Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Świetlówka LED do akwarium

Świetlówka LED do akwarium jest ważnym element w akwarium, wpływa na odzwierciedlenie pięknych kolorów roślin oraz rybek.  Zakładając akwarium, musimy wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów, które będą niezębne do jego atrakcyjnego wyglądu i właściwego rozwoju ryb oraz roślin, które się w nim znajdą. Niezwykle istotna jest sprawa właściwego oświetlenia akwarium. Więcej o zasadach, jakimi się należy kierować przy planowaniu oświetlenia, możemy przeczytać tutaj. Jedną z opcji na oświetlenie akwarium są świetlówki LED do akwarium. Z pomocą przychodzą producenci oświetlenia, przygotowując produkty dedykowane dla akwarystyki. Jednym z takich producentów jest firma Holdbox, która do swojej oferty wprowadziła świetlówki LED 12V z serii Aqua przeznaczona specjalnie do oświetlania akwariów. Jako dystrybutor produktów marki Holdbox, również i my oferujemy Państwu te wysokojakościowe, specjalistyczne produkty. Świetlówki 12V LED do akwarium z naszej oferty pomogą Państwu założyć atrakcyjnie wyglądające akwarium, w którym rozwój ryb oraz roślin będzie wspierany w należyty sposób odpowiednim oświetleniem.

  1. Świetlówka 12V LED do akwarium
  2. Świetlówki LED do akwarium
  3. Jakie oświetlenie do akwarium?
Strumień świetlny:
od: do lm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 4    Wyświetl po:

Świetlówka 12V LED do akwarium

Wszystkie świetlówki LED do akwarium 12V, jakie Państwu oferujemy to produkty niezwykle wysokiej jakości, wykonane z najwyższej jakości komponentów, z dbałością o szczegóły. Świetlówki LED do akwarium to także produkty o wysokiej energooszczędności. Ponieważ akwarium należy oświetlać przez wiele godzin w ciągu dnia, zastosowanie świetlówki LED nie nadwyręży więc zbytnio budżetu domowego. Koszty związane ze zużyciem energii niezbędnej do oświetlenia akwarium będą bowiem kilkukrotnie niższe niż w przypadku tradycyjnych źródeł światła. Świetlówka LED 12V do akwarium to świetlówka zasilana napięciem bezpiecznym 12V, do której używania konieczny będzie zasilacz 12V. W sytuacji wykorzystywania jej w bezpośredniej bliskości wody ma to niebagatelne znaczenie, jeśli chodzi o bezpieczeństwo jej użytkowania. Świetlówki LED z naszej oferty to produkty wykonane z tworzywa sztucznego co skutecznie zabezpiecza je przed przypadkowym stłuczeniem i dostaniem się do wnętrza akwarium odłamków szkła w ten sposób powstałymi.

	świetlówka do akwarium

 

Świetlówki LED do akwarium

Właściwe oświetlenie akwarium pełni niezwykle ważną funkcję w życiu ryb oraz roślin akwariowych. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu, jakie zapewnia świetlówka LED 12V do akwarium, rośliny mogą w niezakłócony sposób przeprowadzać proces fotosyntezy. Oświetlenie wpłynie także pozytywnie na rozwój i kondycję ryb w nim się znajdujących. Zbyt duże jednak oświetlenie niesie za sobą konieczność obfitego nawożenia, częstego przycinania roślin oraz regularnych wymian wody. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie oświetlenia. Nie powinno ono być ani za słabe, ani za mocne. Świetlówki do akwarium z naszej oferty umożliwiają takie dobranie konkretnego modelu świetlówki, aby ilość światła przez nią emitowana była odpowiednia do posiadanego akwarium. Nie sposób nie wspomnieć, że właściwe oświetlenie akwarium zapewnia także atrakcyjny przykuwający wzrok wygląd naszego małego zbiornika wodnego. Zieleń roślin i kolorowe ryby będą się prezentowały niezwykle interesująco i zachwycająco, jeśli użyjemy właściwej świetlówki do akwarium.

	świetlówka 12V do akwarium

 

Jakie oświetlenie do akwarium?

Najlepszym rozwiązaniem na wyspecjalizowane oświetlenie, mające przed sobą konkretne zadania są specjalistyczne źródła światła dedykowane do konkretnych celów. Tak jak np. oświetlenie do mięsa skutecznie wspomaga sklepikarzy przy sprzedaży wyrobów mięsnych oraz wędlin, tak dla miłośników akwarystyki przeznaczone są profesjonalne świetlówki LED do akwarium. Do każdego akwarium źródła światła należy dobierać indywidualnie. Będą one zależały do wielkości zbiornika, rodzaju roślin i ryb, jakie się w nim znajdują. Oferta sklepu smd-led.pl umożliwia dobranie świetlówki do akwarium, odpowiedniej do własnej sytuacji. Mamy do wyboru świetlówki T5 12V o mocach od 7W do 19W i strumieniu świetlnym od 740lm do 2000lm. Planując oświetlenie swojego akwarium i mając wątpliwości oraz pytania, możecie Państwo skontaktować się z naszymi wyspecjalizowanymi pracownikami. Udzielą oni chętnie porad i doradzą przy wyborze odpowiedniej świetlówki 12V do akwarium. Odpowiednio dobrane parametry świetlówek 12V, wysoka jakość potwierdzona 3-letnią gwarancją producenta oraz różnorodność wersji gwarantują dobór właściwego rozwiązania dla każdej indywidualnej sytuacji.

	świetlówka LED do akwarium

Rodzaje świetlówek LED
10.02.2021 Rodzaje świetlówek LED

Przewodnik po rodzajach i typach świetlówek LED.

Więcej
Jakie świetlówki do akwarium
09.02.2021 Jakie świetlówki do akwarium

Poradnik jakie świetlówki do akwarium wybrać. Opis dostępnych modeli, wersji, długości itp. Podstawy różnic w świetlówkach akwarystycznych.

Więcej
Jak dobrać oświetlenie do akwarium
05.02.2021 Jak dobrać oświetlenie do akwarium

Podstawowe zasady doboru odpowiedniego oświetlenia do akwariów. Praktyczne porady

Więcej


* Pola wymagane