Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Lampy parkowe LED

W czasie wieczornych spacerów po parku bardzo często możemy zauważyć eleganckie latarnie parkowe. Obecnie to już nie tylko tradycyjne oprawy, ale coraz częściej te wykonane w nowoczesnej technologii LED. Lampy parkowe są one energooszczędne i znacznie trwalsze, a ich światło w żadnym stopniu nie jest gorsze od tego starego typu. Posiadają one wbudowaną matrycę LED, która emituje przyjemne dla ludzkiego oka neutralne światło. 

  1. Lampy parkowe
  2. Latarnie parkowe - montaż
  3. Lampy parkowe LED
  4. Słupy oświetleniowe parkowe
  5. Nowoczesne lampy parkowe
Producent:
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 11]   Wyświetl po:

Lampy parkowe

Latarnie parkowe są funkcjonalną, a zarazem bardzo efektowną oprawą ledową dedykowaną do montażu zewnętrznego. Wykonane z wysokiej jakości obudowy nie tylko świetnie wpasują się do większości aranżacji, ale także będą odporne na szkodliwe dla oświetlenia warunki atmosferyczne. Oprawy parkowe posiadają klasę szczelności IP65. Oznacza to, że lampy są odporne na wnikanie pyłów i brudu oraz na bryzgającą wodę ze wszystkich kierunków. Wszystkie lampy parkowe LED w naszej ofercie posiadają ciemne, grafitowe obudowy, które ułatwiają utrzymywanie oprawy w czystości. Zostały one wykonane z aluminium, nierdzewnego materiału, który doskonale poradzi sobie ze szkodliwym wpływem warunków zewnętrznych.

 

Latarnie parkowe - montaż

Lampy oświetleniowe parkowe zostały przystosowane do montażu na słupach. Są to oprawy dedykowane do montażu na wysokości, a odpowiednie słupy oświetleniowe parkowe zapewnią im stabilny i trwały montaż. Wszystkie lampy parkowe uliczne dostępne w naszej ofercie posiadają otwór montażowy, dzięki któremu zamocujemy ją słupie. Oczywiście rodzaje lamp parkowych są przeróżne, dlatego każda z nich posiada nieco inną średnicę montażową, dlatego w momencie ich instalacji najlepiej dobierać słupy dedykowane do danego modelu.

 

Lampy parkowe LED

Oprawy parkowe występujące w naszej ofercie posiadają wbudowane źródło światła LED. Oznacza to, że kupując lampy parkowe ledowe w naszym sklepie, otrzymują Państwo produkt gotowy do instalacji i nie będzie żadnej potrzeby dokupywanie dodatkowych żarówek. Energooszczędna technologia LED to zdecydowanie dłuższa żywotność, ale także zużycie energii, które w momencie wymiany oświetlenia na te ledowe może się zmniejszyć o nawet 90%. Oprawy ze zintegrowanym źródłem światła mają ogromną zaletę, jaką jest źródło światła, które poradzi sobie w warunkach, do jakich ma być zastosowane. Oznacza to, że lampy parkowe LED zostały w całości przystosowane do oświetlenia zewnętrznego i poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Wszystkie z nich zostały optymalnie zabezpieczone, dzięki czemu uzyskały wysoką klasę szczelności. Jest to gwarancja, że nasze latarnie parkowe poradzą sobie z pyłem, kurzem, czy padającym deszczem.

 

Słupy oświetleniowe parkowe

Lampy parkowe stojące to połączenie samej oprawy (źródła światła LED) i słupa, na którym ją zamontujemy. Słupy oświetleniowe parkowe dostępne w naszej ofercie pozwolą na stabilny, a zarazem elegancki montaż naszej lampy, na odpowiedniej wysokości. Słupy do lamp parkowych zostały wykonane z wysokiej jakości stali, ocynkowanej galwanicznie i pokryte plastikiem Ich wysoka jakość wykonania z dbałością o najdrobniejsze szczegóły wpływa na ich długą trwałość i zachowanie eleganckiego wyglądu na lata. Każda oprawa parkowa, jaką znajdą Państwo w naszej ofercie posiada dedykowany słup oświetleniowy. Pozwoli on nam na odpowiedni montaż naszej lampy w parku, skwerku, czy na ulicy.

 

Nowoczesne lampy parkowe

Latarnie parkowe i lampy uliczne stylowe to produkty wykonane zgodnie ze współczesnym trendem oświetleniowym. Nowoczesne lampy parkowe doskonale wkomponują się w wygląd naszego parku, czy ogrodu, a także będą znakomicie prezentować się zarówno w nocy, jak i w dzień. Coraz częściej współcześni klienci decydują się na lampy solarne parkowe, które energię do pracy czerpią z promieni słonecznych. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ale również energooszczędne. Takie lampy nie potrzebują stałego dostępu do prądu, a także podłączonych przewodów elektrycznych. Bardzo często w oświetleniu publicznym możemy mieć problem z przeciągnięciem przewodów do kilku lamp. Wtedy najlepszym rozwiązaniem stają się właśnie oprawy solarne. Występują one najczęściej w wersji z czujnikiem ruchu, ale spotkamy się również z takimi, które będą świecić przez całą noc. Ten model posiada większy akumulator, który pozwala na dłuższą pracę bez dostępu do energii elektrycznej.* Pola wymagane