Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacz LED do puszki

Zasilacz LED do puszki to przede wszystkim dyskretny transformator do ledów, których schowamy w standardowej puszce o średnicy 60mm. Będzie to doskonały wybór do zasilania taśm LED, czy opraw schodowych, kiedy zależy nam na jak najbardziej dyskretnym i nierzucającym się w oczy systemie zasilania. Zasilacze ledowe dopuszkowe są dostępne o mocy nawet 20W, dzięki czemu bez najmniejszego problemu zasilą kilkumetrowy odcinek taśmy ledowej, czy nawet kilkanaście opraw schodowych.

Producent:
Napięcie:
Klasa szczelności:
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 12    Wyświetl po:

ZASILACZ DOPUSZKOWY - czym jest?

Zasilacz dopuszkowy stanowi bardzo praktyczne uzupełnienie naszej oferty oświetlenia LED zasilanego stałym napięciem 12V. Zasilacz LED dopuszkowy zapewni długą, bezproblemową pracę, ale także dyskretne i niewidoczne na pierwszy rzut oka miejsce montażu. Transformator do ledów w wersji do puszki jest bardzo częstym wyborem projektantów do zasilania oświetlenia schodowego, meblowego czy też żarówek LED 12V. Zasilacz LED 12V do puszki stanowi atrakcyjne cenowo i bardzo praktyczne rozwiązanie do zasilania różnych źródeł światła, wykonanych w nowoczesnej technologii
 

TRANSFORMATOR LED DO PUSZKI

Zwykły transformator, a zasilacz LED do puszki różnią się przede wszystkim rodzajem zabezpieczeń, ale także napięciem wyjściowym. Transformator LED do puszki przystosowany do ledów wyróżnia się stabilizowanym napięciem wychodzącym i tylko tego rodzaju zasilaczy w przypadku nowoczesnych instalacji powinniśmy używać. Każdy transformator LED do puszki z naszej oferty został wykonany z wysokiej jakości materiałów i jest odpowiednio zabezpieczony przed wpływem szkodliwej wilgoci. Klasa szczelności IP67 zapewnia naszym zasilaczom bardzo szerokie zastosowanie. Doskonale poradzą sobie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza, jak i w pracy na zewnątrz budynków. Przystosowane do instalacji w puszce elektrycznej FI 60mm są najczęściej wybieranymi zasilaczami puszkowymi w naszym kraju.
 

ZASILACZ  12V DO PUSZKI - gdzie stosować?

Zasilacz 12V do puszki może być stosowany do przeróżnych systemów oświetleniowych, a dzięki wysokiej klasie szczelności IP66 i kompaktowym wymiarom jest niezwykle praktycznym i uniwersalnym rozwiązaniem. W ofercie sklepu SMD-LED.pl posiadamy zasilacz dopuszkowy, który dobiorą Państwo odpowiednio do własnej instalacji ledowej. Transformator LED do puszki stanowi dyskretną i bardzo efektywną alternatywę dla innych zasilaczy. Możliwość schowania go w puszce elektrycznej sprawi, że zasilacz nie będzie zajmował ważnego miejsca montażowego, a poza tym będzie kompletnie niewidoczny dla gości naszego domu. Popularność oświetlenia LED sprawia, że coraz częściej używamy źródeł światła zasilanych napięciem bezpiecznym. Z reguły jest to prąd 12V. Aby korzystać z takiego systemu, niezbędnym elementem całej instalacji są zasilacze ledowe. Wśród wielu rodzajów zasilaczy mamy również zasilacze 12V do puszki. Są to zasilacze, które przystosowane są do montażu w puszkach prądowych. Pozostają więc niewidocznym elementem całego naszego systemu. Zasilacze do puszki 12V to zasilacze wykorzystywane w instalacjach schodowych, instalacjach oświetlenia opartych o taśmy ledowe i innego rodzaju źródłach światła. Wszędzie tam, gdzie nie mamy możliwości montażu większych zasilaczy, z powodzeniem możemy skorzystać z pomocy zasilaczy 12V do puszki. Zasilacze dopuszkowe 12V są zasilaczami o wysokiej sprawności. Chłodzone są swobodnym obiegiem powietrza i wyposażone w szereg zabezpieczeń. Mamy więc zabezpieczenia zwarciowe, przeciążeniowe czy temperaturowe.
 

ZASILACZ LED 12V DO PUSZKI - co o nim wiemy?

Nowoczesne zasilacze do puszki 12V są zasilaczami trwałymi i wytrzymałymi. Zasilacz LED 12V do puszki ma wysoką klasę szczelności nawet do IP67. Zapewnia to ich całkowitą odporność na pyły, kurz oraz wilgoć. Możemy więc z powodzeniem stosować je w pomieszczeniach, w których mogłyby być narażone na niekorzystne działanie wilgoci, takich jak łazienki oraz kuchnie. Można również wykorzystywać je w instalacjach oświetlenia zewnętrznego. Każdy zasilacz 12V do puszki z oferty sklepu internetowego smd-led.pl wyprodukowany został przez liderów branży oświetleniowej przy użyciu najnowszych technologii. Do ich produkcji użyte zostały jedynie wysokogatunkowe komponenty. Dzięki temu zasilacze 12V do puszki to zasilacze o wysokiej jakości, dużej trwałości i wytrzymałości. Zapewnia to ich długą i bezawaryjną pracę w każdych warunkach. Zasilacz 12V do puszki to znakomite rozwiązanie do zasilania systemów oświetlenia w nowoczesnych wnętrzach.
 

