Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Taśma LED do mięsa

Taśma LED do mięsa prawi, że oferowane produkty będą wyglądały świeżo, soczyście i atrakcyjnie. Sprzedaż produktów spożywczych wymaga odpowiednich inwestycji, spełniających warunki bezpieczeństwa, ale jednocześnie wpływających na zwiększenie sprzedaży oferowanego towaru. Taśma LED jest idealnym źródłem światła do oświetlenia surowego mięsa, wyrobów garmażeryjnych i wędlin w ladach chłodniczych. To doskonała alternatywa dla oświetlenia mięsa w postaci np. świetlówek. 

  • Odpowiednio dobrana barwa emitowanego przez taśmę LED światła podkreśla czerwoną barwę sprzedawanego surowego mięsa.
  • Wyroby mięsne oświetlone za pomocą taśmy LED wyglądają bardzo atrakcyjnie, świeżo, soczyście i zdrowo.
  • Mamy do wyboru metrowe odcinki taśm lub krótkie odcinki taśm 3 cm, lub 5 cm.
  • Taśma LED Holdbox to jednym zdaniem nowoczesne, energooszczędne, i funkcjonalne rozwiązanie skierowane do właścicieli sklepów mięsnych.

Spis treści:

  1. Pasek LED do mięsa
  2. LED do mięsa
Producent:
Strumień świetlny:
od: do lm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 4    Wyświetl po:

Pasek LED do mięsa

Pasek LED do mięsa to owoc wiedzy i doświadczenia producentów oświetlenia takich jak firma Holdbox. Powodują one powstawanie coraz doskonalszych źródeł światła o specjalistycznym przeznaczeniu. Taśma LED do mięsa jest właśnie jednym z takich produktów. Odpowiednio dobrana barwa emitowanego przez taśmę LED światła podkreśla czerwoną barwę sprzedawanego surowego mięsa. Wyroby mięsne oświetlone za pomocą taśmy LED wyglądają bardzo atrakcyjnie, świeżo, soczyście i zdrowo. Taki wygląd mięsa i wędlin jest zachęcający do zakupów. Pasek LED do mięsa z naszej oferty to taśma wyprodukowana z myślą o wykorzystaniu jej w branży spożywczej. Spełnia ona więc wysokie wymagania stawiane przed każdym elementem wyposażenia sklepów spożywczych. Deklaracja zgodności CE stwierdza, że taśmy LED Holdbox są zgodne z wymaganiami unijnego ustawodawstwa harmonizacyjnego oraz spełniają wymagania dotyczące bezpieczeństwa. Są one więc bezpieczne do używania w kontakcie z żywnością i ze spokojem i pewnością można nimi oświetlać ekspozycję mięs i wędlin.

oświetlenie do mięs

 

LED do mięsa

LED do mięsa w postaci taśm LED do mięsa z naszej oferty to produkty wysokiej jakości, gwarantujące niskie zużycie energii elektrycznej i doskonałe wyeksponowanie sprzedawanych produktów. Taśmy LED do mięsa dostępne są w dwóch wersjach mocy i różnych długościach. Mamy do wyboru metrowe odcinki taśm lub krótkie odcinki taśm 3 cm, lub 5 cm. Dzięki temu dopasujemy długość całego odcinka taśmy LED do mięsa do naszych indywidualnych potrzeb. W zależności od szerokości lady chłodniczej regały czy lodówki, możemy zakupić odpowiednią ilość krótkich odcinków odpowiednią dla nas. Taśmy LED do mięsa są samoprzylepne, więc nie będziemy mieli również problemów z ich instalacją. Taśmy LED mięsne oferowane przez nas, zasilane są napięciem bezpiecznym 12V. To zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo ich użytkowania. Jedynym elementem niezbędnym do ich zainstalowania będzie zasilacz 12V. Taśma LED Holdbox to jednym zdaniem nowoczesne, energooszczędne, i funkcjonalne rozwiązanie skierowane do właścicieli sklepów mięsnych i ogólnospożywczych, wspomagające sprzedaż oferowanych przez nich produktów mięsnych.

Oświetlenie mięsa LED

Zasady oświetlenia sklepu spożywczego
09.02.2021 Zasady oświetlenia sklepu spożywczego

Zasady projektowania oświetlenia w sklepie spożywczym. Praktyczne porady.

Więcej
Oświetlenie ekspozycji w sklepie
09.02.2021 Oświetlenie ekspozycji w sklepie

Oświetlenia ekspozycji w sklepie wpływa na wyniki sprzedażowe w każdej branży. Cenne porady i wskazówki jak prawidłowo oświetlić ekspozycję.

Więcej
Jakie oświetlenie do sklepów mięsnych?
08.02.2021 Jakie oświetlenie do sklepów mięsnych?

Porady i wskazówki, jakie oświetlenie do sklepu mięsnego wybrać.

Więcej


* Pola wymagane