Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

System sterowania MI LIGHT

MiLight to nowoczesny i funkcjonalny system sterowania znany na całym świecie. Swoją ogromną popularność sterowniki MiLight zawdzięczają przede wszystkim szerokiemu wachlarzowi możliwości, które oferują w bardzo atrakcyjnej cenie. System sterowania Mi Light to zaawansowane sterowani światłem białym i kolorowym.

 • System Mi-Light to nowoczesny i zaawansowany system sterowania oświetleniem.
 • Wykorzystując system Mi Light, możemy regulować światło białe, a także kolorowe.
 • System Mi-Light to także sterowanie oświetleniem w sposób bezprzewodowy.
 • W systemie sterowani Mi-Light wykorzystujemy szereg różnego typu akcesoriów. Jakie to są akcesoria?

Spis treści:

 1. Sterowniki Milight to nowoczesność w naszych wnętrzach
 2. Akcesoria Mi-Light
 3. System sterowania MiLight - synchronizacja
 4. Mi Light WiFi - bezprzewodowe sterownie
Produktów w tej kategorii: 225    Wyświetl po:

Sterowniki Milight to nowoczesność w naszych wnętrzach

Sterowniki do LED z serii MiLight tworzą nowoczesny system sterowania, działający na zasadzie kontrolerów i odbiorników. Odbiorniki podłączamy zawsze pomiędzy źródło światła, a zasilacz natomiast ściemniacz dotykowy możemy zamocować w dowolnym miejscu, podobnie jak bezprzewodowy pilot. Źródła światła MiLight w większości przypadków są już wyposażone w wewnętrzny odbiornik, dlatego do sterowania nimi, nie potrzebujemy dokupywać żadnych dodatkowych akcesoriów.

System MiLight od lat posiada bardzo pozytywne opinie wśród naszych klientów, a dzisiaj większość klientów decyduje się na sterowniki LED właśnie z tej serii. Firma Mi-Light prócz sterowników, oferuje również dedykowane dla swojej serii źródła światła. Są to między innymi Milight bulbs, czyli specjalne żarówki, które mogą świecić dowolną barwą z palety RGBW, czy oprawy downlight, które działają na podobnej zasadzie.

 

Akcesoria Mi-Light

Akcesoria do systemu Mi-Light to lista długa, umożliwiająca zbudowanie niezwykle funkcjonalnego oświetlenia w każdym wnętrzu. Wśród akcesoriów Mi-Light mamy dostępne między innymi:

 • Pilot do taśmy LED - urządzenie łączące się bezprzewodowo z odbiornikiem, za pomocą fal radiowych.
 • Panel naścienny - dotykowy sterownik, zasilany bateryjnie, lub prądem o napięciu 230V.
 • Odbiornik - specjalny sterownik, który podłączamy pomiędzy źródło światła, a zasilacz. Służy do bezprzewodowej komunikacji z urządzeniem sterującym.
 • Routery Wi-Fi - urządzenia, pozwalające na sterowanie oświetleniem za pomocą aplikacji na smartfonie lub tablecie.
 • Zestawy Pilot + Odbiornik - komplet zawierający w sobie sterownik i odbiornik, już zsynchronizowany, którym obsłużymy jedną strefę oświetlenia.

 

System sterowania MiLight - synchronizacja

Pierwsze co w przypadku systemu sterowania Mi-Light musimy zrobić, jest synchronizacja sterownika z odbiornikiem. Ponieważ każdy pilot i odbiornik są urządzeniami uniwersalnymi, mogą one dowolnie ze sobą współpracować w ramach jednej lub wielu stref oświetlenia (Nie wszystkie piloty, obsłużą każdy sterownik. Listę obsługiwanych pilotów i sterowników, znajdą Państwo w opisach poszczególnych produktów).

Wszystkie sterowniki MiLight programujemy w bardzo prosty sposób. W większości przypadków wystarczy jedynie kilka razy nacisnąć przycisk strefy, aby przypisać do niej dany odbiornik. Należy to zrobić od razu po podłączeniu odbiornika do prądu. Po udanej synchronizacji, nasze źródło światła powinno kilkakrotnie zamigotać, a następnie będziemy mogli już testować nasz nowy system sterowania. Podobnie należy zrobić z następnymi odbiornikami, które możemy połączyć z tą samą strefą, lub każdą inną, którą obsługuje nasz pilot.

 

Mi Light WiFi - bezprzewodowe sterownie

Sterownik RGB WiFi z serii MiLight do pracy potrzebuje dedykowanego routera. Jest to urządzenie, które podłączamy w miejscu istniejącej już, domowej sieci Wi-Fi, które następnie łączy się ze wszystkimi odbiornikami, znajdującymi się w jej zasięgu (większość odbiorników MiLight ma możliwość sterowania przez Wi-Fi). Mi Light Wi-Fi posiada także dedykowaną aplikację na smartfony z systemem Android oraz iOS. Aplikacja Mi-Light pozwoli nam cieszyć się wszystkimi możliwościami sterowania, które od tej pory będziemy mogli obsługiwać w dowolnym miejscu, za pomocą naszego telefonu.* Pola wymagane