Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu

Standardowym elementem wyposażenia każdego współczesnego domu stały się kinkiety zewnętrzne. Kinkiety zewnętrzne nowoczesne oraz retro dodają urody domom i zwiększają komfort, oraz bezpieczeństwo ich użytkowania. Często jednak to lampy zewnętrzne ścienne z czujnikiem ruchu okazują się najbardziej funkcjonalnym oświetleniem zewnętrznym. Takie lampy elewacyjne łączą ze sobą wszystkie zalety klasycznego kinkietu, dodając do tego korzyści ekonomiczne i olbrzymią funkcjonalność użytkowania. Kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu to owoc rozwoju współczesnych technologii oświetleniowych, doświadczenia producentów oraz oczekiwań użytkowników lamp zewnętrznych. 

  1. Lampa ścienna z czujnikiem ruchu
  2. Lampy zewnętrzne ścienne z czujnikiem ruchu
  3. Nowoczesne lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu
Producent:
Źródło światła:
Kolor:
Klasa szczelności:
Strumień świetlny:
od: do lm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 15    Wyświetl po:

Lampa ścienna z czujnikiem ruchu

Lampa kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu załącza się jedynie w sytuacji znalezienia się kogoś w polu działania czujnika. Dzięki temu zawsze, kiedy będziemy poruszać się wokół budynku posiadającego takie lampy, będziemy mieli odpowiednie warunki oświetleniowe. W miejscach, w których pojawiamy się stosunkowo rzadko, nie ma konieczności stałego oświetlenia. Kiedy jednak się tam pojawimy, uruchomione światło zapewni nam dobrą widoczność i duże bezpieczeństwo poruszania się. Lampy zewnętrzne z czujką ruchu zwiększają również ogólne bezpieczeństwo użytkowania nieruchomości, zapalając się zawsze, gdy tylko w zasięgu ich działania pojawia się intruz.

 

Lampy zewnętrzne ścienne z czujnikiem ruchu

Nowoczesne lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu dają możliwość odpowiedniej kalibracji czułości działania czujnika tak, aby światło nie zapalało się uruchamiane na przykład przez psa biegającego swobodnie po terenie posesji lub wahania temperatury otoczenia lampy. Lampy ścienne z czujnikiem ruchu doskonale sprawdzają się zarówno na elewacjach domów, jak i na fasadach budynków komercyjnych, takich jak sklepy, hotele i różnego rodzaju budynki firmowe. Dzięki nim światło jest dostępne zawsze, kiedy tylko jest naprawdę potrzebne. Kinkiet z czujnikiem ruchu, zwłaszcza wyposażony w ledowe źródło światła skutecznie redukuje więc koszty związane z funkcjonowaniem oświetlenia zewnętrznego. Mistrzem oszczędności w tej dziedzinie jest kinkiet solarny wyposażony w czujnik ruchu.

 

Nowoczesne lampy zewnętrzne z czujnikiem ruchu

Lampy zewnętrzne wyposażone w czujnik ruchu są nowoczesnymi produktami, gwarantującymi maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Nowoczesna lampa ścienna z czujnikiem ruchu jest idealną lampą do zamontowania na fasadzie współczesnego domu, zwiększającą jego atrakcyjność, funkcjonalność oraz prestiż całej nieruchomości. Nowoczesne lampy zewnętrzne ścienne, ale także wiszące z czujnikiem ruchu to lampy o wysokiej jakości, trwałości i odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne, na jakie są narażone, pracując na zewnątrz budynków. Lampy zewnętrzne na fotokomórkę to lampy oświetleniowe idealne do zastosowania wszędzie tam, gdzie nie jest potrzebne stałe oświetlenie przestrzeni. * Pola wymagane