Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Akcesoria do szynoprzewodu

Akcesoria do szynoprzewodu w połączeniu z reflektorami szynowymi umożliwiają stworzenie prestiżowego oświetlenia w każdej przestrzeni komercyjnej oraz mieszkaniowej. Do zbudowania doskonałej instalacji oświetlenia szynowego potrzebne są szynoprzewody, odpowiednio dobrane lampy szynowe, a także wszelkie niezbędne akcesoria do szynoprzewodu.

  • Aby zainstalować w naszym wnętrzu perfekcyjnie dopasowany system szynowy, potrzebujemy różnego rodzaju zaślepek, łączników, zasilania czy adapterów.
  • Planując montaż oświetlenia szynowego, musimy wziąć pod uwagę konieczność zakupu wszystkich potrzebnych do jego złożenia elementów.

Spis treści:

Materiał wykonania:
Kolor:
Producent:
System szynowy:
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Długość:
od: do mm
Wysokość:
od: do mm
Szerokość:
od: do mm
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 184    Wyświetl po:

Szynoprzewody - akcesoria

Szynoprzewody i akcesoria do nich zakupimy w sklepie smd-led.pl. Zapewniamy Państwu możliwość nabycia wszystkich akcesoriów do szynoprzewodu, jakie będą nam potrzebne do tego stworzenia nowoczesnego systemu oświetleniowego. W naszym sklepie nabędziemy akcesoria do każdego rodzaju instalacji szynowej, jaką zamierzmy zbudować. Niezależnie więc, czy wykorzystywać będziemy szynoprzewód 3 fazowy, czy podstawowy szynoprzewód 1 fazowy, mamy możliwość dokupienia do niego każdego dodatkowego i niezbędnego akcesorium. Jeśli w naszych pomieszczeniach znajdzie się lampa szynowa czarna, mamy do jej instalacji dostępny zarówno szynoprzewód czarny, jak i każdy łącznik i adapter w takim właśnie kolorze. Podobnie lampa szynowa biała znajdzie odpowiedni dla siebie szynoprzewód biały wraz z białymi akcesoriami. Również rodzaj systemu zasilania szynoprzewodu, nie jest problemem przy zakupie akcesoriów do niego. Szynoprzewód 1 fazowy, a także szynoprzewód 3 fazowy mają przeznaczone do nich akcesoria do szynoprzewodu, które dostępne są na naszej stronie. Cała instalacja szynowa może być zmontowana natynkowo, w niektórych wersjach podtynkowo, a przy wykorzystaniu akcesoryjnych zestawów zawiesi, można ją zawiesić pod sufitem. Taka wisząca instalacja oświetlenia szynowego prezentuje się bardzo nowocześnie i elegancko.

Szynoprzewody - akcesoria

Akcesoria do szynoprzewodów

Akcesoria do szynoprzewodów z naszej oferty to produkty dedykowane do systemów oświetlenia szynowego. Produkowane są przez wiodących producentów oświetlenia przy wykorzystaniu całej ich wiedzy i doświadczenia. Akcesoria do szynoprzewodu to produkty wysokogatunkowe, produkowane z wysokiej jakości materiałów, przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oświetlenia szynowego, a także kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową. Nasi wyspecjalizowani pracownicy pomogą w wyborze wszystkich odpowiednich akcesoriów do Państwa systemu szynowego oświetlenia. Razem wyposażymy każde pomieszczenie w nowoczesne, funkcjonalne i atrakcyjne oświetlenie szynowe dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Akcesoria do szynoprzewodów


* Pola wymagane