Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Włącznik meblowy

Włącznik bezdotykowy do światła LED przeznaczony do montażu w blacie czy lustrze, doskonale sprawdzi się do prostego i szybkiego sterowania nowoczesnym oświetleniem LED. Po montażu będzie on całkowicie niewidoczny, a pozwoli nam na swobodne ściemnianie i rozjaśnianie naszego światła. Wyłącznik krańcowy meblowy przeznaczony jest do instalacji niskonapięciowych (12V), dlatego doskonale sprawdzi się do sterowania światłem taśmy LED, czy modułów ledowych. Najczęściej tego typu systemy sterowania będziemy mogli spotkać w blatach kuchennych, czy lustrach korytarzowych lub łazienkowych. Są proste w instalacji, a posiadają wiele wygodnych funkcji, które znacznie ułatwią korzystanie z naszego nowoczesnego oświetlenia. Sterownik LED meblowy pozwoli nam na stworzenie bardzo intuicyjnego, a zarazem wygodnego i wielofunkcyjnego oświetlenia naszego blatu kuchennego, czy lustra w korytarzu lu łazience.
 

Wyłącznik meblowy

Włącznik meblowy to produkt przystosowany do bezdotykowego włączania i wyłączania oświetlenia meblowego LED. Urządzenia dedykowane są do technologii LED zasilanej napięciem 12V. Nasz wyłącznik bezdotykowy LED świetnie sprawdzą się do montażu pod blatem czy na korpusie, gdzie będzie pełnić funkcję niewidocznego włącznika. Taka instalacja włącznika pozwala na zachowanie estetycznego wyglądu naszej kuchni oraz komfortu użytkowania. Wyłącznik szafkowy może nam bezproblemowo posłużyć zarówno jako włącznik krańcowy do szafy z funkcją ściemniania, a także jako zwykły włącznik światła LED
 

Wyłącznik bezdotykowy LED

Wyłącznik zbliżeniowy to wszechstronne urządzenie posiadające aż trzy tryby działania. W zależności od wybranej wersji urządzenia będzie on działać na zasadzie
  • Włączenia oświetlenia w momencie oddalenia przesłony
  • Zbliżenia na odległość 5-8cm, które powodować będzie załączenie LED, natomiast oddalenie jego zgaszenie
  • Przysłonięcia sensora powodują ściemnienie lub rozjaśnienie oświetlenia LED
Włącznik meblowy występują również w wersji 3w1. Jest to uniwersalne urządzenie, które ustawiamy za pomocą przełącznika na odpowiedni dla nas tryb pracy. Wyłącznik dotykowy meblowy, czy zbliżeniowy dostępny jest w naszym sklepie internetowym w bardzo atrakcyjnej i niskiej cenie, dzięki czemu będziemy mogli stworzyć wielofunkcyjny system sterowania, niezbyt dużym kosztem.
 

Wyłącznik zbliżeniowy meblowy

Włącznik meblowy zamontować do blatu o maksymalnej grubości 3cm. Idealnie sprawdza się do sterowania jednokolorowym oświetleniem LED w wersji Mono i sprawia, że nasze światło stanie się wprost magiczne. Włącznik meblowy do lustra, jak i ten stosowany do mebli pozwala zarówno na włączenie i wyłączenie oświetlenia, jak i jego ściemnianie i rozjaśnianie. Wyłączniki meblowe to nowoczesne, a zarazem proste urządzenia, które zapewnią Ci komfort użytkowania oraz pozwolą zachować elegancki wygląd Twojej meblowej aranżacji. Będzie to także doskonały wyborów w instalacjach meblowych, w których niedużym kosztem, będziemy w stanie stworzyć bardzo inteligentny system sterowania.
Producent:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 5    Wyświetl po:* Pola wymagane