INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Lampy ogrodowe 24V

Oświetlenie ogrodowe 24V to sposób na nowoczesną i innowacyjną formę aranżacji świetlnej Twojego ogrodu. Lampy ogrodowe 24V dostępne są w dwóch kształtach i trzech różnych rozmiarach i świetnie wpasują się w wygląd każdego współczesnego ogrodu. Wszystkie lampy ogrodowe 24V dostępne w naszej ofercie zostały wyposażone w nowoczesne diody LED CREE, które są gwarancją długoletniej żywotności, którą potwierdza producent, zapewniając im aż 5-letnią gwarancją. Diody LED w naszych lampach zostały tak rozmieszczone, aby całkowicie uniknąć efektu widocznych punktów świetlnych, dzięki czemu świecą jednolicie na całej swojej powierzechni.

  1. Oświetlenie ogrodowe 24V
  2. Lampy ogrodowe RGB
Barwa Światła:
Kolor:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Wysokość [cm]:
od: do
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 36]   Wyświetl po:

Oświetlenie ogrodowe 24V

Stojące lampy ogrodowe RGB 24V możemy dowolnie łączyć w strefy oświetlenia przy pomocy systemu sterowania Mi-Light. Za pomocą jednego pilota będziemy sterować każdą lampą osobno albo wszystkimi razem. Lampy ogrodowe 24V w naszej ofercie występują w wielu opcjach świecenia. W sklepie internetowym SMD-LED.pl kupią Państwo lampy ogrodowe 24V:

  • W barwie białej ciepłej
  • W barwie białej zimnej
  • W wersji RGB
  • W wersji RGBW

Oczywiście wybierając lampy ogrodowe 24V Mono, możemy dowolnie ściemniać, jak i rozjaśniać nasze światło, a w przypadku wersji RGB, płynnie zmieniać kolor świecenia. Najbardziej funkcjonalne to oczywiście lampy ogrodowe RGB + W, które prócz możliwości wyboru koloru świecenia z palety barw RGB, dają nam możliwość ustawenia również światła białego.

 

Lampy ogrodowe RGB

Lampy ogrodowe RGB, RGBW, jak i wszystkie inne z możliwością kontroli świecenia zostały przystosowane do zasilania prądem stałym napięciu 24V. Do ich zasilania możemy używać wyłącznie zasilaczy o stabilizowanym napięciu, dedykowanych do technologii LED. W momencie, kiedy zasilacz nie będzie narażony na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych, możemy wykorzystać wersję modułową, lecz w razie zewnętrznego montażu zasilacza, wtedy najlepszym wyborem będą urządzenia hermetyczne. Zasilacz LED 24V, jak i inne komponenty przystosowane do ich montażu (fundament pod lampy ogrodowe) znajdą Państwo w bogatej ofercie naszego sklepu internetowego.* Pola wymagane