Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Szynoprzewody

Szynoprzewody oświetleniowe, to listwy przeznaczone do instalacji oświetlenia opartego o lampy szynowe. Szynoprzewody LED to przede wszystkim trwała i solidna konstrukcja, która pozwoli nam na nieograniczone możliwości, a także niesamowitą elastyczność naszego oświetlenia. Lampy na szynoprzewodzie spotkamy najczęściej we wnętrzach handlowych, gdzie ich głównym zadaniem będzie oświetlenie ekspozycji. Są one także coraz chętniej wybierane do przestrzeni mieszkalnych. Mogą służyć tam jako główne źródło światła, jak i pełnić funkcję dodatkowego oświetlenia dekoracyjnego.

  1. Szynoprzewód 3 fazowy
  2. Szynoprzewody oświetleniowe
  3. Lampy na szynoprzewodzie
Producent:
System szynowy:
Długość:
Kolor:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 28    Wyświetl po:

Szynoprzewód 3 fazowy

Szynoprzewody 3 fazowe to najpopularniejsze listwy dostępne w naszej ofercie. Mogą one zasilić nawet trzy osobno załączone obwody lamp. Dostępne są także szynoprzewody dwufazowe i jednofazowe, odpowiednie do zasilania dwóch lub jednego obwodu oświetleniowego. Szynoprzewód 3 fazowy daje nam jednak najwięcej możliwości instalacyjnych i właśnie dlatego jest on najchętniej wybierany przez klientów naszego sklepu.

Każdy szynoprzewód oświetleniowy dostępny w naszej ofercie został wykonany z wysokiej jakości aluminium. Jest to bardzo trwały, a przede wszystkim nierdzewny materiał, który nie straci swoich funkcji, ani walorów estetycznych z biegiem upływającego czasu. Szynoprzewody LED pozwalają na montaż lamp wyposażonych w najpopularniejsze adaptery dostępne obecnie na rynku. Ich budowa wyróżnia się wysoką kompatybilnością, a dostępność w 2 różnych kolorach sprawia, że dobierzemy je odpowiednio do stylu naszego wnętrza/

 

Szynoprzewody oświetleniowe

Szynoprzewody i ich montaż nie jest zbyt skomplikowany, a szereg dostępnych akcesoriów znacznie zwiększa nam ich zastosowanie. Szynoprzewód możemy montować natynkowo na suficie lub ścianie, a także mamy możliwość jego zwieszenia przy pomocy dedykowanych zawiesi. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że oświetlenie na szynoprzewodach musi składać się z akcesoriów dedykowanych do tego samego systemu. Trójfazowe reflektory do szynoprzewodów będziemy mogli montować wyłącznie na szynach 3 fazowych. Podobnie będziemy musieli to zrobić w przypadku mniejszych systemów. Szynoprzewody i reflektory niezależnie, na jaki system się zdecydujemy, będą bardzo efektownym i eleganckim rozwiązaniem oświetleniowym w biurach, sklepach, galeriach, a także w naszych mieszkaniach. Oświetlenie na szynoprzewodach przez zastosowanie w niej technologii LED jest energooszczędne, a jego żywotność sięga nawet kilkudziesięciu tysięcy godzin.

 

Lampy na szynoprzewodzie

Oświetlenie szynowe tworzą bardzo mobilne oprawy świetlne, które pozwolą zbudować nam cały wymagany przez nas system od zera. Szynoprzewody i lampy LED dają nam niemal nieograniczone możliwości względem oświetlenia wielu obiektów, niezależnie czy będzie to mały sklep spożywczy, czy butik odzieżowy. Lampy na szynoprzewodzie są bardzo elastyczne i pozwolą nam nie tylko zbudować system szynowy tracklight według naszych preferencji, ale także w każdej chwili pozwolą nam na zmianę położenia lamp, czy ich nachylenia. Szynoprzewody oświetleniowe możemy obecnie spotkać nie tylko w sklepach (gdzie mogą znacznie zwiększyć sprzedaż lepiej wyeksponowanych produktów), ale także w naszych domach, w których reflektory będą podkreślać nasze dekoracyjne aranżacje.* Pola wymagane