Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampa wisząca szklana

Od lat szkło jest jednym z najbardziej efektownych, ale i uniwersalnych materiałów stosowanych we wnętrzach. Również i szklane lampy wiszace znajdują od lat swoje miejsce w przestrzeni mieszkalnej oraz komercyjnej. Lampy szklane pasują praktycznie do każdego rodzaju wnętrza. Sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach urządzonych w nowoczesnym, rustykalnym, jak i klasycznym stylu, ale także retro czy vintage. Dzięki ogromnym predyspozycjom szkła, możliwe do uzyskania przez lampy szklane wiszace są przeróżne, ciekawe i atrakcyjne efekty wizualne. Szkło umożliwia uzyskanie różnych barw światła, które może być rozpraszane na wiele sposobów. 

  1. Lampy szklane
  2. Szklane lampy wiszące
  3. Lampy kule wiszące
  4. Lampa wisząca szklana
Gwarancja:
Kolor:
Ilość gniazd:
Źródło światła:
Certyfikaty:
Materiał wykonania:
Producent:
Trzonek:
Źródło światła w komplecie:
Szerokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Wysokość:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 241    Wyświetl po:

Lampy szklane

Szkło przez lata przechodziło swoistą ewolucję. Obecna technologia produkcji szkła umożliwia uzyskanie atrakcyjnych jego form. Dzięki temu na rynku mamy dostępny szereg designerskich, efektownych lamp szklanych, dzięki którym możliwe jest nadanie wnętrzom niepowtarzalnego charakteru i uzyskanie w nich niespotykanego klimatu. Właściwości szkła takie jak przejrzystość, filtrowanie i załamywanie światła sprawiają, że lampy szklane są nie tylko źródłem światła we wnętrzu, ale również jego ozdobą. Jednocześnie szkalne lampy swoją funkcję dekoracyjną pełnią nie tylko podczas włączonego oświetlenia, ale także w ciągu dnia modelując promienie słoneczne przechodzące przez szklany klosz.

 

Szklane lampy wiszące

Lampy szklane wiszące sprawdzają się w domach i mieszkaniach, ale są również doskonałe do wnętrz komercyjnych. Szkło jest na tyle wielofunkcyjnym materiałem, że idealnie wpisuje się w każdy rodzaj przestrzeni, w jakiej się znajdzie. Niezależnie czy będzie to hotel, restauracja czy ekskluzywny butik, wszędzie lampa szklana będzie prezentowała się nadzwyczaj elegancko. Bardzo ciekawym rozwiązaniem do lokali barów, pubów i restauracji jest szklana lampa wiszącą w postaci kolorowych butelek z umieszczoną wewnątrz żarówką. Taka nietuzinkowa forma lampy zawsze zrobi wrażenie i zostawi niezatarte wrażenia na gościach lokalu.

 

Lampy kule wiszące

Lampy kule wiszące szklane są jednymi z popularniejszych rodzajów lampy szklanej. Lampa wiszaca kule szklane mleczne zapewnia doskonałe rozproszenie emitowanego światła. Lampa kula transparentna z kolei gwarantuje dopływ niczym nieograniczonego światła w każde miejsce wnętrza, w jakim jest zamontowana. Lampy wiszace szklane kule w innej niż biała kolorystyka nadadzą ciekawego klimatu i niepowtarzalnego nastroju pomieszczeniu, które rozświetlą. Lampa jednopunktowa kula szklana doskonale sprawdza się w niewielkich wnętrzach, z kolei do dużych wnętrz możemy wybierać spośród kilku szklanych kul znajdujących się w jednej oprawie.

 

Lampa wisząca szklana

Bez względu czy poszukiwana jest szklana wisząca lampa przeźroczysta, czy mleczna, biała czy kolorowa, lampa w kształcie kuli czy innym z pomocą przychodzi nasz sklep i jego szeroka oferta oświetlenia. Każda lampa ze szkła znajdująca się na naszej stronie jest lampą o najwyższych parametrach i właściwościach, wykonaną z najlepszych materiałów. Wysoka jakość, przystępne ceny i szeroki wybór umożliwiają znalezienie odpowiedniej lampy do każdego z celów jej przeznaczenia. Stale rosnący asortyment sklepu smd-led powoduje, że i asortyment lamp będzie nieustannie poszerzany, spełniając jeszcze więcej potrzeb i oczekiwań. * Pola wymagane