Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampa LED do warzyw i owoców

Lampa LED do warzyw i owoców to funkcjonalny element wyposażenia sklepu warzywnego, który w odpowiedni sposób wyeksponuje wybrane warzywa oraz owoce. Każdy szanujący się sklep dba o odpowiednią ekspozycję sprzedawanych towarów. Ważnym elementem wyposażenia sklepu, które jest w tym niezwykle pomocne, są lampy. Stoiska z warzywami mogą także być miejscem do instalacji oświetlenia w postaci świetlówki do warzyw i owoców. 

  • Lampy LED do oświetlania stoisk z warzywami i owocami są produktami, która sprawiają, że sprzedawane owoce i warzywa prezentują się doskonale.
  • Atrakcyjny i świeży wygląd zapewnia zwiększenie sprzedaży tego asortymentu.
  • Każda lampa LED do warzyw i owoców to produkt oświetleniowy cechujący się wysoką energooszczędnością.
  • Światło z LED-ów, nie spowoduje wysuszania owoców i warzyw oraz redukuje koszty związane z funkcjonowaniem sklepu.

Spis treści:

  1. Lampa LED na stoisko z warzywami i owocami
  2. Lampa LED do warzywniaka
  3. Jaka lampa LED do warzyw i owoców
Kolor:
Strumień świetlny:
od: do lm
Kąt świecenia:
od: do °
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 15    Wyświetl po:

Lampa LED na stoisko z warzywami i owocami 

Lampa LED na stoisko z warzywami i owocami z oferty sklepu smd-led.pl to specjalistyczne oświetlenie do żywności. W naszej ofercie są lampy LED do warzyw i owoców o wysokiej jakości wykonania i doskonałych parametrach świecenia. Lampy LED przygotowane specjalnie z myślą o świetleniu stoisk z warzywami i owocami są produktami, które emitują światło o odpowiedniej barwie, która sprawia, że sprzedawane owoce i warzywa prezentują się doskonale. Atrakcyjny i świeży wygląd zapewni zwiększenie sprzedaży tego asortymentu. Kolorowe warzywa i owoce oświetlone lampami LED zachęcą z pewnością klientów do ich zakupu. Jak wiadomo wygląd to pierwsza rzecz, na którą zwraca się uwagę, kupując produkty spożywcze. Dlatego warto zainwestować w oświetlenie LED do warzyw i owoców, które podkreśli wszelkie atuty sprzedawanych warzyw i owoców. Taka inwestycja z pewnością przyniesie wymierne korzyści finansowe w każdym sklepie spożywczym i warzywniaku. 

	lampa LED do warzywniaka  

 

Lampa LED do warzywniaka 

Nowoczesna lampa LED do warzywniaka sprzedawana przez nasz sklep, poza zapewnieniem atrakcyjnego wyglądu sprzedawanych produktów ma jeszcze szereg innych zalet. Przede wszystkim każda lampa LED do warzyw i owoców to produkt oświetleniowy cechujący się wysoką energooszczędnością. Wymiana tradycyjnego oświetlenia na lampy LED spowoduje zdecydowane zmniejszenie rachunków za energię elektryczną. To, wraz z wpływem na zwiększenie sprzedaży warzyw oraz owoców spowoduje wyraźną poprawę bilansu finansowego sklepu. Lampy LED do warzyw i owoców to także lampy o dużej trwałości, gwarantujące bezawaryjną pracę. Potwierdzeniem tego jest aż 5-letnia gwarancja udzielana przez ich producenta, firmę Spectrum Led. Lampy szynowe LED są bardzo funkcjonalnymi lampami, umożliwiającymi szybką i łatwą zmianę ich zainstalowania, kierunku świecenia oraz przeznaczenia. Sprawdzają się bowiem doskonale na przykład także jako oświetlenie do serów. Warzywa i sery są bowiem produktami, które wymagają takiego samego oświetlenia jak warzywa i owoce, aby wyglądać apetycznie, świeżo i zachęcająco. Zmiana ekspozycji lub asortymentu w sklepie nie spowoduje więc konieczności wymiany lamp służących do ich oświetlania. 

	lampa led do warzyw i owoców

  

Jaka lampa LED do warzyw i owoców

Stojąc przed pytaniem, jaka lampa LED  do warzyw i owoców jest najlepsza, zdecydujmy się na produkty specjalistyczne, dedykowane do tego typu produktów. Doświadczenie i wiedza producentów oświetlenia skutkuje powstaniem produktów spełniających wszystkie wymagania, jakie są stawiane przed oświetleniem artykułów spożywczych. Atesty i certyfikaty zapewniają o przydatności takich lamp w branży spożywczej i wysokim bezpieczeństwie ich użytkowania w bezpośrednim kontakcie z żywnością. Specjalistyczne lampy do warzyw i owoców w naszej ofercie dostępne są w wersjach do montażu na szynie, a także do montażu podtynkowego. Szeroki zakres regulacji kierunku ich świecenia umożliwia zawsze precyzyjne skierowanie strumienia świetlnego, tak aby właściwie oświetlić asortyment. Właściwa gra światłem, odpowiednie parametry świecenia zapewnią niezwykle atrakcyjny wygląd warzyw i owoców. Światło z LED-ów, nie spowoduje wysuszania owoców i warzyw oraz zredukuje koszty związane z funkcjonowaniem sklepu. Nowoczesne lampy do warzyw i owoców zbudują również pozytywne skojarzenia klientów i podniosą prestiż sklepu w ich oczach. Instalacja lampy LED do warzyw i owoców to jedyna słuszna decyzja, jaką może podjąć każdy właściciel sklepu. 

	lampa LED do owoców i warzyw

Oświetlenie do piekarni - jakie wybrać?
09.02.2021 Oświetlenie do piekarni - jakie wybrać?

Cenne wskazówki i porady, jakie oświetlenie do piekarni zastosować.

Więcej
Projektowanie oświetlenia w sklepie spożywczym
09.02.2021 Projektowanie oświetlenia w sklepie spożywczym

Zasady projektowania oświetlenia w sklepie spożywczym. Praktyczne porady.

Więcej
Oświetlenie ekspozycji w sklepie
09.02.2021 Oświetlenie ekspozycji w sklepie

Oświetlenia ekspozycji w sklepie wpływa na wyniki sprzedażowe w każdej branży. Cenne porady i wskazówki jak prawidłowo oświetlić ekspozycję

Więcej


* Pola wymagane