Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Panel LED 120x30

Panel ledowy o wymiarach 120 x 30 cm do doskonały wybór do wielu rodzajów wnętrz, zarówno tych biurowych, jak i domowych. Panel LED 120x30 zapewni nam równomierne oświetlenie całego wnętrza, bez odblasków oraz migotania, które mogliśmy spotkać w przypadku tradycyjnych lamp oświetleniowych. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo panele LED znanych i cenionych producentów na rynku, które spełnią wszystkie wymagania naszych klientów. W sprzedaży posiadamy panel LED 30x120 marki Philips, produkty firmy Aigostar z wydłużoną gwarancją producenta, czy najtańsze na rynku panele ledowe z serii EKO.

  1. Panel LED 30x120 - wydajny i efektowny
  2. Panel LED 120x30 - rodzaje montażu
  3. Panel LED 120 cm x 30 cm
Producent:
Montaż:
Barwa Światła:
Kolor:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 44    Wyświetl po:

Panel LED 30x120 - wydajny i efektowny

Panel LED o długości 120 cm i szerokości 30 cm to energooszczędna i elegancka alternatywa dla tradycyjnych opraw rastrowych wyposażonych w świetlówki gazowe. Panel LED 30x120 w zestawie posiada zewnętrzny zasilacz, który umożliwia podłączenie go bezpośrednio do instalacji 230V. Jego montaż jest bardzo prosty, a dzięki wielu akcesoriom montażowym, jego zastosowanie jest bardzo uniwersalne. Lampa LED panel 120 x 30 cm jest bardzo chętnie wykorzystywana do oświetlenia szkół, biur, sklepów, korytarzy, czy hoteli. Coraz częściej spotykamy je również w nowoczesnych wnętrzach, gdzie doskonale pasują do współczesnych aranżacji mieszkalnych. Panel LED 120x30, dzięki wykorzystaniu źródła światła LED i mlecznego dyfuzora dysponuje wysoką wydajnością, a także równomiernie oświetla całe wnętrze. Wykorzystując tego typu lampę LED (Panel 120 x 30 cm) zamiast tradycyjnej oprawy świetlówkowej jesteśmy w stanie zmniejszyć pobór energii o nawet 50%. Ponadto panel LED 30x120 został wykonany w nowoczesnej technologii, a jego żywotność jest znacznie dłuższa.

 

Panel LED 120x30 - rodzaje montażu

Panele LED w różnym rozmiarach, to bardzo uniwersalne lampy, które posiadają wiele dodatkowych akcesoriów. Obecnie panel LED 30x120 możemy zamontować zarówno natynkowo, podtynkowo, jak i zwiesić na dedykowanych linkach montażowych. Oczywiście nie można zapomnieć tutaj o sufitach typu Armstrong, do których panel LED 120 x 30 cm jest dedykowany. Naszą lampę sufitową będziemy mogli zamontować natynkowo przy użyciu przypisanych do nich ramek natynkowych. Występują one w białym lub srebrnym kolorze, czyli dokładnie w takim, w którym dostępne są panele ledowe. Kolejny rodzaj montażu opiera się na klipsach montażowych. Dostępne są one w zestawach po 4 sztuki, czyli dokładnie tyle, ile potrzebuje nasza lampa do montażu w suficie podwieszanym. Ostatnie dodatkowe akcesorium to zawiesia, dzięki którym będziemy mogli zwiesić nasz panel LED na wysokości do 1 metra. Oczywiście linki są regulowane, więc w prosty sposób możemy dostosować wysokość lampy do naszych indywidualnych wymagań.

 

Panel LED 120 cm x 30 cm

Panel LED 30x120 to uniwersalna, a zarazem elegancka lampa o szerokim wachlarzu zastosowań. Zastosowanie zewnętrznego zasilacza w tego typu lampach, znacząco wpłynęło na bezawaryjność całego układu, a także na jego trwałość. To również możliwość większej ingerencji w możliwości samej oprawy. Zawsze zewnętrzny transformator możemy wymienić na ten, z możliwością ściemniania w systemie Dali, czy 1-10V. Taka opcja pozwoli nam stworzyć bardzo inteligentne oświetlenie, którego moc świetlną będziemy mogli zawsze dopasować do aktualnie panujących warunków.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani większą ilością lamp, zachęcamy do kontaktu z naszym handlowcem. Oferujemy atrakcyjne rabaty, a także jesteśmy otwarci na stałą współpracę.* Pola wymagane