Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

System sterowania MI LIGHT

MiLight to nowoczesny i funkcjonalny system sterowania znany na całym świecie. Swoją ogromną popularność sterowniki MiLight zawdzięczają przede wszystkim szerokim wachlarzom możliwości, które oferują w bardzo atrakcyjnej cenie. MiLight od lat posiada bardzo pozytywne opinie wśród naszych klientów, a dzisiaj większość klientów decyduje się na sterowniki LED właśnie z tej serii. Firma Mi-Light prócz sterowników, oferuje również dedykowane dla swojej serii źródła światła. Są to między innymi Milight bulbs, czyli specjalne żarówki, które mogą świecić dowolną barwą z palety RGBW, czy oprawy downlight, które działają na podobnej zasadzie.

 

Sterowniki Milight

Sterowniki do LED z serii MiLight tworzą nowoczesny system sterowania, działający na zasadzie kontrolerów i odbiorników. Odbiorniki podłączamy zawsze pomiędzy źródło światła, a zasilacz natomiast ściemniacz dotykowy możemy zamocować w dowolnym miejscu, podobnie jak bezprzewodowy pilot. Źródła światła MiLight w większości przypadków są już wyposażone w wewnętrzny odbiornik, dlatego do sterowania nimi, nie potrzebujemy dokupywać żadnych dodatkowych akcesoriów.

 

Akcesoria Mi-Light

  • Pilot do taśmy LED - urządzenie łączące się bezprzewodowo z odbiornikiem, za pomocą fal radiowych.
  • Panel naścienny - dotykowy sterownik, zasilany bateryjnie, lub prądem o napięciu 230V.
  • Odbiornik - specjalny sterownik, który podłączamy pomiędzy źródło światła, a zasilacz. Służy do bezprzewodowej komunikacji z urządzeniem sterującym.
  • Routery Wi-Fi - urządzenia, pozwalające na sterowanie oświetleniem za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie.
  • Zestawy Pilot+Odbiornik - komplet zawierający w sobie sterownik i odbiornik, już zsynchronizowany, którym obsłużymy jedną strefę oświetlenia.

 

MiLight - sposób sterowania

Pierwsze co w przypadku systemu sterowania Mi-Light musimy zrobić, jest synchronizacja sterownika z odbiornikiem. Ponieważ każdy pilot i odbiornik jest urządzeniem uniwersalnym, mogą one dowolnie ze sobą współpracować w ramach jednej lub wielu stref oświetlenia (Nie wszystkie piloty, obsłużą każdy sterownik. Listę obsługiwanych pilotów i sterowników, znajdą Państwo w opisach poszczególnych produktów).

Wszystkie sterowniki MiLight programujemy w bardzo prosty sposób. W większości przypadków wystarczy jedynie kilka razy nacisnąć przycisk strefy, aby przypisać do niej dany odbiornik. Należy to zrobić od razu po podłączeniu odbiornika do prądu. Po udanej synchronizacji, nasze źródło światła powinno kilkakrotnie zamigotać, a następnie będziemy mogli już testować nasz nowy system sterowania. Podobnie należy zrobić z następnymi odbiornikami, które możemy połączyć z tą samą strefą, lub każdą inną, którą obsługuje nasz pilot.

 

Mi Light WiFi

Sterownik RGB WiFi z serii MiLight do pracy potrzebuje dedykowanego routera. Jest to urządzenie, które podłączamy w miejscu istniejącej już, domowej sieci Wi-Fi, które następnie łączy się ze wszystkimi odbiornikami, znajdującymi się w jej zasięgu (większość odbiorników MiLight posiada możliwość sterowania przez Wi-Fi). Mi Light WiFi posiada także dedykowaną aplikację na smartfony z systemem Android, oraz iOS. Aplikacja Mi-Light pozwoli nam cieszyć się wszystkimi możliwościami sterowania, które od tej pory będziemy mogli obsługiwać w dowolnym miejscu, za pomocą naszego telefonu.

Produktów w tej kategorii: 84    Wyświetl po:* Pola wymagane