Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zestawy: Pilot + Odbiornik

Zestawy Mi Light czyli komplet składający się z pilota i odbiornika Mi Light

 

Zestawy Mi Light to specjalne komplety składające się z dopasowanych do siebie pilota i sterownika. Dzięki temu, nie musimy weryfikować czy dany sterownik i kontroler będą współdziałać. Dedykowane do sterowania jedną strefą oświetlenia, łączą się między sobą za pomocą sygnału radiowego. Zestawy sterowania Mi Light to pewność, że zakupiony przez nas system będzie działać bez potrzebny dodatkowego ustawiania i parowania go. Dlatego też, jest to rozwiązanie sugerowane osobom, które potrzebują nieskomplikowanego sytemu wysokiej jakości i które niekoniecznie znają się na zasadzie działania systemów sterujących oświetleniem ledowym. Wystarczy dobrać odpowiedni zestaw i wpiąć go w naszą instalację LED.

 

Rodzaje zestawów Mi Light

 

Jako, iż zestawy sterowania Mi light składające się z pilota i odbiornika są predefiniowanym systemem, który przeznaczony jest do danego typu oświetlenia, przed zakupem należy zweryfikować jaki rodzaj kontrolera jest nam potrzebny. Wśród zestawów znaleźć można standardowe typy, przeznaczone do kontroli nad oświetleniem dekoracyjnym LED.  Są to między innymi:

  • Zestaw Mi Light do ściemniania LED – przeznaczone stricte do regulacji natężenia siły światła w jednym kolorze;
  • Zestaw Mi Light CCT / Multi White – przeznaczone do sterowania oświetleniem LED o możliwości zmiany temperatury barwowej bieli;
  • Zestaw Mi Light RGB – przeznaczony do sterowania oświetleniem wykonanym w technologii RGB, czyli z możliwością ustawienia koloru z palety barw RGB
  • Zestaw Mi Light RGBW – przeznaczony do sterowania oświetleniem w technologii RGB z dodatkowym elementem przystosowanym do kontroli barwy białej.

Są to podstawowe rodzaje oświetlenia dekoracyjnego, które ma możliwość sterowania przy pomocy systemu Mi Light. Oczywiście nie każde źródło światła w tej technologii jest sterowalne i uprzednio należy zweryfikować, czy napięcie zasilające i elementy elektroniczne w źródle LED są do tego przystosowane.

 

Zawartość zestawu sterowania Mi Light

 

Zestaw Mi Light to kompletny system przygotowany do sterowania oświetleniem. Dlatego też składa się z dwóch podstawowych elementów pozwalających na kontrolowanie efektu świecenia. Są to odpowiednio:

 

Zestaw Mi Light: Pilot – element przeznaczony do sterowania. To właśnie pilotem ustawiamy w jaki sposób dane źródło ma świecić. 

 

Zestaw Mi Light: Odbiornik – element, który wpinamy pomiędzy zasilacz, a samo źródło. Odbiera sygnał pilota i przekazuje go na oświetlenie, aby reagowało na rozkazy wydane mu poprzez kontroler Mi Light.

Rodzaj instalacji:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 8    Wyświetl po:* Pola wymagane