INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Lampy ogrodowe 24V

Lampy ogrodowe 24V - oświetlenie Twojego ogrodu sterowane jednym pilotem

 

Lampy stojące ogrodowe 24V to sposób na nowoczesną i innowacyjną formę oświetlenia ogrodu. Dostępne w dwóch kształtach i trzech różnych rozmiarach, świetnie wpasują się w wygląd każdego współczesnego ogrodu. Wszystkie lampy ogrodowe 24V dostępne w naszej ofercie zostały wyposażone w nowoczesne diody LED CREE, które są gwarancją długoletniej żywotności, którą potwierdza producent 5-letnią gwarancją. Diody LED w naszych lampach zostały tak rozmieszczone, aby całkowicie uniknąć efektu widocznych punktów świetlnych. W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Lampy ogrodowe 24V okrągłę - kolor czarny lub inox - 45/65/110cm
  • Lampy ogrodowe 24V kwadratowe  - kolor czarny lub inox - 45/65/90cm

Oświetlenie ogrodowe 24V do kolorowego podświetlenia

 
Stojące lampy ogrodowe 24V możemy dowolnie łączyć w strefy oświetlenia przy pomocy systemu sterowania MiLight. Za pomocą jednego pilota będziemy sterować każdą lampą osobno, albo wszystkimi razem. Lampy ogrodowe 24V w naszej ofercie występują w wielu opcjach świecenia. W sklepie internetowym SMD-LED.pl kupią Państwo:
  • Lampy ogrodowe 24V w barwie białej ciepłej
  • Lampy ogrodowe 24V w barwie białej zimnej
  • Lampy ogrodowe 24V RGB
  • Lampy ogrodowe 24V RGBW

Oczywiście wybierając lampy ogrodowe 24V Mono możemy dowolnie ściemniać, jak i rozjaśniać nasze światło, a w przypadku wersji RGB, płynnie zmieniać kolor świecenia.
 

Wybór zasilacza do lampy ogrodowej 24V

 
Lampy ogrodowe RGB, RGBW, jak i wszystkie z możliwością kontroli świecenia zostały przystosowane do zasilania stałym napięciem 24V. Do ich zasilania możemy używać wyłącznie zasilaczy o stabilizowanym napięciu, dedykowanych do technologii LED. W momencie, kiedy zasilacz będzie nienarażony na zewnętrzne warunki atmosferyczne możemy ze spokojem użyć tańszego modułowego, lecz w razie zewnętrznego montażu zasilacza, wtedy najlepszym wyborem będą zasilacze hermetyczne.
[Produktów w tej kategorii: 48]   Wyświetl po:* Pola wymagane