Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Uchwyty sufitowe do telewizora

Wieszak TV sufitowy jest alternatywą dla montażu odbiornika telewizyjnego na suficie. Najczęściej ten rodzaj mocowania telewizora wybierany jest do pomieszczeń mieszkalnych na poddaszach oraz do budynków użyteczności publicznej, barów, restauracjach itp. Uchwyty telewizyjne sufitowe są także ratunkiem w sytuacjach, kiedy montaż na ścianie jest ryzykowny ze względu na ich mały stopień wytrzymałości. Lekkie ściany wykonane z płyt kartonowo-gipsowych często nie są w stanie przyjąć dużego obciążenia, jakim byłoby zawieszenie na nich dużego telewizora. W naszym sklepie znaleźć można uchwyty sufitowe do telewizora, które będą w stanie rozwiązać możliwe do wystąpienia problemy z montażem ściennym i w bezpieczny sposób zainstalować telewizor na suficie.

  1. Uchwyt sufitowy do telewizora
  2. Uchwyt do telewizora sufitowy
  3. Uchwyt na telewizor sufitowy
  4. Uchwyt TV sufitowy
  5. Sufitowy uchwyt do telewizora
  6. Uchwyt TV sufitowy składany
  7. Wieszak sufitowy na telewizor
Regulacja w pionie:
od: do stopni
Maksymalna waga TV:
od: do kg
Rozmiar TV:
od: do cali
Regulacja w poziomie:
od: do stopni
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 2    Wyświetl po:

Uchwyt sufitowy do telewizora

Wieszaki sufitowe TV z naszej oferty, w zależności od modelu umożliwiają montaż sufitowy zarówno jednego, jak i dwóch telewizorów. Znajdziemy również uchwyt sufitowy na telewizor przeznaczony do montażu na sufitach skośnych. Taki model idealnie sprawdzi się na poddaszach, w których brak jest powierzchni pionowych, na których mógłby zawisnąć odbiornik TV i jedyną opcją pozostaje zamontowanie go do skośnego sufitu właśnie. Uchwyt telewizyjny do skośnych sufitów często jest jedyną opcją, aby pomieszczenie posiadające taki sufit mogło zostać wyposażone w telewizor.

 

Uchwyt do telewizora sufitowy

Każdy wieszak na telewizor przeznaczony do montażu sufitowego wykonany jest z solidnych i trwałych materiałów, zapewniających bezpieczny montaż odbiornika. Wieszaki sufitowe wykonane są ze stali i lakierowane proszkowo. Gwarantuje to ich długowieczność i zabezpiecza przed korozją, zapewniając przy okazji estetyczny, nowoczesny wygląd. Do każdego uchwytu sufitowego dołączone są śruby montażowe niezbędne do jego montażu na suficie. Kupując uchwyt sufitowy do TV z naszej oferty, otrzymujemy więc wszystkie niezbędne akcesoria do przeprowadzenia montażu telewizora.

 

Uchwyt na telewizor do sufitu

Uchwyty sufitowe do telewizorów oferowane przez nasz sklep umożliwiają instalację odbiorników telewizyjnych LED/ LCD w rozmiarach od 17 cali do 65 cali. Zamontujemy w nich wszystkie telewizory posiadające otwory montażowe spełniające standard Vesa, a także takie, które go nie posiadają. Dostępne są uchwyty sufitowe do TV o rozstawie od Vesa 75 × 75 do Vesa 600 × 400. Każdy więc praktycznie standardowy model telewizora będziemy mogli zainstalować pod sufitem na jednym z takich wieszaków.

 

Uchwyt TV sufitowy

Uchwyt sufitowy TV zakupiony w naszym sklepie posiada regulację kąta nachylenia ekranu w pionie oraz regulację w poziomie, czyli możliwość jego obracania. Dostępne modele posiadają regulację w pionie od -90 stopni do +10 stopni oraz możliwość obracania ekranu w zakresie pełnych 360 stopni. Mocowanie TV do sufitu dostępne na naszej stronie udźwignie telewizory o wadze do nawet 60 kg. Dzięki takim parametrom uchwytów w każdej indywidualnej sytuacji znajdziemy model wieszaka odpowiedni do potrzeb i oczekiwań.

 

Sufitowy uchwyt do telewizora

Uchwyt na telewizor sufitowy oprócz wykorzystania w przestrzeni mieszkalnej znajduje zastosowanie również w obiektach komercyjnych oraz użyteczności publicznej. Tutaj często najlepiej sprawdza się uchwyt TV do sufitu na dwa odbiorniki. Dzięki wykorzystaniu takiego właśnie uchwytu możemy zainstalować dwa telewizory na dużej sali urzędu, w dużych poczekalniach, sklepach czy barach i restauracjach. Duża powierzchnia pomieszczenia oraz duża ilość przebywających w nim osób jest często powodem stosowania właśnie tego typu rozwiązania, które umożliwi oglądanie telewizji z każdego miejsca i przez każdą z osób przebywający w danej przestrzeni.

 

Uchwyt TV sufitowy składany

Uchwyt do TV sufitowy składany jest idealnym rozwiązaniem do sypialni oraz na poddasza. Zapewnia możliwość dużego zakresu regulacji kąta nachylenia ekranu nawet do -90 stopni. Dzięki takiej regulacji niezależnie od kąta pochylenia sufitu znajdziemy optymalne ustawienie wieszaka, aby można było w sposób komfortowy i bezpieczny delektować się seansami w telewizji. Pełen zakres regulacji pochylenia ekranu - 90 stopni przydatny okazuje się, gdy zamierzamy zainstalować telewizor nad łóżkiem w sypialni. Dzięki takiej regulacji można bowiem zamontować telewizor bezpośrednio nad łóżkiem, aby móc oglądać telewizję w pozycji leżącej.

 

Wieszak sufitowy na telewizor

Wieszak sufitowy do telewizora potrafi być narzędziem bardzo przydatnym w wielu sytuacjach lokalowych, zapewniającym funkcjonalność montażu telewizora oraz wygodę i bezpieczeństwo korzystania z niego. Mocowanie telewizora do sufitu bywa czasami jedyną opcją instalacji ekranu. Uchwyt na telewizor do sufitu potrafi rozwiązać wiele problemów związanych z innym sposobem montażu, ograniczy zajętość przestrzeni w danym pomieszczeniu, pozostawiając dużo wolnego miejsca na ścianach. Uchwyt do telewizora na sufit tworzy też nowe możliwości umiejscowienia telewizora w danym wnętrzu. Dzięki niemu pojawią się nowe możliwości korzystania z dobrodziejstwa techniki, jakim jest telewizor. * Pola wymagane