ZASILACZ 24V DO PUSZKI - do czego?

Coraz częściej wykorzystujemy systemy oświetleniowe zasilane napięciem bezpiecznym. Z tego powodu niezbędne jest wykorzystywanie odpowiednich dla naszej instalacji zasilaczy. Najpopularniejszy jest zasilacz 12V oraz zasilacze LED 24V. Zasilacz 24V do puszki to zasilacze przeznaczone do montażu w puszkach elektrycznych. Dzięki temu zasilacze do puszki 24V pozostają dyskretnym i niewidocznym elementem całej instalacji. W łatwy sposób możemy je włączyć w skład posiadanej już tradycyjnej instalacji 230V. Wykorzystując zasilacze do puszki 24V, nie musimy szukać miejsca dla ich montażu i zastanawiać się, gdzie będzie najkorzystniej je umieścić. Zasilacz dopuszkowy 24V to często zasilacz hermetyczny 24V. Dzięki wysokiej klasie szczelności IP65 i wyższej możemy je z powodzeniem wykorzystywać w miejscach, w których narażone będą na niekorzystne działanie wilgoci. Odpowiednie dla nich są więc łazienki, kuchnie czy instalacji zewnętrznej.
 

ZASILACZ LED 24V DO PUSZKI

Zasilacz LED 24V do puszki jest to zasilacz, który z powodzeniem zasili instalacje oświetlenia opartego o taśmy LED 24V, czy choćby systemy, w których świecą żarówki LED 24V. Wysoka klasa szczelności wielu zasilaczy do puszki sprawia, że również różnego rodzaju lampy ogrodowe 24V nadają się do zasilania tymi zasilaczami. Nowoczesne zasilacze 24V do puszki są zasilaczami posiadającymi szereg zabezpieczeń takich jak przeciążeniowe, zwarciowe czy nadprądowe. Są to zasilacze chłodzone swobodnym obiegiem powietrza. Każdy zasilacz do puszki 24V z oferty sklepu internetowego smd-led.pl to zasilacz wysokiej klasy, zbudowany z najwyższej jakości podzespołów przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Zasilacze 24V do puszki z naszego asortymentu produkowane są przez najlepszych producentów w branży. Doskonała jakość, duża trwałość i wytrzymałość oraz solidna budowa to znaki rozpoznawcze zasilaczy dostępnych w naszym sklepie. Każdy z zasilaczy do puszki kupiony z naszym pośrednictwem będzie stanowić podstawę zbudowania solidnego i żywotnego systemu oświetlenia LED w Państwa domu, biurze czy firmie.

Zasilacz do puszki

Zasilacz do puszki to urządzenie bardzo chętnie wybierane przez naszych klientów. Zasilacz do puszki idealnie dostosuje się do ciężkich warunków pracy, dzięki czemu może być wykorzystywany niemal wszędzie. Jest to zasilacz impulsowy, który pracuje na stałym prądzie m.in 12V.  Na rynku spotkać możemy między innymi zasilacz LED do puszki 40W, zasilacz LED do puszki 60W czy zasilacz do puszki 100W. Czym charakteryzuje się zasilacz dopuszkowy? Przede wszystkim  jedną z najważniejszych zalet jakie posiada zasilacz do puszki, to wytrzymała obudowa. Została ona stworzona tak, by bez problemu dać sobie radę w trudnych warunkach. Właśnie dlatego też zasilacz został wyposażony w wysoki stopień ochrony. Klasa szczelności jaką możemy spotkać w tego typu zasilaczach wynosi aż do IP67. Dzięki temu możemy mieć poczucie bezpieczeństwa, a także pewność, że kupiony przez nas zasilacz sprawdzi się nawet podczas wilgoci, czy dużego zakurzenia. Takie rozwiązanie bez wątpienia sprawia, że jesteśmy spokojniejsi i czujemy komfort psychiczny. Produkt jakim jest zasilacz do puszki jest doskonałym wyborem, gdyż jego zastosowanie jest niemal nieograniczone. Zasilacz LED  w puszkę to doskonały pomysł jeśli planujemy oświetlenie na przykład schodów. Jest dobrym rozwiązaniem w przypadku takich instalacji, a także wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zainstalowania większego gabarytowo zasilacza. Zasilacze do puszki zostały wyposażone we wszelkie systemy bezpieczeństwa. Używając zasilacza puszkowego nie musimy martwić się o takie rzeczy jak zwarcie, czy przeciążenie, dzięki zabezpieczeniom przeciwzwarciowym. Zasilacze dopuszkowe idealnie nadają się do trudno dostępnych miejsc. Decydując się na zakup tego produktu każdy klient czuje satysfakcję z zakupu oraz użytkowania.* Pola wymagane