetlówką dedykowaną do pracy w bezpośrednim kontakcie z żywnością. Dlatego decydując się na wymianę świetlówek na nowe, musimy zwracać szczególną na to uwagę. Świetlówki z naszej oferty posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny stwierdzający, że spełniają one warunki higieniczne, są bezpieczne i przeznaczone do oświetlania żywności. Świetlówki LED do pieczywa  firmy Holdbox są świetlówkami wyposażonymi w ochronną warstwę PET lub wykonanymi z tworzywa sztucznego. To gwarantuje, że w przypadku ewentualnego stłuczenia do oświetlanego nimi pieczywa nie dostaną się żadne kawałki szkła. Wysoka jakość wykonania oraz duża trwałość świetlówki do pieczywa tej firmy potwierdzona jest 3-letnią gwarancją udzielaną przez producenta. Nasz sklep prowadzi sprzedaż produktów o wysokiej jakości i funkcjonalności dla naszych klientów. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się wprowadzić do oferty świetlówki do chleba firmy Holdbox. Jesteśmy pewni, że podobnie jak nas przekonały jej produkty, tak i każdy nasz klient, będzie zadowolony z ich eksploatacji w swoim sklepie. W przypadku pytań i pojawiających się wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie doradzą oni i pomogą w wyborze świetlówki odpowiedniej dla Państwa potrzeb i oczekiwań.

świetlówka do pieczywa

Oświetlenie ekspozycji w sklepie
09.02.2021 Oświetlenie ekspozycji w sklepie

Oświetlenia ekspozycji w sklepie wpływa na wyniki sprzedażowe w każdej branży. Cenne porady i wskazówki jak prawidłowo oświetlić ekspozycję

Więcej
Projektowanie oświetlenia w sklepie spożywczym
08.02.2021 Projektowanie oświetlenia w sklepie spożywczym

Zasady projektowania oświetlenia w sklepie spożywczym. Praktyczne porady.

Więcej
Oświetlenie do piekarni - jakie wybrać?
08.02.2021 Oświetlenie do piekarni - jakie wybrać?

Cenne wskazówki i porady, jakie oświetlenie do piekarni zastosować.

Więcej


* Pola wymagane