Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacz 15V

Zasilacz 15V to uniwersalne urządzenie, które sprawdzi się w wielu instalacjach elektronicznych. Dzięki swojej optymalnej konstrukcji chłodzony jest swobodnym obiegiem powietrza, co zapewnia mu długą i bezawaryjną pracą. Każdy zasilacz impulsowy 15V, który znajdą Państwo w tej kategorii jest produktem certyfikowanym i spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Dzięki swojej optymalnej konstrukcji chłodzony jest swobodnym obiegiem powietrza, co zapewnia mu długą i bezawaryjną pracą. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo zasilacz 15V w wersji modułowej, hermetycznej, czy z otwartą obudową.

Producent:
Gwarancja:
Typ zasilacza:
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 10    Wyświetl po:

ZASILACZ 15V, A ELEKTRONIKA UŻYTKOWA

Zasilacz 15V, czyli zasilacz o napięciu wyjściowym wynoszącym 15V doskonale sprawdzi się nie tylko do instalacji oświetleniowych, ale w systemach alarmowych, czy urządzeniach telekomunikacyjnych. Zasilacz 15V możemy wykorzystać w wielu instalacjach opartych o elektronikę użytkową. Charakteryzuje się on stabilną mocą w zakresie całego swojego napięcia wyjściowego, a także wieloma zabezpieczeniami gwarantującymi długą i bezawaryjną jego pracę. Na stronie naszego sklepu SMD-LED.pl znajdziesz wszystkie potrzebne informacje i specyfikacje produktu. Wejdź na naszą stronę i wybierz najlepszy zasilacz dla siebie. Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie wybrać właściwego urządzenia, nasi profesjonaliści służą darmową poradą.

Zasilacz stabilizowany 15V - natężenie prądu, a moc wyjściowa

  • zasilacz 15V 1A - 15W
  • zasilacz 15V 1,2A - 18W
  • zasilacz 15V 1 5A - 22,5W
  • zasilacz 15V 2A - 30W
  • zasilacz 15V 3A - 45W
  • zasilacz 15V 4A - 60W
  • zasilacz 15V 5A - 75W
  • zasilacz 15V 8A - 120W
     

ZASILACZ 15V SYMETRYCZNY

Zasilacz 15V symetryczny to urządzenie o dwóch napięciach wyjściowych o przeciwnym znaku. Mają one równą wartość bezwzględna i są symetryczne względem zera. Są to transformatory o stałym i nieregulowanym napięciu wyjściowym wynoszącym 15V. Zasilacz symetryczny 15V może być wykorzystany do testowania wszelkiego rodzaju układów elektronicznych. Tego rodzaju zasilacz 15V, doskonale sprawdzi się w instalacjach wymagających podwójnego u symetrycznego źródła zasilania. Bardzo często tego rodzaju transformatory występują w układach audio, a także jak wzmacniacze operacyjne.

ZASILACZ 15V STABILIZOWANY - czym jest?

Zasilacz 15V stabilizowany, to to transformator o stabilizowanym, ustalonym napięciu wyjściowym i stałym natężeniu prądu. Przystosowany do pracy z urządzeniami wykonanymi w technologii LED powinien być również stabilizowany. Zasilacze ledowe o stabilizowanym napięciu wyjściowym doskonale sprawdza się do zasilania obwodów i urządzeń elektronicznych wymagających do pracy prądu stałego. Zasilacz 15V DC przystosowany do pracy z oświetleniem LED został wyposażony również w odpowiednie stabilizatory. Oznacza to, że jego napięcie wyjściowe nie zmienia się przy zmianie napięcia w sieci, czy względem obciążenia.

ZASILACZ 15V DOPUSZKOWY - gdzie się sprawdzi?

Chcąc schować nasz zasilacz LED w miejscu całkowicie niewidocznym, a także, aby mieć do niego stały dostęp warto zdecydować się na transformator, który ukryjemy w standardowej puszce elektronicznej o średnicy 60 mm. Zasilacz 15V dopuszkowy jest w pełni hermetyczny i doskonale sprawdzi się do pracy z elektroniką użytkową wymagającą prądu o stabilizowanym napięciu. Zasilacz 15V w wersji przystosowanej do montażu w puszce, jest bardzo praktycznym urządzeniem, który często jest wybierany przez naszych klientów, ze względu na bardzo szeroki zakres zastosowań. Użycie w nim wodoszczelnej obudowy sprawiło, że będzie mógł zostać zamontowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Jego miejsce montażu jest także bardzo uniwersalne. Puszki o średnicy 60mm, stanowią najpopularniejszy rodzaj w naszym kraju.

ZASILACZ 15V IMPULSOWY - co to?

Zasilacz 15V impulsowy podobnie, jak zasilacz 5V występuje także w wersji hermetycznej (produkty firmy GLP), a także modułowej (Delta PSU). Zasilacz impulsowy 15V w wersji hermetycznej ma całkowicie nieograniczony zakres zastosowań i będziemy mogli wykorzystać go w praktycznie każdej instalacji, wymagającej prądu o napięciu 15V. Zasilacz stabilizowany 15V wodoszczelny posiada II klasę izolacji i został całkowicie obudowany, w ten sposób, aby w pełni zachować swoją wysoką klasę szczelności Pomimo takiej konstrukcji zasilacz 15V jest chłodzony swobodnym obiegiem powietrza, a jego wysoką jakość potwierdza aż 5-letnia gwarancja producenta. Zasilacz 15V modułowy to typowy transformator wewnętrzny, wyposażony we wszechstronne opcje złączy. Wyposażony w modułową obudowę, chłodzony jest swobodnym obiegiem powietrza. Został specjalnie zaprojektowany dla urządzeń gospodarstwa domowego i spełnia wszystkie dyrektywy oraz wymagania z tym związane.* Pola wymagane