Kategorie

Szynoprzewody

Szynoprzewody to listwy przeznaczone do instalacji oświetlenia opartego o lampy szynowe. Szynoprzewody LED to przede wszystkim trwała i solidna konstrukcja, która pozwoli nam na nieograniczone możliwości, a także niesamowitą elastyczność naszego oświetlenia. Lampy na szynie spotkamy najczęściej we wnętrzach handlowych, gdzie ich głównym zadaniem będzie oświetlenie ekspozycji. W ostatnim czasie są chętnie wybierane również do przestrzeni mieszkalnych. Mogą służyć tam jako główne źródło światła, jak i pełnić funkcję dodatkowego oświetlenia dekoracyjnego.

  • Szynoprzewody 3 fazowe to najpopularniejsze szyny, które będą w stanie zasilić nawet trzy osobno złączone obwody lamp. Najczęściej wybierana listwa przez klientów.
  • Czy wiedziałeś, że szynoprzewody 1 fazowe jednym kliknięciem umożliwiają zapalenie wszystkich lamp jednocześnie?
  • Szynoprzeowdy oświetleniowe de facto nie są zbyt skomplikowane w montażu. W połączeniu z kompatybilnymi akcesoriami są w stanie stworzyć ciekawe oświetlenie.
  • Szynoprzewody w uniwersalnym białym kolorze są najczęściej wybierane do salonów sprzedaży branż ekskluzywnych.
  • Czarny szynoprzewód to najnowsze wzornictwo, które w połączeniu z reflektorami szynowymi czarnymi stworzy niepowtarzalne oświetlenie.
Pokazano 1-20 z 136 pozycji

Aktywne filtry