Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampy Uliczne LED

Lampy uliczne LED to nowoczesne lampy służące do oświetlania dróg, parkingów, alejek i innych ciągów komunikacyjnych. Każda lampa uliczna LED to duże oszczędności w zużyciu prądu niezębnego do funkcjonowania oświetlenia tych przestrzeni. To także zwiększenie bezpieczeństwa a tych miejscach.

 • Nowoczesne lampy uliczne LED służą do oświetlania dróg, parkingów, alejek, ścieżek rowerowych itp.
 • Lampy uliczne LED to redukcja kosztów związanych z oświetleniem ciągów komunikacyjnych
 • Współczesne lampy uliczne ledowe to poprawa bezpieczeństwa i wygody korzystania z wszystkich dróg nimi oświetlonych.
 • Lampy uliczne LED to lampy pozbawione efektu migotania i gaśnięcia.
 • Lampa uliczna LED jest lampą trwałą, bezawaryjną i żywotną.

Spis treści:

 1. Lampy uliczne - bezpieczeństwo i funkcjonalność
 2. Oświetlenie uliczne LED
 3. Lampy uliczne nowoczesne - trwałe lampy wysokiej jakości
 4. Lampy uliczne energooszczędne to znaczne oszczędności
Klasa energetyczna:
Producent:
Współczynnik CRI:
Gwarancja:
Możliwość ściemniania:
Kolor:
Barwa światła:
Klasa szczelności:
Strumień świetlny:
od: do lm
Wydajność:
od: do lm/W
Szerokość:
od: do mm
Kąt świecenia:
od: do °
Wysokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Temperatura barwowa:
od: do k
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 141    Wyświetl po:

Lampy uliczne - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Lampy uliczne wykonane zgodnie z nowoczesną technologią LED są najbardziej pożądanym źródłem oświetlenia na rynku. Są to lampy ledowe uliczne, które zużywają znacznie mniej energii od swoich tradycyjnych odpowiedników.

Lampy uliczne sodowe zużywały znacznie większe ilości energii, a ich światło było znacznie gorszej jakości od tego, które emitują diodowe lampy uliczne. W związku, z coraz szybciej rozwijającą się technologią LED, energooszczędne produkty coraz bardziej wypierają z rynku tradycyjne źródła światła, a swoją długą bezawaryjnością, przekonują nowych klientów.

Jest to również wysoce ekologiczne rozwiązanie i znacznie trwalsze, które dzisiaj bardzo często możemy spotkać jako:

 • lampy parkingowe
 • lampy drogowe
 • latarnie ledowe
 • oświetlenie ulic, alejek i ścieżek rowerowych

Oprawy oświetleniowe uliczne wykonane w technologii LED posiadają także wiele atutów takich jak:

 • Spełniają wszystkie standardy i normy oświetleniowe.
 • Emitują znacznie mniej dwutlenku węgla niż ich tradycyjne odpowiedniki.
 • Nie generują wysokich kosztów utrzymania i zużycia energii.
 • Ich jasne i mocne światło doskonale rozświetla powierzchnie.
 • Nie przegrzewają się, dlatego nie uświadczymy gaśnięcia ich światła tak jak tradycyjnych lamp.

 

Oświetlenie uliczne LED

Oświetlenie uliczne tradycyjne - sodowe często nie spełnia naszych oczekiwań. Światło takich lamp jest niewystarczające, a ponadto coraz częściej gasną, przegrzewając się. To jest najodpowiedniejszy czas, aby zainwestować w ekologiczne, a zarazem bardzo trwałe oświetlenie. Obecnie jako światła uliczne możemy wybrać żarówki uliczne LED do naszych tradycyjnych lamp lub zdecydować się na lampy gotowe lampy uliczne ze zintegrowanym źródłem światła. Ta druga opcja to wybór znacznie atrakcyjniejszy zarówno ze względu na swoją cenę, jak i efektywność. Oprawa uliczna LED, której cena oscyluje w okolicach samej żarówki, sprawiła, że tego typu lampy to najczęściej wybierane źródła światła do tego typu oświetlenia. Jest to również bardzo trwały produkt, dzięki czemu zintegrowane źródło światła, nie przeszkadza w długim i bezawaryjnym jego użytkowaniu.

 

Lampy uliczne nowoczesne - trwałe lampy wysokiej jakości

Lampy uliczne nowoczesne zewnętrzne to ledowe zamienniki tradycyjnych lamp, przystosowanych do tego rodzaju oświetlenia. Wyposażone w najwyższej jakości elektronikę i wydajne, niezawodne diody ledowe COB, czy SMD. Latarnie uliczne, które zostały wyposażone w renomowane. Markowe diody (producent: OSRAM, Nichia, Philips) są gwarancją trwałego i wysokiej jakości doświetlenia, które nie straci swoich zalet estetycznych i technicznych z biegiem upływającego czasu.

Oświetlenie uliczne stanowi bardzo ważny rodzaj światła, który pozwoli nam zadbać o nasze bezpieczeństwo w czasie spacerów czy jazdy samochodem. Nowoczesne oprawy uliczne LED zostały przystosowane do montażu na słupach i wysięgnikach i tam najlepiej spełniają swoje funkcje. Lampy uliczne możemy podzielić zarówno na te parkingowe, jak i drogowe. Pierwsze doskonale sprawdzają się do mocnego doświetlenia miejsc, w których spacerujemy, a drugie nie oślepiają w trakcie jazdy. Szczególnym rodzajem są lampy solarne uliczne, które gwarantują bardzo niski koszt eksploatacji przy zachowaniu doskonałych parametrów zapewniających dobre warunki oświetleniowe.

 

Lampy uliczne energooszczędne to znaczne oszczędności

Gotowe lampy uliczne energooszcene LED kosztują praktycznie tyle samo co same żarówki, a w ramach tego zakupu otrzymują Państwo gotową oprawę, którą wystarczy zamocować i podłączyć, aby zaczęła swoją długą i bezawaryjną pracę. Inwestując w oświetlenie ledowe uliczne, dokonujemy wydatków, które w bardzo szybki sposób zwrócą nam się w postaci znacznie mniejszego zużycia energii (nawet o 80%). Ponadto światła uliczne, które emitują nasze lampy, są na zdecydowanie wyższym poziomie, co potwierdza wskaźnik oddawania barw CRI na poziomie nawet >80Ra.

Zgodnie z najnowszymi zaleceniami Unii Europejskiej, lampy uliczne LED, wkrótce całkowicie wyprą tradycyjne źródła światła, ze względu na swoją długą i energooszczędną pracę, ale także na bezpieczeństwo.

Oświetlenie parkingu – normy i wymagania
22.03.2021 Oświetlenie parkingu – normy i wymagania

Poradnik dotyczący norm i wymagań oświetlenia parkingu. Wpis pomaga zaplanować oświetlenia parkingu. Dzięki niemu dowiemy się jakie lampy będą najlepsze, gdzie zrobić projekt oświetlenia parkingu i jak rozmieścić oprawy.

Więcej


* Pola wymagane