Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Lampa świetlówkowa

Lampy świetlówkowe LED to gotowe zestawy przeznaczone do oświetlenia wielu przestrzeni i pomieszczeń. Świetlówka z oprawą to komplet oświetleniowy, który w zależności od wybranej wersji oprawy, doskonale sprawdzi się do podświetlenia warsztatu, garażu, czy nawet biura. Lampa świetlówkowa jest ekonomiczna w zakupie, a dzięki wyposażeniu w świetlówki LED, również tania w eksploatacji. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo lampy świetlówkowe biurowe, przemysłowe i hermetyczne. Tak szeroki wachlarz produktów sprawia, że każdy z naszych klientów znajdzie oprawę, która spełni Jego oczekiwania.

  1. Lampy świetlówkowe LED
  2. Świetlówka z oprawą
  3. Lampy świetlówkowe przemysłowe i hermetyczne
Producent:
Długość świetlówki:
Barwa Światła:
Kolor:
Ilość świetlówek:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 20]   Wyświetl po:

Lampy świetlówkowe LED

Oświetlenie świetlówkowe jest coraz chętniej wybieraną formą światła, którą możemy obecnie spotkać równie w pomieszczeniach domowych, warsztatowych, czy komercyjnych. Lampy świetlówkowe stanowią uniwersalne oprawy, do których możemy dobrać źródło światła o barwie ciepłej, zimnej bądź neutralnej, a także dopasować siłę świetlną świetlówek do naszych preferencji. Lampy świetlówkowe LED dostępne w tej kategorii to oprawy wyposażone w jedną lub dwie świetlówki Ledowe. Możemy je w każdej chwili wymienić na inną bez potrzeby większej ingerencji w budowę lampy.

 

Świetlówka z oprawą

Zestaw świetlówka-oprawa to wygodny komplet oświetleniowy, który będziemy mogli wykorzystać w bardzo uniwersalny sposób. Jest to lampa świetlówkowa z jedną lub dwoma tubami LED o długości 60 cm, lub 120 cm (obecny standard). Świetlówka z oprawą w zależności od wybranej wersji może sprawdzić się zarówno w reprezentatywnych pomieszczeniach, jak i tych wymagających jedynie odpowiedniego oświetlenia. Nasze lampy świetlówkowe, jak i same źródła światła to sprawdzone produkty, znanych i cenionych na rynku dostawców oświetleniowych.

 

Lampy świetlówkowe przemysłowe i hermetyczne

Lampy hermetyczne świetlówkowe możemy wykorzystać również do oświetlenia miejsc pracy, czy obiektów przemysłowych. Lampa świetlówkowa w wersji IP65 jest odporna na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych, więc spokojnie poradzi sobie w miejscach o podwyższonych zapyleniu, czy wysokiej wilgotności. Lampy świetlówkowe hermetyczne to połączenie świetlówki LED z hermetyczną oprawą o klasie szczelności IP65. Klosz od oprawy mocowany jest na klipsy, więc w prosty sposób, w każdej chwili możemy wymienić świetlówkę, bez większej ingerencji w samą konstrukcję lampy.* Pola wymagane