Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacze - ultrapłaskie

Coraz częściej spotykamy się z brakiem odpowiedniej ilości miejsca na układ zasilający naszej instalacji LED. Zasilacze ultrapłaskie stanowią świetną alternatywę dla dużych zasilaczy modułowych czy zasilaczy hermetycznych. Są często wybieranym modelem w 2022 roku, właśnie za sprawą swojej użyteczności. Zamknięte w plastikowej obudowie, są oczywistym wyborem w przemyśle meblarskim, jak i reklamowym. Zasilacze ultrapłaskie charakteryzują się unikalnymi i minimalistycznymi wymiarami obudowy. W tej kategorii znajdą Państwo bardzo cienkie i płaskie zasilacze ledowe, które doskonale sprawdzą się do zasilania instalacji oświetlenia mebli, czy szaf. Wszystkie zasilacze ultra płaskie spełniają odpowiednie normy, przez co możemy je instalować nawet bezpośrednio na powierzchniach drewnianych.

Klasa szczelności:
Gwarancja:
Producent:
Typ zasilacza:
Napięcie:
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 63    Wyświetl po:

ZASILACZE W PLASTIKOWEJ OBUDOWIE

Zasilacze w plastikowej obudowie to nie tylko małe gabaryty, ale również nienaganne technicznie źródła zasilania. Nasze zasilacze ultra cienkie były testowane pod pełnym obciążeniem i są gwarancją długiej oraz bezawaryjnej pracy. Poniżej kilka głównych cech zasilaczy FTPC:

 • Zabezpieczenia - zwarciowe, przeciążeniowe, termiczne
 • Układ chłodzenia swobodnym obiegiem powietrza
 • II klasa izolacji - wzmocniona izolacja, która zapewnia ochronę przed dotykiem pośrednim, jak i bezpośrednim
   

ZASILACZ LED SCHOWANY W PROFILU ALUMINIOWYM

Zasilacz LED schowany w profilu aluminiowym to często praktykowana opcja. Dzięki swoim małym gabarytom, zasilacze ultra płaskie LED stanowią świetną alternatywę w celu dyskretnego montażu. Zasilacze FTPC możemy spokojnie ukryć w naszych lampach stworzonych z profili architektonicznych do LED. W naszej ofercie mogą Państwo zakupić:

Zasilacze Ultrapłaskie 12V:

 • Zasilacz LED Ultrapłaski 12V 6W
 • Zasilacz LED Ultrapłaski 12V 8W
 • Zasilacz LED Ultrapłaski 12V 12W
 • Zasilacz LED Ultrapłaski 12V 15W
 • Zasilacz LED Ultrapłaski 12V 20W
 • Zasilacz LED Ultrapłaski 12V 30W
 • Zasilacz LED Ultrapłaski 12V 50W
 • Zasilacz LED Ultrapłaski 12V 70W
 • Zasilacz LED Ultrapłaski 12V 100W
 • Zasilacz LED Ultrapłaski 12V 132W
 • Zasilacz LED Ultrapłaski 12V 180W

Zasilacze Ultracienkie 12V:

 • Zasilacz LED Ultracienki 12V 30W
 • Zasilacz LED Ultracienki 12V 60W
 • Zasilacz LED Ultracienki 12V 100W
 • Zasilacz LED Ultracienki 12V 132W
   

ULTRACIENKIE ZASILACZE LED

Ultracienkie zasilacze LED stanowią odpowiedź na współczesne zapotrzebowanie rynku oświetlenia LED zasilanego stałym napięciem 12V lub 24V. Płaskie zasilacze spełniają najwyższe normy jakości i gwarantują stabilną oraz niezawodną współpracę z instalacją oświetleniową. Poniżej przedstawimy Państwu najważniejsze zalety zasilaczy ultrapłaskich do LED:

 • Zabudowane gniazda zasilania
 • Niewielkie wymiary, które okażą się zbawienne podczas instalacji w meblach, wnękach, sufitach podwieszanych i wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z ograniczoną powierzchnią montażową
 • Liczne zabezpieczenia:
 1. Przeciwzwarciowe
 2. Termiczne
 3. Przeciążeniowe
 • Praca w szerokim zakresie temperatur
   

ZASILACZE LED FTPC

Zasilacze LED FTPC to praktyczne urządzenie, które sprawdzi się w każdym wybranym przez Ciebie pomieszczeniu. Zasilacz LED FTPC posiada wąską, hermetyczną obudowę.  Sklep internetowy SMD-LED.pl przygotował dla Państwa szeroką ofertę zasilaczy LED o kompaktowych wymiarach. Wśród nich znajdą państwo:

 • Zasilacze LED 12V i 24V Ultrapłaskie
 • Zasilacze LED 12V i 24V Ultracienkie

Wszystkie z nich zostały wykonane w oparciu o niezawodną elektronikę i posiadają gwarancję producenta wynoszącą aż 36 miesięcy.

ZASILACZE ULTRAPŁASKIE POS - PRODUKTY W PEŁNI SPEŁNIAJĄCE WYMOGI UNII EUROPEJSKIEJ

Zasilacze ultrapłaskiepłaskie POS spełniają najwyższe wymogi Unii Europejskiej dotyczące kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) oraz posiadają certyfikaty CE i RoHS. Wykonane są zgodnie z obowiązującymi międzynarodowo normami oświetleniowymi. Zasilacz ultrapłaski POS możemy zamontować bezpośrednio na powierzchnię meblową. Chłodzenie tego urządzenia polega na swobodnym przepływie powietrza. Produkt ten idealnie sprawdzi się w każdym domu, czy biurze.

