Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Szynoprzewody

Szynoprzewody to listwy przeznaczone do instalacji oświetlenia opartego o lampy szynowe. Szynoprzewody LED to przede wszystkim trwała i solidna konstrukcja, która pozwoli nam na nieograniczone możliwości, a także niesamowitą elastyczność naszego oświetlenia. Lampy na szynie spotkamy najczęściej we wnętrzach handlowych, gdzie ich głównym zadaniem będzie oświetlenie ekspozycji. W ostatnim czasie są chętnie wybierane również do przestrzeni mieszkalnych. Mogą służyć tam jako główne źródło światła, jak i pełnić funkcję dodatkowego oświetlenia dekoracyjnego.

  • Szynoprzewody 3 fazowe to najpopularniejsze szyny, które będą w stanie zasilić nawet trzy osobno złączone obwody lamp. Najczęściej wybierana listwa przez klientów.
  • Czy wiedziałeś, że szynoprzewody 1 fazowe jednym kliknięciem umożliwiają zapalenie wszystkich lamp jednocześnie?
  • Szynoprzeowdy oświetleniowe de facto nie są zbyt skomplikowane w montażu. W połączeniu z kompatybilnymi akcesoriami są w stanie stworzyć ciekawe oświetlenie.
  • Szynoprzewody w uniwersalnym białym kolorze są najczęściej wybierane do salonów sprzedaży branż ekskluzywnych.
  • Czarny szynoprzewód to najnowsze wzornictwo, które w połączeniu z reflektorami szynowymi czarnymi stworzy niepowtarzalne oświetlenie.

Spis treści:

  1. Szynoprzewody 3 fazowe
  2. Szynoprzewody 1 fazowe
  3. Szynoprzewody oświetleniowe kwintesencją nowoczesnego wzornictwa
  4. Szynoprzewody białe najczęstsza wybierana kolorystyka
  5. Szynoprzewody czarne
Producent:
Kolor:
Materiał wykonania:
System szynowy:
Napięcie:
Długość:
od: do mm
Wysokość:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Szerokość:
od: do mm
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 65    Wyświetl po:

Szynoprzewody 3 fazowe

Szynoprzewody 3 fazowe to najpopularniejsze listwy dostępne w naszej ofercie. Może on zasilić nawet trzy osobno załączone obwody lamp. Dostępne są także szynoprzewody dwufazowe i jednofazowe, odpowiednie do zasilania dwóch lub jednego obwodu oświetleniowego. Szynoprzewód 3 fazowy daje nam jednak najwięcej możliwości instalacyjnych i właśnie dlatego jest on najchętniej wybierany przez klientów naszego sklepu. Każdy szynoprzewód oświetleniowy dostępny w naszej ofercie został wykonany z wysokiej jakości aluminium. Jest to bardzo trwały, a przede wszystkim nierdzewny materiał, który nie straci swoich funkcji, ani walorów estetycznych z biegiem upływającego czasu. Szynoprzewody LED pozwalają na montaż lamp wyposażonych w najpopularniejsze adaptery dostępne obecnie na rynku. Ich budowa wyróżnia się wysoką kompatybilnością, a dostępność w 2 różnych kolorach sprawia, że dobierzemy je odpowiednio do stylu naszego wnętrza.

Szynoprzewód w salonie
Szynoprzewód w salonie

 

Szynoprzewody 1 fazowe

Szynoprzewody 1 fazowe są podstawową wersją szynoprzewodów. Jest to rozwiązanie proste w montażu, które zainstaluje każda, nawet średnio wprawna technicznie osoba. Dzięki szynoprzewodom 1 fazowym możemy zbudować prostą instalację oświetleniową wnętrza, która doskonale oświetli nasza przestrzeń. Wykorzystując szynoprzewód 1 fazowy, możemy zapalać oraz gasić jednym włącznikiem całe oświetlenie wnętrza. Łatwość zmian pozycji poszczególnych punktów świetlnych umożliwia dopasowanie systemu do zmieniających się potrzeb oraz oczekiwań. Dowolna zmiana aranżacji wnętrza czy ekspozycji w sklepie znajdzie swoje rozwiązanie w postaci zmiennego położenia oświetlających je lamp. Szynoprzewód 1 fazowy to rozwiązanie nieskomplikowane o dużej funkcjonalności.

