Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Świetlówka LED do sera

Świetlówka LED do sera doskonale sprawdzi się w ladach i regałach chłodniczych, w których prezentujemy sprzedawane sery. Każdemu sprzedawcy zależy na jak najlepszym zaprezentowaniu klientowi sprzedawanego towaru. W tym właśnie bardzo pomocne okazuje się takie specjalistyczne oświetlenie w postaci świetlówki do sera. Specjalnie zaprojektowane świetlówki i odpowiednio dobrane parametry emitowanego światła sprawią, że sery będą wyglądały świeżo i atrakcyjnie.

 • Świetlówki do serów LED oświetlają sery tak, aby podkreślić ich atuty i sprawiają, że sery są wizualnie bardzo atrakcyjne.
  Świetlówki LED do serów nie powodują także wysychania sera jak w przypadku tradycyjnej jarzeniówki.
 • Można je wykorzystać jako oświetlenie do warzyw i owoców, a także jako oświetlenie do pieczywa
 • Świetlówki do sera posiadają atest higieniczny PZH. Potwierdza on ich przydatność w branży spożywczej oraz bezpieczeństwo ich używania przy kontakcie z produktami spożywczymi.

Spis treści:

 1. Świetlówka LED do sera
 2. Specjalistyczne świetlówki do sera
 3. Jaka świetlówka do sera?
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 0    Wyświetl po:

  Świetlówka LED do sera

  Świetlówka LED do sera to najkorzystniejsza opcja do oświetlenia sera. Świetlówki dostępne w sklepie smd-led.pl są świetlówkami zaprojektowanymi i dedykowanymi do wykorzystania w branży spożywczej, szczególnie do oświetlania ekspozycji serów. Świetlówki do serów LED  oświetlają sery w taki sposób, aby podkreślić ich atuty i sprawiają, że sery są wizualnie bardzo atrakcyjne. Tak oświetlone sery z pewnością zachęcą każdego klienta do zakupów i wpłyną pozytywnie na podniesienie sprzedaży. Świetlówki LED do serów nie powodują także takiego wysychania sera jak w przypadku tradycyjnej jarzeniówki. Dzięki temu sery dłużej zachowują świeżość i nadają się do sprzedaży. Świetlówki LED do sera dostępne w naszej ofercie nadają się także do oświetlania innych produktów spożywczych. Można je wykorzystać jako oświetlenie do warzyw i owoców, a także jako oświetlenie do pieczywa. Dzięki temu można je wykorzystać w przypadku zmiany asortymentu w sklepie, oświetlając nimi inne niż sery produkty.

  świetlówki do sera

   

  Specjalistyczne świetlówki do sera

  Specjalistyczne świetlówki do sera firmy Holdbox z naszej oferty posiadają atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny. Potwierdza on ich przydatność w branży spożywczej oraz bezpieczeństwo ich używania przy kontakcie z produktami spożywczymi. Atest stwierdza, ze świetlówki LED do sera spełniają warunki higieniczne i są przeznaczone do oświetlania żywności w ladach, regałach i pojemnikach. Świetlówki LED do sera wykonane są z dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo ich użytkowania. Zewnętrzna włoka PET lub wykonanie jej z tworzywa sztucznego skutecznie zabezpiecza sery przed dostaniem się odłamków szkła powstałych na skutek przypadkowego stłuczenia świetlówki. Potwierdzeniem wysokiej jakości i trwałości każdej świetlówki ledowe do sera z naszej oferty jest 3-letnia gwarancja, jakiej udziela ich producent, firma Holdbox. Nie można zapomnieć o energooszczędności specjalistycznej świetlówki LED do sera. Zużywa ona kilkukrotnie mniej energii elektrycznej od tradycyjnej wersji. Przekłada się to więc na zdecydowane obniżenie rachunków za zużytą w sklepie energię elektryczną.

  świetlówka LED do sera

   

  Jaka świetlówka do sera?

  Jaka świetlówka do sera. To pytanie nurtuje każdego właściciela sklepu urządzającego stoisko z serami. Decyzja o zmianie tradycyjnego oświetlenia na świetlówkę LED jest jedyną słuszną decyzją. Stajemy jednak przed pytaniem, jaką świetlówkę do sera wybrać. Nasi wyspecjalizowani pracownicy chętnie pomogą przy wyborze odpowiedniej opcji. Zachęcamy więc do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji i fachowej porady. W zależności od posiadanej lady lub regału do wyboru mamy świetlówki LED do sera o różnych długościach i typach mocowania. Dzięki temu praktycznie w każdej sytuacji znajdziemy odpowiednie do własnych potrzeb i możliwości rozwiązanie. Świetlówka LED do sera T8 to świetlówka wymagająca przy instalacji jedynie drobnej ingerencji w posiadaną tradycyjną oprawę. Z kolei świetlówka LED do sera T5 wymaga zakupienia do jej zasilania zasilacza 12V. Napięcie bezpieczne jest kolejnym zapewnieniem bezpieczeństwa użytkowania takiej jarzeniówki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą specjalistycznego oświetlenia do żywności i unowocześnienia swojego sklepu spożywczego, wyposażając go w świetlówki LED do sera, mięsa, pieczywa itp.

  świetlowka do sera

  Oświetlenie do piekarni - jakie wybrać
  09.02.2021 Oświetlenie do piekarni - jakie wybrać

  Cenne wskazówki i porady, jakie oświetlenie do piekarni zastosować.

  Więcej
  Zasady oświetlania sklepu spożywczego
  09.02.2021 Zasady oświetlania sklepu spożywczego

  Zasady projektowania oświetlenia w sklepie spożywczym. Praktyczne porady.

  Więcej
  Oświetlenie ekspozycji w sklepie
  09.02.2021 Oświetlenie ekspozycji w sklepie

  Oświetlenia ekspozycji w sklepie wpływa na wyniki sprzedażowe w każdej branży. Cenne porady i wskazówki jak prawidłowo oświetlić ekspozycję.

  Więcej


  * Pola wymagane