Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Panel LED podszafkowy

Panel LED podszafkowy to modne oświetlenie LED stosowane, jak sama nazwa wskazuje, pod szafkami. Takie oświetlenie stosujemy w pomieszczeniach, które należy dodatkowo oświetlić bez konieczności zabierania miejsca dużymi lampami. W 2023 roku taki rodzaj oświetlenia będzie wręcz koniecznością. Panel podszafkowy LED stanowi doskonałe oświetlenie mebli kuchennych, a także pozostałego wyposażenia wnętrz takich jak na przykład garderoba. Oświetlenie podszafkowe do kuchni cechuje niezwykła funkcjonalność i odporność. Jeśli chcemy właściwie dobrać oświetlenie dodatkowe do kuchni należy pamiętać o wyborze produktu, który będzie odporny na wilgoć, czy kurz. Panele LED podszafkowe posiadają jasne światło, które doskonale podświetli nasze pomieszczenie.

Producent:
Barwa światła:
Kolor:
Temperatura barwowa:
od: do k
Strumień świetlny:
od: do lm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Kąt świecenia:
od: do °
Wydajność:
od: do lm/W
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 49    Wyświetl po:

Panele LED podszafkowe - gdzie się sprawdzą?

 
Panele LED podszafkowe, gdzie się sprawdzą? Panel LED podszafkowy sprawdzi się w miejscach, w których potrzebujemy dodatkowego źródła światła, takich jak:
 
  1. Kuchnia: panele LED podszafkowe mogą być używane jako źródło światła pod szafkami kuchennymi lub wokół blatu roboczego.
  2. Łazienka: panele LED podszafkowe mogą być używane jako źródło światła pod szafkami łazienkowymi lub wokół lustra.
  3. Biuro: panele LED podszafkowe mogą być używane jako źródło światła pod szafkami biurowymi lub wokół biurka.
  4. Inne pomieszczenia: panel LED podszafkowy może być również używany w innych pomieszczeniach, takich jak przedpokój czy sypialnia, jeśli chcemy dodać dodatkowe źródło światła w określonym obszarze.
 
Panel LED podszafkowy jest szczególnie przydatny w miejscach, w których potrzebujemy dodatkowego źródła światła, ale nie chcemy zajmować dodatkowego miejsca na lampę. Jest również dobrym wyborem, jeśli chcemy uzyskać delikatne, rozproszone światło bez tworzenia cieni.
Oświetlenie do kuchni powinno być przede wszystkim funkcjonalne, gdyż odbywa się tam wiele potencjalnie niebezpiecznych czynności. Panele LED podszafkowe nie stanowią głównego źródła światła, ale są jego doskonałym dopełnieniem. Dzięki technologii LED, w której zostały zachowane omawiane panele LED podszafkowe, możemy być pewni, że nasze oświetlenie zapewni nam mniejsze rachunki za prąd. Energooszczędność jest bardzo ważnym aspektem, na który należy zwrócić uwagę. Panele LED podszafkowe pobierają zdecydowanie mniej energii. Nad panelami LED podszafkowymi warto pomyśleć szczególnie wtedy, gdy posiadamy ciemne miejsca w pomieszczeniu. Każda półka i szuflada otrzyma nowe życie. Panel LED podszafkowy możemy zamontować w dowolnym momencie za pomocą taśmy samoprzylepnej. Wygodny i prosty montaż sprawia, że użytkowanie tego produktu jest niezwykle przyjemna. Panel LED podszafkowy jest energooszczędny, cechuje go trwałość oraz wygląda bardzo estetycznie, dzięki czemu może być użyty w każdym pomieszczeniu naszego domu.
 
 

Panel ledowy podszafkowy - jak wygląda?

 

Panel ledowy podszafkowy, jak wygląda? Panel ledowy podszafkowy to płaskie, prostokątne płyty z diodami LED umieszczonymi w specjalnym układzie. Są one zazwyczaj montowane pod szafkami kuchennymi lub innymi meblami, takimi jak blaty robocze, w celu oświetlenia przestrzeni pod nimi. Wiele modeli posiada czujniki ruchu do nawet 5 m. Panel ledowy podszafkowy może mieć różną długość i szerokość, dzięki czemu można go dopasować do konkretnych wymiarów mebli. Może być również wyposażony w różnego rodzaju akcesoria, takie jak klipsy mocujące, które umożliwiają szybkie i łatwe zamocowanie go pod szafkami. Panel ledowy podszafkowy jest zazwyczaj wyposażony w specjalne złącze, dzięki któremu można go podłączyć do instalacji elektrycznej w domu. Może być również wyposażony w dodatkowe elementy, takie jak regulator jasności lub wyłącznik, które pozwalają na łatwą obsługę oświetlenia. Panel LED podszafkowy to rodzaj oświetlenia, które jest montowane pod szafkami kuchennymi lub innymi meblami, np. pod blatem roboczym. Jest to bardzo przydatne, ponieważ pozwala na doświetlenie przestrzeni pod szafkami, co ułatwia pracę w kuchni. Może być również stosowane jako dodatkowe oświetlenie dekoracyjne lub jako główne źródło światła w kuchni. Panel ledowy podszafkowy jest zazwyczaj dostępny w różnych długościach i szerokościach, dzięki czemu można go dopasować do konkretnych potrzeb i wymiarów szafek. Jest to również dobre rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć ilość przewodów elektrycznych i zmniejszyć ilość opraw oświetleniowych w swojej kuchni. W naszym sklepie SMD-LED znajdą Państwo panel LED podszafkowy od najlepszych producentów. Warto wybrać oprawy podszafkowe wedle swoich preferencji oraz potrzeb.* Pola wymagane