Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacz LED do puszki

Zasilacz dopuszkowy to przede wszystkim dyskretny transformator do ledów, których schowamy w standardowej puszce o średnicy 60mm. Będzie to doskonały wybór do zasilania taśm LED, czy opraw schodowych, kiedy zależy nam na jak najbardziej dyskretnym i nierzucającym się w oczy systemie zasilania. Zasilacze ledowe dopuszkowe są dostępne o mocy nawet 20W, dzięki czemu bez najmniejszego problemu zasilą kilkumetrowy odcinek taśmy ledowej, czy nawet kilkanaście opraw schodowych.
  1. Zasilacz dopuszkowy
  2. Transformator LED do puszki
  3. Zasilacz 12V do puszki
Producent:
Napięcie:
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 6    Wyświetl po:

Zasilacz dopuszkowy

Zasilacz LED do puszki stanowi bardzo praktyczne uzupełnienie naszej oferty oświetlenia LED zasilanego stałym napięciem 12V. Transformator LED do puszki zapewni długą, bezproblemową pracę, ale także dyskretne i niewidoczne na pierwszy rzut oka miejsce montażu. Transformator do ledów w wersji do puszki jest bardzo częstym wyborem projektantów do zasilania oświetlenia schodowego, meblowego czy też żarówek LED 12V. Zasilacz LED 12V do puszki stanowi atrakcyjne cenowo i bardzo praktyczne rozwiązanie do zasilania różnych źródeł światła, wykonanych w nowoczesnej technologii
 

Transformator LED do puszki

Zwykły transformator, a zasilacz LED do puszki różnią się przede wszystkim rodzajem zabezpieczeń, ale także napięciem wyjściowym. Zasilacz dopuszkowy przystosowany do ledów wyróżnia się stabilizowanym napięciem wychodzącym i tylko tego rodzaju zasilaczy w przypadku nowoczesnych instalacji powinniśmy używać. Każdy transformator LED do puszki z naszej oferty został wykonany z wysokiej jakości materiałów i jest odpowiednio zabezpieczony przed wpływem szkodliwej wilgoci. Klasa szczelności IP67 zapewnia naszym zasilaczom bardzo szerokie zastosowanie. Doskonale poradzą sobie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza, jak i w pracy na zewnątrz budynków. Przystosowane do instalacji w puszce elektrycznej FI 60mm są najczęściej wybieranymi zasilaczami puszkowymi w naszym kraju.
 

Zasilacz 12V do puszki

W ofercie sklepu SMD-LED.pl posiadamy zasilacz dopuszkowy, który dobiorą Państwo odpowiednio do własnej instalacji ledowej. Transformator LED do puszki stanowi dyskretną i bardzo efektywną alternatywę dla innych zasilaczy. Możliwość schowania go w puszce elektrycznej sprawi, że zasilacz nie będzie zajmował ważnego miejsca montażowego, a poza tym będzie kompletnie niewidoczny dla gości naszego domu. Zasilacz LED do puszki może być stosowany do przeróżnych systemów oświetleniowych, a dzięki wysokiej klasie szczelności i kompaktowym wymiarom jest niezwykle praktycznym i uniwersalnym rozwiązaniem.


* Pola wymagane