Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Żarnik LED

Żarnik halogenowy LED to energooszczędne źródło światła, które zamontujemy w lampach, czy naświetlaczach, które zostały wyposażone w trzonek R7S. Żarnik LED to nowoczesny produkt, stanowiący zamiennik tradycyjnego żarnika halogenowego. Żarnik LED R7S wyposażony został w energooszczędne i wydajne diody SMD, dzięki czemu przy znacznie niższym poborze energii dorównuje świetnie swoim tradycyjnym zamiennikom.

  1. Żarnik halogenowy LED
  2. Żarówka R7S - wymiana
  3. Żarnik LED do halogenu - najpopularniejsze długości
  4. Żarnik LED R7S biała ciepła
  5. Żarnik LED R7S biała neutralna
  6. Żarnik LED R7S biała zimna
Barwa światła:
Producent:
Strumień świetlny:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia:
od: do °
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 21    Wyświetl po:

Żarnik halogenowy LED

Żarówka R7S LED to nowoczesna technologia, która dzięki prostej wymianie, pozwoli znacząco zmniejszyć koszty zużycia energii przez naszą lampę. Żarnik LED jest odpowiednikiem tradycyjnych żarników halogenowych, w stosunku 1:6. Nasze źródła światła LED zostały wyposażone w nowoczesne i niezawodne diody LED SMD, których żywotność dochodzi do nawet 50000 godzin. Żarnik halogenowy LED ma również więcej atutów takich jak: niska emisja ciepła, a także światło o szerokim kącie świecenia. Żarnik R7S LED może emitować światło (w zależności od wybranego modelu) w barwie ciepłej, neutralnej lub zimnej. Taka dowolność pozwala nam indywidualnie wybrać rodzaj światła, który będzie nam najbardziej odpowiadał.

 

Żarówka R7S LED - wymiana

Wymiana zwykłego żarnika halogenowego na wkład do halogenu LED jest szybka i bezproblemowa. Żarnik LED R7S podobnie jak ich tradycyjne zamienniki pracuje przy prądzie o standardowym napięciu 230V/ Jego montaż nie wymaga żadnej większej integracji w naszej oprawie halogenowej. Żarnik ledowy do halogenu polecamy jako źródło światła do oświetlenia naszych mieszkań, garaży, podwórzy czy firm. Jest to również często spotykany typ oświetlenia w hotelach, sklepach czy restauracjach. Żarnik LED to najlepsza alternatywa dla energochłonnych halogenów i sposób na nowe życie starych opraw.

 

Żarnik LED do halogenu - najpopularniejsze długości

W sprzedaży posiadamy wiele mocy żarników, o dwóch długościach. W naszym sklepie klienci będą mogli wybrać dwie najpopularniejsze długości, czyli:

  • Żarnik LED R7S 78mm
  • Żarnik LED R7S 118mm

Żarnik R7S LED 78mm i 118mm to dwa najczęściej stosowane rodzaje źródła światła w tradycyjnych i nowoczesnych oprawach oświetleniowych. Będziemy mogli wykorzystać je wszędzie tam, gdzie chcemy wymienić nasze tradycyjne lampy, na te wykonane w technologii LED, bez potrzeby wymiany całej oprawy.

 

Żarnik R7S biała ciepła

Nowoczesne, energooszczędne żarniki R7S to źródła światła, które przy niskim poborze mocy jest doskonałym zamiennikiem tradycyjnych żarników halogenowych. Żarnik R7S biała ciepła emituje światło o przyjemnej ciepłej barwie światła, która potrafi zbudować przyjemny nastrój w każdej przestrzeni, jaką oświetli. Żarniki R7S ciepłobiałe są idealnymi do wykorzystania w różnego rodzaju naświetlaczach i lampach zewnętrznych, takich jak, chociażby kinkiety zewnętrzne nowoczesne. Ciepłe białe żarniki R7S to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych źródeł światła.

 

Żarnik R7S barwa biała ciepła

W ofercie sklepu internetowego smd-led.pl mamy szeroki wybór różnego rodzaju źródeł światła. Także i żarniki R7S ciepłe białe dostępne są o różnych parametrach technicznych, dając szanse zakupu odpowiedniego modelu dla każdej indywidualnej sytuacji. Żarniki ciepłe R7S mogą być w wersjach o mocy od 4 do aż 30W i mogą emitować światło o strumieniu świetlnym z przedziału 330 - 3000 lumenów. Ciepłe białe światło ma temperaturę barwowa 2700K - 3000K. Żarnik ciepły biały R7S może świecić światłem o kącie świecenia od 120 do aż 360 stopni. W naszej ofercie znaleźć można żarnik LED 78 mm, a także większy model, czyli żarnik LED 118 mm. Ciekawym produktem jest żarówka LED R7S ściemnialna. To żarówka, w której wykorzystując sterownik LED, możemy regulować jasność świecenia i dostosować ją do potrzeb danej chwili. Każdy żarnik z naszej oferty to produkt o wysokiej jakości, pochodzący od przodujących w branży oświetleniowej producentów. Wykonany został z najlepszych komponentów przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Żarniki R7S dostępne są w atrakcyjnych cenach, zaczynających się już od 7zł. Bez względu na budżet, jaki zamierzmy przeznaczyć na nasze oświetlenie, jesteśmy więc w stanie zmodernizować i unowocześnić posiadaną instalację oświetleniową. Żarnik R7S ciepła biała barwa światła to doskonały wybór w wielu sytuacjach.

