INFOLINIA: 42 617 28 39

Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Lampy LED High Bay

Lampy LED High Bay jako niezawodne oświetlenie przemysłowe

 

Lampy przemysłowe LED High Bay to energooszczędny odpowiednik popularnych lamp kubełkowych używanych w oświetleniu hal przemysłowych, magazynów, obiektów sportowych, sklepów wielkopowierzchniowych czy stacji benzynowych. Dzięki zastosowaniu energooszczędnej matrycy LED pozwolą zredukować znacząco zużycie energii elektrycznej w porównaniu do standardowych lamp sodowych i metahalogenowych. Zbudowane na bazie markowych komponentów takich jak diody Bridgelux czy zasilacze MeanWell, lampy przemysłowe LED mogą świecić nieprzerwanie nawet w bardzo ciężkich warunkach.

 

Lampy przemysłowe LED poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach

 

Oprawy przemysłowe LED zostały wykonane z odlewu aluminium, posiadają masywny, żebrowany radiator co dba o zachowanie optymalnej temperatury pracy naszej lampy. Lampa LED HighBay to oprawa, którą zwieszamy na haku, dzięki czemu można swobodnie dostosować ją do wysokości hali. Jest to świetne rozwiązanie w oświetleniu pomieszczeń takich jak magazyny wysokiego składowania. Nasze lampy przemysłowe HighBay z uwagi na bardzo atrakcyjną cenę przy zachowaniu wysokiej jakości, stanowią jedne z najkorzystniejszych wyborów do oświetlenia przemysłowego czy magazynowego.

 

Jaką lampę High Bay wybrać?

 

Sklep internetowy SMD-LED posiada wieloletnie doświadczenie w oświetleniu przemysłowym i na pewno skutecznie doradzi Państwu jak najlepszy wybór lampy przemysłowej. W celu otrzymania pomocy w doborze proszę kontaktować się z naszym działem handlowym: 531-344-300 lub pisać na sklep@smd-led.pl

 

Lampy przemysłowe LED - oprawy odporne na korozję, wstrząsy i wibrację

 

Lampy LED High Bay to oprawy wykonane z wysokiej jakości odlewu aluminium i hartowanego szkła. Jest to gwarancja, że nasze źródła światła są odporne na czynniki zewnętrznego, kurz, duże zapylenie korozję i wibracje. Oczywiście wszystkie lampy LED przemysłowe z naszej oferty posiadają przynajmniej klasę szczelności IP65.

[Produktów w tej kategorii: 26]   Wyświetl po:* Pola wymagane