Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Panel LED IP65 wodoszczelny

Panele LED wodoszczelne IP 65 to doskonałe zamienniki tradycyjnego oświetlenia do nowoczesnych wnętrz. Są źródła światła, które perfekcyjnie rozpraszają światło, zapewniając idealnie oświetlenie przestrzeni, a jakiej się znajdują. Panele LED IP65 wodoszczelne sprawdzają się wszędzie tam, gdzie mogą być narażone na niekorzystne działanie czynników mechanicznych oraz wilgoci. Są doskonałe do wnętrz mieszkaniowych oraz komercyjnych. Można z powodzeniem montować je w łazienkach, kuchniach, wnętrzach o dużym zapyleniu, warsztatach, zakładach mechanicznych. Panele LED 60 cm x 60 cm wodoszczelne montowane są w sposób szybki, łatwy i bezproblemowy. Idealnie pasują w miejsce pojedynczego panelu na sufitach podwieszanych typu Armstrong. Można je także umieścić w sufitach kartonowo gipsowych za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych klipsów montażowych. Wykorzystanie ramki do panelu daje z kolei możliwość montażu natynkowego bezpośrednio na stropie. Ostatnim sposobem montażu jest montaż zwieszany. Zestawy zawiesi dają możliwość zawieszenie paneli LED wodoszczelnych na dowolnej wysokości, dopasowanej do wysokości naszego wnętrz, naszych potrzeb i oczekiwań.

Producent:
Barwa światła:
Temperatura barwowa:
od: do k
Strumień świetlny:
od: do lm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 2    Wyświetl po:

PANEL LED WODOSZCZELNY - czym jest?

 
Panel LED wodoszczelny to rodzaj panelu LED, który jest specjalnie zaprojektowany tak, aby był odporny na działanie wody. Może być on używany w miejscach, gdzie istnieje ryzyko zalania, np. w łazienkach, basenach lub na zewnątrz budynków. Dzięki swojej wodoszczelności panel LED wodoszczelny może być używany w trudnych warunkach atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg lub wilgoć. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie oświetleniowe w miejscach, gdzie konwencjonalne źródła światła mogłyby ulec uszkodzeniu lub zepsuciu w wyniku działania wody.

 

WODOSZCZELNY PANEL LED 60X60

 
 
Panele LED IP65 wodoszczelne są panelami, które emitują światło dzienne lub zimne. Taka barwa światła określa ich przydatność w pomieszczeniach, w których ważne jest naturalne postrzeganie kolorów, a także jest źródłem światła, które nastraja nas do działania i motywuje. Ciekawym rodzajem panelu wodoszczelnego jest panel LED UGR<19. Jest to panel, który nie powoduje przykrego wrażenia olśnienia. Długie przebywanie w emitowanym przez niego światła, a nawet bezpośrednie spoglądanie w panel nie spowoduje powstania dyskomfortu. Panele taki doskonale spisują się na przykład w różnego rodzaju gabinetach kosmetycznych. Panele LED wodoszczelne IP65 można również używać na zewnątrz budynków. Umieszczone pod różnymi zadaszeniami na dworze pozostaną niewrażliwe na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Niestraszny będzie im wiatr, kurz, pył czy opady atmosferyczne.

 

PANELE LED WODOSZCZELNE IP65

 

W sklepie internetowym smd-led.pl mamy możliwość zakupu doskonałych paneli LED. Znajdziemy tutaj również panel LED IP65 wodoszczelny o różnych parametrach. Możliwość wyboru paneli sprawia, że każdy znajdzie model spełniający jego potrzeby i oczekiwania. Każdy panel LED z naszej oferty to panel pochodzący od renomowanych producentów, wykonany z wysokogatunkowych komponentów, przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Wszystkie panele IP65 wodoszczelne z naszego asortymentu to panele doskonałej jakości o dużej trwałości, żywotności i bezawaryjności. Potwierdzeniem tych faktów jest nawet 3-letnia gwarancja, jakiej producenci udzielają na swoje produkty. Panel Led IP65 do oprawa z wysokim stopniem szczelności. Taka klasa szczelności zapewnia bezpieczeństwo nawet w wilgotnych warunkach takich jak para wodna, czy kurz. Wodoszczelne oświetlenie Led jest nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale także cechuje się mniejszym poborem energii elektrycznej niż ich starsze odpowiedniki.

 

Gdzie sprawdzi się panel Led wodoszczelny?

 

Panel Led wodoszczelny sprawdzi się w pomieszczeniach wymagających. LED panel IP 65 może być stosowany wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko zalania lub zawilgocenia. Przyda się on zwłaszcza w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, takich jak łazienki, kuchnie, baseny, sauny czy ogrody zimowe. Panel LED IP65 może być też używany na zewnątrz budynków, np. jako oświetlenie elewacji lub ogrodu. Wodoszczelne panele Led są również często stosowane w obiektach użyteczności publicznej, takich jak hotele, restauracje czy kluby fitness, gdzie istnieje ryzyko zalania lub zamoczenia sprzętów elektrycznych. Panel LED IP65 możemy zastosować na magazynach, czy basenach, a także dworcach kolejowych. LED panel IP 65 to także doskonały rodzaj oświetlenia, jeśli zależy nam na oszczędności. Panel LED IP65 jest energooszczędny i doskonale sprawdzi się jeśli poszukujesz unikalny, a zarazem posiadający odpowiednią odporność i duży współczynnik ochrony IP65. Jednym z najczęściej wybieranych jest panel LED 60x60 IP65. Dlaczego? Otóż panel LED 60x60 IP65 jest jednym z najbardziej uniwersalnych rozmiarowo. LED panel IP 65 pasuje się niemal w każde wnętrze. Panel LED 60x60 IP65 to produkt wysokiej jakości. Ponadto cechuje go łatwy montaż. Zachcemy do zapoznania się z ofertą doskonałych paneli na naszej stronie. Zapraszamy także do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami. Odpowiedzą oni chętnie na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości. Wspólnie znajdziemy najlepsze możliwe rozwiązanie dla każdej sytuacji. Analizując Państwa możliwości, potrzeby i oczekiwania oświetlimy perfekcyjnie każde wnętrze wymagające użycia paneli LED wodoszczelnych. 

 * Pola wymagane