 

Żarnik R7S biała neutralna

W różnego rodzaju naświetlaczach i innych lampach zewnętrznych wykorzystywane są czasami żarniki R7S. Żarnik R7S biała neutralna emituje dzienne światło o temperaturze barwowej 4000K. Jest to idealne źródło światła na przykład w lampach takich jak kinkiet zewnętrzny nowoczesny. Neutralna, dzienna barwa światła da nam światło zbliżone do światła dziennego, a jednocześnie w atrakcyjny sposób podkreśli każdy atut oświetlanej przestrzeni, na którym nam zależy. Żarniki R7S neutralne są nowoczesnym i energooszczędnym zamiennikiem tradycyjnych żarników halogenowych. Usprawnią one każdą instalację oświetleniową, zapewniając znaczne zredukowanie kosztów związanych z jej instalacją.

 

Żarnik R7S biała dzienna

Żarniki R7S biała dzienna oferowane przez sklep internetowy smd-led.pl to żarniki wysokiej jakości i o doskonałych parametrach emitowanego światła. Kady żarnik R7S biała neutralna barwa światła został wyprodukowany przez najlepszych na rynku oświetleniowym producentów. Ich wiedza i doświadczenie skutkują powstaniem trwałych, żywotnych i wytrzymałych źródeł światła. Żarniki R7S dzienna biała dostępne są jako żarnik LED 78 mm, a także jako żarnik LED 118 mm. Możemy zakupić żarniki o mocy od 6W do 18W, emitujące światło o strumieniu świetlnym mieszczącym się w zakresie 500 - 2140 lumenów. Żarniki dzienne białe R7S mają kąt rozproszenia światła 360 stopni. Zapewnia to perfekcyjne oświetlenie każdej przestrzeni. Pomimo doskonałej, nowoczesnej technologii, żarniki R7S białe dzienne oferowane są w atrakcyjnych cenach, zaczynających się już od 12 zł. Daje to szansę uzyskania dobrego oświetlenia każdemu, bez względu na możliwości finansowania modernizacji posiadanej oświetleniowej.

 

Żarnik R7S biała zimna

W wielu rodzajach lamp zewnętrznych jako źródła światła pracują żarniki halogenowe. Rozwój technologii LED pozwala obecnie zamienić tradycyjny żarnik na jego energooszczędny odpowiednik ledowy. Żarnik R7S biała zimna jest takim właśnie nowoczesnym rozwiązaniem. Żarniki R7S zimne białe emitują, jak sama nazwa wskazuje światło białe zimne i z powodzeniem będą nam służyć doskonałym światłem w różnego rodzaju oprawach, takich, chociażby jak kinkiety zewnętrzne nowoczesne. Żarnik LED R7S zimna biała oferuje światło o doskonałych parametrach, które w znaczący sposób zredukuje koszty związane z użytkowaniem oświetlenia zewnętrznego.

 

Żarniki R7S białe zimne

Żarniki R7S białe zimne dostępne są w wielu wersjach, o różnych parametrach. Możemy zakupić żarnik zimny biały R7S o mocy od 5W do 30W. Żarniki mogą emitować światło o strumieniu świetlnym mieszczącym się w przedziale 500 - 3000 lumenów. Dostępne są żarniki o kącie świecenia wynoszącym od 120 stopni do pełnego kąta 360 stopni. Gwarantuje on perfekcyjne oświetlenie całej przestrzeni, w jakiej się znajdzie. Żarniki R7S dostępne są w wersjach o różnych długościach. W zależności od potrzeb możemy zakupić żarnik LED 78 mm lub dłuższy żarnik LED 118 mm. Każdy żarnik R7S ze sklepu smd-led.pl to produkt pochodzący od najlepszych producentów oświetlenia. Wykonany został z wysokogatunkowych komponentów, przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Wysoka jakość, duża żywotność i doskonałe emitowane światło nie są okupione wysoką ceną. Żarniki R7S zimne białe dostępne są teraz w cenach zaczynających się już od 8zł. Bez względu na posiadany budżet możemy więc zmodernizować i unowocześnić swoją instalację oświetleniową. Żarnik LED R7S zimny biały to pewność uzyskania dobrego światła i zadowolenie przez wiele lat jego użytkowania.* Pola wymagane