Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampa LED do warzyw i owoców

Każdy szanujący się sklep dba o odpowiednią ekspozycję sprzedawanych towarów. Ważnym elementem wyposażenia sklepu, które jest w tym niezwykle pomocne, są lampy. Odpowiednio dobrane oświetlenie do mięsa, podkreśla soczysty i świeży wygląd sprzedawanego mięsa i wędlin. Oświetlenie do pieczywa także zachęci do zakupu świeżutkich bułek czy chleba. Również do warzyw i owoców przeznaczone są konkretne lampy do warzyw i owoców. Stoiska z warzywami mogą także być miejscem do instalacji oświetlenia w postaci świetlówki do warzyw i owoców. W przypadku jednak gdy nasze produkty są sprzedawane z pojemników lub skrzynek, najodpowiedniejsze będzie jednak użycie lampy LED do warzyw i owoców. Lampy takie będą funkcjonalnym elementem wyposażenia sklepu i zapewnią nad wyraz atrakcyjny wygląd sprzedawanych produktów. Przy okazji lampa LED jako energooszczędne źródło światła nie nadwyręży budżetu sklepu. Warto więc skorzystać z pomocy specjalistycznych produktów oświetleniowych, jakimi są lampy LED przeznaczone dla branży spożywczej

  1. Lampa LED na stoisko z warzywami i owocami
  2. Lampa LED do warzywniaka
  3. Jaka lampa LED do warzyw i owoców
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 7    Wyświetl po:

Lampa LED na stoisko z warzywami i owocami 

Sklep smd-led.pl posiada w swojej ofercie szeroki wybór specjalistycznego oświetlenia do żywności. W naszej ofercie są także lampy LED do warzyw i owoców o wysokiej jakości wykonania i doskonałych parametrach świecenia. Lampy LED przygotowane specjalnie z myślą o świetleniu stoisk z warzywami i owocami są produktami, które emitują światło o odpowiedniej barwie, która sprawia, że sprzedawane owoce i warzywa prezentują się doskonale. Atrakcyjny i świeży wygląd zapewni zwiększenie sprzedaży tego asortymentu. Kolorowe warzywa i owoce oświetlone lampami LED zachęcą z pewnością klientów do ich zakupu. Jak wiadomo wygląd to pierwsza rzecz, na którą zwraca się uwagę, kupując produkty spożywcze. Dlatego warto zainwestować w oświetlenie LED do warzyw i owoców, które podkreśli wszelkie atuty sprzedawanych warzyw i owoców. Taka inwestycja z pewnością przyniesie wymierne korzyści finansowe w każdym sklepie spożywczym i warzywniaku. 

	lampa LED do warzywniaka  

 

Lampa LED do warzywniaka 

Nowoczesne lampy LED do warzyw i owoców sprzedawane przez nasz sklep, poza zapewnieniem atrakcyjnego wyglądu sprzedawanych produktów mają jeszcze szereg innych zalet. Przede wszystkim każda lampa LED do warzyw i owoców to produkt oświetleniowy cechujący się wysoką energooszczędnością. Wymiana tradycyjnego oświetlenia na lampy LED spowoduje zdecydowane zmniejszenie rachunków za energię elektryczną. To, wraz z wpływem na zwiększenie sprzedaży warzyw oraz owoców spowoduje wyraźną poprawę bilansu finansowego sklepu. Lampy LED do warzyw i owoców to także lampy o dużej trwałości, gwarantujące bezawaryjną pracę. Potwierdzeniem tego jest aż 5-letnia gwarancja udzielana przez ich producenta, firmę Spectrum Led. Lampy szynowe LED są bardzo funkcjonalnymi lampami, umożliwiającymi szybką i łatwą zmianę ich zainstalowania, kierunku świecenia oraz przeznaczenia. Sprawdzają się bowiem doskonale na przykład także jako oświetlenie do serów. Pieczywo i sery są bowiem produktami, które wymagają takiego samego oświetlenia jak warzywa i owoce, aby wyglądać apetycznie, świeżo i zachęcająco. Zmiana ekspozycji lub asortymentu w sklepie nie spowoduje więc konieczności wymiany lamp służących do ich oświetlania. 

	lampa led do warzyw i owoców

  

Jaka lampa LED do warzyw i owoców

Stojąc przed pytaniem, jaką lampę do warzyw i owoców wybrać, zdecydujmy się na produkty specjalistyczne, dedykowane do tego typu produktów. Doświadczenie i wiedza producentów oświetlenia skutkuje powstaniem produktów spełniających wszystkie wymagania, jakie są stawiane przed oświetleniem artykułów spożywczych. Atesty i certyfikaty zapewniają o przydatności takich lamp w branży spożywczej i wysokim bezpieczeństwie ich użytkowania w bezpośrednim kontakcie z żywnością. Specjalistyczne lampy do warzyw i owoców w naszej ofercie dostępne są w wersjach do montażu na szynie, a także do montażu podtynkowego. Szeroki zakres regulacji kierunku ich świecenia umożliwia zawsze precyzyjne skierowanie strumienia świetlnego, tak aby właściwie oświetlić asortyment. Właściwa gra światłem, odpowiednie parametry świecenia zapewnią niezwykle atrakcyjny wygląd warzyw i owoców. Światło z LED-ów, nie spowoduje wysuszania owoców i warzyw oraz zredukuje koszty związane z funkcjonowaniem sklepu. Nowoczesne lampy do warzyw i owoców zbudują również pozytywne skojarzenia klientów i podniosą prestiż sklepu w ich oczach. Instalacja lampy LED do warzyw i owoców to jedyna słuszna decyzja, jaką może podjąć każdy właściciel sklepu. 

	lampa LED do owoców i warzyw

Oświetlenie do piekarni - jakie wybrać?
09.02.2021 Oświetlenie do piekarni - jakie wybrać?

Cenne wskazówki i porady, jakie oświetlenie do piekarni zastosować.

Więcej
Projektowanie oświetlenia w sklepie spożywczym
09.02.2021 Projektowanie oświetlenia w sklepie spożywczym

Zasady projektowania oświetlenia w sklepie spożywczym. Praktyczne porady.

Więcej
Oświetlenie ekspozycji w sklepie
09.02.2021 Oświetlenie ekspozycji w sklepie

Oświetlenia ekspozycji w sklepie wpływa na wyniki sprzedażowe w każdej branży. Cenne porady i wskazówki jak prawidłowo oświetlić ekspozycję

Więcej


* Pola wymagane