Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Akcesoria do szynoprzewodu

Nieustanny rozwój technologii LED to pojawiające się regularnie nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania, służące doskonałemu oświetleniu każdej przestrzeni komercyjnej oraz mieszkaniowej. Jednym z nich jest oświetlenie szynowe. Zapewnia ono funkcjonalne, energooszczędne światło w każdym pomieszczeniu. Do zbudowania doskonałej instalacji oświetlenia szynowego potrzebne są szynoprzewody, odpowiednio dobrane lampy szynowe, a także wszelkie niezbędne akcesoria do szynoprzewodu. Aby zainstalować w naszym wnętrzu perfekcyjnie dopasowany system szynowy, potrzebujemy różnego rodzaju zaślepek, łączników, zasilania czy adapterów. Planując montaż oświetlenia szynowego, musimy wziąć pod uwagę konieczność zakupu wszystkich potrzebnych do jego złożenia elementów.

Producent:
Kolor:
System szynowy:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 100    Wyświetl po:

Szynoprzewody - akcesoria

Sklep smd-led.pl zapewnia Państwu możliwość nabycia wszytkich akcesoriów do szynoprzewodu, jakie będzą nam potrzebne do tego celu. W naszym sklepie nabędziemy akcesoria do każdego rodzaju instalacji szynowej, jaką zamierzmy zbudować. Niezależnie więc, czy wykorzystywać będziemy szynoprzewód 3 fazowy, czy podstawowy szynoprzewód 1 fazowy, mamy możliwość dokupienia do niego każdego dodatkowego i niezbędnego akcesorium. Jeśli w naszych pomieszczeniach znajdzie się lampa szynowa czarna, mamy do jej instalacji dostępny zarówno szynoprzewód czarny, jak i każdy łącznik i adapter w takim właśnie kolorze. Podobnie lampa szynowa biała znajdzie odpowiedni dla siebie szynoprzewód biały wraz z białymi akcesoriami. Również rodzaj systemu zasilania szynoprzewodu, nie jest problemem przy zakupie akcesoriów do niego. Szynoprzewód 1 fazowy, a także szynoprzewód 3 fazowy mają przeznaczone do nich akcesoria do szynoprzewodu, które dostępne są na naszej stronie. Cała instalacja szynowa może być zmontowana natynkowo, w niektórych wersjach podtynkowo, a przy wykorzystaniu akcesoryjnych zestawów zawiesi, można ją zawiesić pod sufitem. Taka wisząca instalacja oświetlenia szynowego prezentuje się bardzo nowocześnie i elegancko.

 

Akcesoria do szynoprzewodów

Wszystkie akcesoria do szynoprzewodów z naszej oferty to produkty dedykowane do systemów oświetlenia szynowego. Produkowane są przez wiodących producentów oświetlenia przy wykorzystaniu całej ich wiedzy i doświadczenia. Akcesoria do szynoprzewodu to produkty wysokogatunkowe, produkowane z wysokiej jakości materiałów, przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oświetlenia szynowego, a także kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową. Nasi wyspecjalizowani pracownicy pomogą w wyborze wszystkich odpowiednich akcesoriów do Państwa systemu szynowego oświetlenia. Razem wyposażymy każde pomieszczenie w nowoczesne, funkcjonalne i atrakcyjne oświetlenie szynowe dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.* Pola wymagane