Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Gniazdo przenośne

Przenośne gniazda to akcesoria elektryczne umożliwiające podłączenie do sieci energetycznej różnego rodzaju urządzeń elektrycznych. Wykorzystując przenośne gniazdo mamy możliwość stworzenia przedłużacza, dzięki któremu w zależności od potrzeb uzyskamy możliwość zasilania naszego jednego urządzenia lub kilku urządzeń, które są zlokalizowane w oddali od gniazdka zasilającego, znajdującego się w scianie. Gniazda przenośne dostępne w sklepie smd-led.pl, są w wersjach do podłączenia do sieci 230 V, a także trójfazowe 400 V. Wykorzystamy je więc w najpopularniejszych instalacjach elektrycznych, dostępnych w polskich domach i firmach.

  1. Gniazda przenośne
  2. Gniazdo przenośne 230 V
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 21    Wyświetl po:

Gniazda przenośne

Gniazda przenośne umożliwią podłączenie urządzeń wykorzystywanych w każdym gospodarstwie domowym, sprzętu komputerowego w biurach oraz ciężkiego sprzętu elektrycznego i maszyn, do których niezbędna jest instalacja trójfazowa. W ofercie sklepu smd-led.pl znajdziemy przenośne gniazda elektryczne wyposażone w elektroniczny programator czasowy. Umożliwia on czasowe włączenie lub wyłączenie zasilanego urządzenia. Możemy stawić do 8 takich cykli w gnieździe przenośnym z programatorem. Wszystkie gniazda przenośne 230 V przez nas oferowane są w kolorze białym, natomiast gniazda przenośne 16A trójfazowe do instalacji 400 V mają kolor czerwony.

 

Gniazdo przenośne 230 V

Najczęściej wykorzystywanym w naszym współczesnym życiu są urządzenia zasilane prądem o napięciu 230 V. Dlatego wybór gniazd przenośnych 230 V jest też największy. Do wyboru mamy gniazda pojedyncze oraz gniazda o możliwości podłączenia większej liczby urządzeń. Modelem, który umożliwi największą liczbę podłączonych urządzeń, jest model z sześcioma gniazdami. Gniazda przenośne 230 V oferowane przez nasz sklep dostępne są z bolcem uziemiającym, a także bez uziemienia. Możemy wybierać wśród modeli posiadających wyłącznik zasilania całego gniazda, a także takiego wyłącznika pozbawionych. Znajdziemy także gniazdo przenośne 230 V z elektronicznym programatorem czasowym. Gniazda przenośne 230 V to obecnie niezbędny element naszego codziennego życia. * Pola wymagane