Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampa świetlówkowa

Lampy świetlówkowe LED to gotowe zestawy przeznaczone do oświetlenia wielu przestrzeni i pomieszczeń. Świetlówka z oprawą to komplet oświetleniowy, który w zależności od wybranej wersji oprawy, doskonale sprawdzi się do podświetlenia warsztatu, garażu, czy nawet biura. Lampa świetlówkowa jest ekonomiczna w zakupie, a dzięki wyposażeniu w świetlówki LED, również tania w eksploatacji. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo lampy świetlówkowe biurowe, przemysłowe i hermetyczne. Tak szeroki wachlarz produktów sprawia, że każdy z naszych klientów znajdzie oprawę, która spełni Jego oczekiwania.

  1. Lampy świetlówkowe LED
  2. Świetlówka z oprawą
  3. Lampy świetlówkowe przemysłowe i hermetyczne
Długość lampy:
Klasa szczelności:
Trzonek:
Kolor:
Barwa światła:
Producent:
Materiał wykonania:
Ilość świetlówek:
Źródło światła w komplecie:
Wysokość:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Szerokość:
od: do mm
Kąt świecenia:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Długość:
od: do mm
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 23    Wyświetl po:

Lampy świetlówkowe LED

Oświetlenie świetlówkowe jest coraz chętniej wybieraną formą światła, którą możemy obecnie spotkać równie w pomieszczeniach domowych, warsztatowych, czy komercyjnych. Lampy świetlówkowe stanowią uniwersalne oprawy, do których możemy dobrać źródło światła o barwie ciepłej, zimnej bądź neutralnej, a także dopasować siłę świetlną świetlówek do naszych preferencji. Lampy świetlówkowe LED dostępne w tej kategorii to oprawy wyposażone w jedną lub dwie świetlówki Ledowe. Możemy je w każdej chwili wymienić na inną bez potrzeby większej ingerencji w budowę lampy.

 

Świetlówka z oprawą

Zestaw świetlówka-oprawa to wygodny komplet oświetleniowy, który będziemy mogli wykorzystać w bardzo uniwersalny sposób. Jest to lampa świetlówkowa z jedną lub dwoma tubami LED o długości 60 cm, lub 120 cm (obecny standard). Świetlówka z oprawą w zależności od wybranej wersji może sprawdzić się zarówno w reprezentatywnych pomieszczeniach, jak i tych wymagających jedynie odpowiedniego oświetlenia. Nasze lampy świetlówkowe, jak i same źródła światła to sprawdzone produkty, znanych i cenionych na rynku dostawców oświetleniowych.

 

Lampy świetlówkowe przemysłowe i hermetyczne

Lampy hermetyczne świetlówkowe możemy wykorzystać również do oświetlenia miejsc pracy, czy obiektów przemysłowych. Lampa świetlówkowa w wersji IP65 jest odporna na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych, więc spokojnie poradzi sobie w miejscach o podwyższonych zapyleniu, czy wysokiej wilgotności. Lampy świetlówkowe hermetyczne to połączenie świetlówki LED z hermetyczną oprawą o klasie szczelności IP65. Klosz od oprawy mocowany jest na klipsy, więc w prosty sposób, w każdej chwili możemy wymienić świetlówkę, bez większej ingerencji w samą konstrukcję lampy.

Lampy do lakierni – oświetlenie lakierni
11.02.2021 Lampy do lakierni – oświetlenie lakierni

Oświetlenie lakierni ma niebagatelny wpływ na komfort pracy oraz jakość prac lakierniczych. Jakie powinny być lampy do lakierni. Poradnik.

Więcej
Lampy do warsztatu – Ranking – TOP 10
11.02.2021 Lampy do warsztatu – Ranking – TOP 10

Najlepsze lampy warsztatowe. Ranking lamp do oświetlenia warsztatu.

Więcej
Oświetlenie magazynu – jak to zrobić poprawnie?
11.02.2021 Oświetlenie magazynu – jak to zrobić poprawnie?

Jak prawidłowo oświetlić magazyn? Porady i wskazówki jakie oświetlenie będzie najlepsze do magazynu. Cenne porady i wskazówki.

Więcej


* Pola wymagane