Szynoprzewód w kuchni

 

Szynoprzewody oświetleniowe kwintesencją nowoczesnego wzornictwa

Szynoprzewody oświetleniowe tworzą bardzo mobilne oprawy świetlne, które pozwolą zbudować nam cały wymagany przez nas system od zera. Szynoprzewody i lampy LED dają nam niemal nieograniczone możliwości względem oświetlenia wielu obiektów, niezależnie czy będzie to mały sklep spożywczy, czy butik odzieżowy. Lampy na szynoprzewodzie są bardzo elastyczne i pozwolą nam nie tylko zbudować system szynowy tracklight według naszych preferencji, ale także w każdej chwili pozwolą nam na zmianę położenia lamp, czy ich nachylenia. Szynoprzewody oświetleniowe możemy obecnie spotkać nie tylko w sklepach (gdzie mogą znacznie zwiększyć sprzedaż lepiej wyeksponowanych produktów), ale także w naszych domach, w których reflektory będą podkreślać nasze dekoracyjne aranżacje.

Nowoczesny szynoprzewód

 

Szynoprzewody białe najczęstsza wybierana kolorystyka

Szynoprzewody białe są niezwykle popularnym rozwiązaniem w nowoczesnych butikach i ekskluzywnych salonach sprzedaży. Dowolny salon jubilerski, sklep z odzieżą czy salon optyczny są doskonałymi miejscami na instalację oświetlenia zbudowanego za pomocą białych szynoprzewodów i odpowiednio do nich dobranych lamp szynowych. Białe szynoprzewody znajdują swoje zastosowanie także w lokalach gastronomicznych, hotelach i innego rodzaju wnętrzach komercyjnych. Jest to również często wybierany rodzaj oświetlenia do nowoczesnych domów i mieszkań. Elegancka lampa szynowa biała na białym szynoprzewodzie doskonale wpisuje się we współczesne trendy wykończeniowe przestrzeni mieszkaniowych. Białe szynoprzewody są coraz chętniej wybieranym rozwiązaniem w projektach wykończeniowych, tworzonych przez architektów i projektantów wnętrz.

Szynoprzewód biały

 

Szynoprzewody czarne

Szynoprzewody czarne są drugą opcją kolorystyczną, która szturmem zdobywa wnętrza nowoczesnych projektów. Czarne szynoprzewody są ciekawym rozwiązaniem, kontrastującym z bielą sufitów i całej aranżacji. Czarny szynoprzewód jest rozwiązaniem eleganckim i uniwersalnym. Czarny kolor jest kolorem ponadczasowym i nigdy nie wyjdzie z mody. Bez względu na sposób, styl aranżacji oraz przodującą kolorystykę mamy pewność, że czarne szynoprzewody będą do naszego pomieszczenia doskonale pasować. Zbudują one poczucie luksusu, prestiżu i nowoczesności. Szynoprzewód czarny podnosi rangę każdego wnętrza, w jakim zostanie zainstalowany. Czarne szynoprzewody oraz lampa szynowa czarna na nich zainstalowana są bardzo efektownym, eleganckim i funkcjonalnym rozwiązaniem oświetleniowym w biurach, sklepach, galeriach, ale także w naszych mieszkaniach i domach. Oświetlenie na szynoprzewodach czarnych poprzez zastosowanie w niej technologii LED jest przy okazji bardzo energooszczędna. Żywotność takiego systemu oświetleniowego sięga nawet kilkudziesięciu tysięcy godzin.

Szynoprzewód czarny

 * Pola wymagane