Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Gniazdo przenośne

Przenośne gniazda to akcesoria elektryczne umożliwiające podłączenie do sieci energetycznej różnego rodzaju urządzeń elektrycznych. Wykorzystując przenośne gniazdo mamy możliwość stworzenia przedłużacza, dzięki któremu w zależności od potrzeb uzyskamy możliwość zasilania naszego jednego urządzenia lub kilku urządzeń, które są zlokalizowane w oddali od gniazdka zasilającego, znajdującego się w scianie. Gniazda przenośne dostępne w sklepie smd-led.pl, są w wersjach do podłączenia do sieci 230 V, a także trójfazowe 400 V. Wykorzystamy je więc w najpopularniejszych instalacjach elektrycznych, dostępnych w polskich domach i firmach.

  1. Gniazda przenośne
  2. Gniazdo przenośne 230 V
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 22    Wyświetl po:

Gniazda przenośne

Gniazda przenośne umożliwią podłączenie urządzeń wykorzystywanych w każdym gospodarstwie domowym, sprzętu komputerowego w biurach oraz ciężkiego sprzętu elektrycznego i maszyn, do których niezbędna jest instalacja trójfazowa. W ofercie sklepu smd-led.pl znajdziemy przenośne gniazda elektryczne wyposażone w elektroniczny programator czasowy. Umożliwia on czasowe włączenie lub wyłączenie zasilanego urządzenia. Możemy stawić do 8 takich cykli w gnieździe przenośnym z programatorem. Wszystkie gniazda przenośne 230 V przez nas oferowane są w kolorze białym, natomiast gniazda przenośne 16A trójfazowe do instalacji 400 V mają kolor czerwony.

 

Gniazdo przenośne 230 V

Najczęściej wykorzystywanym w naszym współczesnym życiu są urządzenia zasilane prądem o napięciu 230 V. Dlatego wybór gniazd przenośnych 230 V jest też największy. Do wyboru mamy gniazda pojedyncze oraz gniazda o możliwości podłączenia większej liczby urządzeń. Modelem, który umożliwi największą liczbę podłączonych urządzeń, jest model z sześcioma gniazdami. Gniazda przenośne 230 V oferowane przez nasz sklep dostępne są z bolcem uziemiającym, a także bez uziemienia. Możemy wybierać wśród modeli posiadających wyłącznik zasilania całego gniazda, a także takiego wyłącznika pozbawionych. Znajdziemy także gniazdo przenośne 230 V z elektronicznym programatorem czasowym. Gniazda przenośne 230 V to obecnie niezbędny element naszego codziennego życia. * Pola wymagane