ZASILACZ ULTRAPŁASKI 12V

Zasilacz ultrapłaski 12V to zasilacz o kompaktowych rozmiarach, który z łatwością zainstalujemy w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Zasilacze 12V ultrapłaskie sprawdzają się w przemyśle meblarskim, dając szansę stworzenia efektownego oświetlenia zabudowy meblowej z dyskretnie ukrytym zasilaczem. Branża reklamowa również jest odpowiednia dla zastosowania zasilaczy ultrapłaskich. Dzięki nim wygodniejsze staje się tworzenie reklam opartych na zasilaniu 12V. Zasilacz ultrapłaski 12V to niejednokrotnie zasilacz hermetyczny 12V o wysokiej klasie szczelności, nawet IP67. Sprawdzają się one w miejscach narażonych na działanie wilgoci, takich jak łazienki, kuchnie czy przestrzenie zewnętrzne. Dzięki rozmiarom zasilaczy ultrapłaskich, z łatwością jesteśmy w stanie je odpowiednio ukryć w każdej sytuacji.

ZASILACZ 12V ULTRAPŁASKI

Nowoczesny zasilacz 12V ultrapłaski to zasilacz pewny, trwały i bezpieczny w eksploatacji. Spełnia on najwyższe normy jakościowe oraz niezawodnie i stabilnie współpracuje jako element zasilający systemu oświetlenia diodowego. Odpowiednie dla zasilaczy ultrapłaskich są popularne i efektowne taśmy ledowe w tym także i taśma LED RGB. Korzystając z zasilaczy ultrapłaskich, możemy zasilać moduły LED, czy różnego rodzaju żarówki LED 12V. Zasilacze 12V ultrapłaskie z oferty sklepu smd-led.pl pochodzą jedynie od najlepszych producentów na rynku. Każdy zasilacz ultrapłaski został wykonany ze szczególną dbałością o szczegóły przy wykorzystaniu tylko wysokogatunkowych komponentów. Zasilacze ultrapłaskie 12V z naszej oferty cechują się dużą trwałością, żywotnością i odpornością na uszkodzenia. Zasilacz ultrapłaski 12V to podstawa uzyskania stabilnego, bezpiecznego i trwałego zasilania w wielu indywidualnych przypadkach.

ZASILACZ ULTRAPŁASKI 24V

Zasilacz ultrapłaski 24V to kompaktowy zasilacz LED do instalacji oświetleniowych zasilanych napięciem bezpiecznym 24V. Z powodzeniem możemy je zainstalować w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Zasilacze ultrapłaskie 24V znajdują zastosowanie między innymi w przemyśle meblarskim. Ultrapłaski zasilacz meblowy 24V jest doskonały do zasilania oświetlenia meblowego. Równego rodzaju oświetlenie pólek, wnęk czy oświetlenie podszafkowe zasilane za pomocą zasilaczy ultrapłaskich nadaje jedynego w swoim rodzaju wyglądu każdemu meblowi. Sam zasilacz pozostaje jednocześnie dyskretnie ukryty i nie zaburza estetyki mebla. Zasilacz ultrapłaski 24V podobnie zresztą jak zasilacz ultrapłaski 12V jest doskonałym narzędziem dla branży reklamowej. Niewielkie wymiary zasilacza dają bowiem szanse łatwego ich ukrycia i zbudowania atrakcyjnej reklamy z podświetleniem. Wśród wielu modeli zasilaczy ultrapłaskich mamy do wyboru zasilacze o klasie szczelności IP44, które z powodzeniem sprawdzają się w miejscach o podwyższonej wilgotności. Łazienki czy kuchnie są więc idealnymi miejscami do zastosowania w nich zasilacza ultrapłaskiego 24V

ZASILACZ LED ULTRAPŁASKI 24V

Zasilacz ultrapłaski 24V spełnia najwyższe normy jakościowe oraz niezawodnie i stabilnie współpracują jako element zasilający systemu oświetlenia diodowego. To zasilacze trwałe, solidne i bezpieczne. Każdy zasilacz ultrapłaski 24V z oferty sklepu internetowego smd-led.pl to zasilacz pochodzący od najlepszych producentów oświetlenia na rynku. Wykonany został jedynie z wysokogatunkowych komponentów przy zachowaniu szczególnej dbałości o szczegóły. Zasilacze ultrapłaskie 24V z naszego asortymentu to solidne, trwałe i bezawaryjne zasilacze zapewniające wieloletnie zadowolenie z ich eksploatacji. Potwierdzeniem jakości zasilaczy ultrapłaskich 24V jest nawet 5-letni okres gwarancyjny, jakiego producenci udzielają na swoje zasilacze. Wykorzystując zasilacz ultrapłaski 24V, zyskujemy niespotykane możliwości uzyskania efektownego i designerskiego oświetlenia przy zachowaniu estetyki i dyskrecji, pozostawiając źródło zasilania niewidocznym dla oka obserwatora.* Pola wymagane