Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Żarówki LED MR11

Żarówki LED z gwintem MR11 to powszechnie stosowane oświetlenie sufitowe, punktowe czy meblowe. Wyposażone w gwint taki sam jak lampy G4 i MR16 zostały przystosowane do zasilania bezpiecznym napięciem 12V. Żarówki halogenowe MR11 znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy ograniczyć do minimum gabaryty montowanego źródła światła. Są to produkty na tyle uniwersalne, że mogą pełnić funkcję oświetlenie dodatkowego czy dekoracyjnego. Są to produkty przyjazne środowisku i energooszczędne technologicznie. Z powodzeniem zastąpią tradycyjne energochłonne oświetlenie halogenowe, zapewniając nam redukcję zużycia energii o nawet 90%.
  1. Żarówka MR11
  2. Żarówki LED MR11 - zamiennik energochłonnego oświetlenia
  3. Żarówki LED MR11 - zasilanie
 
Barwa światła:
Klasa energetyczna:
Trzonek:
Producent:
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia:
od: do °
Strumień świetlny:
od: do lm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 13    Wyświetl po:

Żarówka MR11

Żarówka wyposażona w trzonek MR11 podobnie jak tradycyjne halogeny posiada średnice jedynie 35mm. Są to źródła światła, które świetnie sprawdzą się w połączeniu z oprawkami sufitowymi dla halogenów 35mm. W naszym sklepie internetowym znajdziemy szeroki wybór oświetlenia halogenowego, dzięki czemu spełni on indywidualne preferencje naszych klientów. Żarówka MR11 różni się od najpopularniejszej GU10 nie tylko mniejszą średnicą, ale również rodzajem zasilania. Żarówki LED MR11 zasilamy wyłącznie bezpiecznym napięciem o wartości 12V. Oczywiście podobnie jak w przypadku innych ledów, do zasilania tych produktów powinniśmy używać wyłącznie zasilaczy o stabilizowanym napięciu, czyli takich, które są dedykowane do nowoczesnej technologii. Ponadto żarówki LED MR11 występują w dwóch wersjach, jeżeli chodzi o kąt świecenia. Możemy spotkać zarówno źródła światła o wąskim kącie świecenia, idealne do punktowego oświetlenia, a także te o szerokim kącie 120 stopni, które idealnie sprawdzą się do doświetlenia całego pomieszczenia.
 

Żarówki LED MR11 - zamiennik energochłonnego oświetlenia

Źródła światła LED MR11 to energooszczędne zamienniki tradycyjnych halogenów. Są one jak najbardziej zbliżone swoją wielkością i rodzajem trzonka do swoich starych odpowiedników. Wymieniając tradycyjne halogeny, na żarówki LED MR11, wybieramy źródła światła, które zużywają nawet 90% energii elektrycznej mniej, a nie tracą przy tym na wartości oświetlenia, ani na jego sile. Ponadto nowoczesna technologia LED daje nam możliwość wyboru barwy światła. Dziś kupując żarówki halogenowe MR11 wybieramy nie tylko ich świecenia, ale także ich kolor światła. Żarówka G4 LED MR11 w zależności od wybranej wersji może świecić w barwie ciepłej, zimnejl lub neutralnej. Taki szeroki wybór, pozwala nam na dostosowanie naszego oświetlenia, do naszych własnych i indywidualnych preferencji.
 
Zalety płynące z użycia żarówek LED z trzonkiem MR11:
  • Redukcja poboru energii o nawet 90%
  • Cena - bardzo dobry stosunek ceny do jakości i mocy świetlnej tego rodzaju żarówek
  • Wysokiej jakości światło - oświetlenie LED jest przyjemne dla oka i dobrze oddaje naturalne kolory. Oczywiście jest także zdrowe dla naszego organizmu, ponieważ nie wydziela szkodliwego promieniowania.
  • Ekologiczne rozwiązanie - żarówki LED MR11 nie zawierają rtęci i nie emitują szkodliwego promieniowania. Są to najbardziej ekologiczne źródła światła dostępne na rynku.
 

Żarówki LED MR11 - zasilanie

Wszystkie żarówki halogenowe MR11 zostały przystosowane do zasilania bezpiecznym prądem o napięciu 12V. Sprawia to, że instalacja elektryczna w naszych lampach nie stanowi większego zagrożenia nawet podczas przypadkowego zwarcia. Są to bardzo często i chętnie wybierane źródła światła wraz z oprawkami do łazienek naszych klientów. Żarówki zasilane niskim napięciem są bardziej bezpieczne w miejscach, w których panuje wysoka wilgotność i mamy praktycznie stały kontakt z wodą. Pamiętajmy jednak, że do zasilania żarówki LED G4 MR11 należy używać wyłącznie zasilaczy przystosowanych do technologii LED ze stabilizowanym napięciem. Tutaj w zależności od miejsca montażu, możemy użyć zasilacza modułowego (na suchą powierzchnię) lub zasilacza hermetycznego (kiedy będzie on narażony na kontakt z nadmierną wilgocią, czy kurzem).
Żarówki ledowe do domu – czy to dobre rozwiązanie?
10.02.2021 Żarówki ledowe do domu – czy to dobre rozwiązanie?

Czy żarówki LED są oszczędne? Dowiedz się jak żarówka będzie najlepsza do Twojego pomieszczenia oraz na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Więcej
Żarówki ledowe czy energooszczędne?
10.02.2021 Żarówki ledowe czy energooszczędne?

Żarówki ledowe, czy energooszczędne? Które lepiej wybrać i czy żarówki ledowe będą dobrym wyborem do domu, biura i firmy.

Więcej
Rodzaje żarówek i ich oznaczenia
10.02.2021 Rodzaje żarówek i ich oznaczenia

Gwinty żarówek oraz ich rodzaje mogą być przeróżne, a wybór odpowiedniego źródła światła może stanowić nie lada wyzwanie.

Więcej


* Pola wymagane