Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Świetlówka LED 120cm

Świetlówka LED 120 cm jest najpopularniejszą świetlówką. Jest to odpowiednik tradycyjnych świetlówek. Wysoka energooszczędność świetlówki LED T8 120cm sprawia, że jest to doskonały produkt oświetleniowy do każdego rodzaju przestrzeni.

  • Nowoczesna świetlówka LED 120cm jest zamiennikiem klasycznych świetlówek fluorescencyjnych.
  • Świetlówki LED T8 120cm są uniwersalnymi świetlówkami sprawdzającymi się w każdym wnętrzu.
  • Podstawową cechą świetlówki 120cm jest wysoka energooszczędność.
  • Modernizacja posiadanego oświetlenia liniowego na świetlówki LED 120cm przynosi duże oszczędności.
  1. Świetlówka LED T8 120cm
  2. Świetlówka LED 120cm i jej budowa
  3. Świetlówka LED 120cm i jej zalety oraz zastosowanie
Producent:
Klasa energetyczna:
Współczynnik CRI:
Zasilanie:
Trzonek:
Barwa światła:
Gwarancja:
Temperatura barwowa:
od: do k
Strumień świetlny:
od: do lm
Wydajność:
od: do lm/W
Kąt świecenia:
od: do °
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 69    Wyświetl po:

Świetlówka LED T8 120cm

Świetlówka LED 120cm to najczęściej wybierana tuba liniowa na rynku. Jej cechami charakterystycznymi jest atrakcyjna cena i długość, która jest chętnie wybierana do oświetlenia wielu powierzchni. Świetlówka LED T8 120cm posiada bogatą gamę akcesoriów, jak i samych opraw świetlówkowych zasilanych jednostronnie i dwustronnie. Świetlówki ledowe stanowią odpowiednik tradycyjnych, fluorescencyjnych, które pobierały nawet dwa razy więcej energii. Świetlówki 120cm w większości modeli pobierają jedynie 18W mocy, a ich moc świetlna uzależniona jest od wydajności zastosowanego źródła światła. Świetlówka T8 120 cm doskonale nadaje się do oświetlenia wielu rodzajów pomieszczeń, a ich wysoka wydajność świetlna, sprawia, że jest bardzo chętnie wybierana do oświetlenia przemysłowego, jak i tego przydomowego. Świetlówka LED 120cm to także bardzo trwałe rozwiązanie, którego żywotność sięga nawet 30000h pracy. W tym czasie tradycyjne świetlówki fluorescencyjne musielibyśmy wymieniać nawet kilkukrotnie. Świetlówki LED 120 cm to również energooszczędność, a ich zakup zwróci nam się znacznie niższymi rachunkami za prąd.

 

Świetlówka LED 120cm i jej budowa

Świetlówki LED 120 cm jako źródła światła, posiadają energooszczędne diody LED SMD. Zasilane są one poprzez przetwornicę, ukrytą w obudowie świetlówki, która optymalnie obniża napięcia, w ten sposób, aby było ono idealne do zasilania tego rodzaju diod. Świetlówka LED T8 120cm ze względu na swoją konstrukcję jest zasilana prądem o napięciu 230V, a do pracy nie potrzebuje żadnych starterów, stateczników, ani dodatkowych akcesoriów. Świetlówki LED 120 cm mogą być jednak zasilane jednostronnie lub dwustronnie. W pierwszym przewód fazowy i neutralny podłączamy wyłącznie do jednego gniazda świetlówki, natomiast w drugim, będziemy musieli podłączyć przewód fazowy z jednej strony, a z drugiej ten neutralny. Źródło światła LED w przypadku świetlówki 120 cm zostało ukryte pod szklanym lub plastikowym kloszem. Pełni on funkcję nie tylko ochronną, ale także odprowadza ciepło z diod LED.

 

Świetlówka LED 120cm i jej zalety oraz zastosowanie

Lampy świetlówki LED 120 cm mają bardzo szerokie zastosowanie i możemy ich użyć praktycznie do oświetlenia każdego wnętrza. Mogą one emitować światło o różnej mocy świetlnej, w barwie ciepłej, zimnej lub neutralnej. Świetlówka T8 120 cm jest energooszczędnym zamiennikiem tradycyjnej świetlówki fluorescencyjnej, która pobierała nawet dwa razy więcej energii. Ponadto światło przez nią emitowane jest znacznie przyjemniejsze dla oka, przez co lepiej sprawdza się w trakcie pracy. Świetlówka LED 120cm jest produktem w pełni ekologicznym i nie zawiera w sobie związków rtęci ani nie emituje szkodliwego promieniowania.

Świetlówka LED T8 120cm jest dostępna w wielu atrakcyjnych pakietach, jak i zestawach z oprawą hermetyczną, czy zwykłą belką świetlówkową. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić ją oddzielnie i odpowiednio dopasować do już istniejącej oprawy. Świetlówka T8 120 cm sprawdzi się zarówno w oświetleniu biurowym, przemysłowym, jak i doświetleniu naszego przydomowego garażu. Jej wachlarz zastosowań jest naprawdę szeroki, a atrakcyjna cena pozwala na zakup wielu energooszczędnych świetlówek, które nie obciążą zbytnio naszego portfela.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo jarzeniówki diodowe najwyższej jakości, bardzo często z dłuższą gwarancją producenta. W sprzedaży oferujemy świetlówki LED, których producent zadbał o najwyższą jakość wykonania, co zadecydowało o ich wysokiej trwałości i długiej żywotności.

Jak prawidłowo podłączyć świetlówkę. Poradnik.
10.02.2021 Jak prawidłowo podłączyć świetlówkę. Poradnik.

Poradnik jak prawidłowo podłączyć świetlówkę LED. Cenne wskazówki ułatwiające montaż świetlówkę.

Więcej
Świetlówka LED czy tradycyjna? Jaką wybrać?
10.02.2021 Świetlówka LED czy tradycyjna? Jaką wybrać?

Różnice między świetlowką tradycyjną, a świetlówką LED. Zalety świetlówki LED.

Więcej
Rodzaje świetlówek LED
10.02.2021 Rodzaje świetlówek LED

Przewodnik po rodzajach i typach świetlówek LED.

Więcej


* Pola wymagane