Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Plafon E27

Poszukując nietuzinkowych rozwiązań oświetleniowych do swoich wnętrz możemy sięgnąć na przykład po plafony. Są to lampy kojarzone z nieciekawymi lampami używanymi w pomieszczeniach gospodarczych, piwnicach i komórkach w ubiegłym wieku. Stały postęp w branży oświetleniowej sprawił, że współczesny plafon jest zgoła odmienną lampą. Ta interesująca, często designerska lampa do oświetlania przestrzeni mieszkaniowych oraz komercyjnych. Wśród wielu modeli plafonów znajdziemy plafony ze zintegrowanym źródłem światła, ale także plafony, w których świecą zakupione osobno żarówki. Może to być najpopularniejsza żarówka LED E27. Plafony E27 są plafonami, w których montuje się właśnie taką żarówkę. Samodzielny zakup żarówki daje nam szansę takiego doboru parametrów emitowanego światła, aby były spełnione wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania. Jedynym kryterium wyboru plafonu jest jedynie jego wielkość, kształt i kolorystyka. Bez względu na nasze oczekiwania znajdziemy plafon E27, który będzie dla nas odpowiedni. Może to być plafon kwadratowy LED, a także klasyczny plafon LED okrągły. Może to być dyskretny plafon biały, a może być nim modny i elegancki plafon czarny. Możemy znaleźć także wiele innych plafonów w różnych kolorach, które będą dla nas odpowiednie. 

  1. Plafon sufitowy E27
  2. Plafon okrągły E27
  3. Plafon kwadratowy E27
Źródło światła:
Materiał wykonania:
Producent:
Kolor:
Szerokość:
od: do mm
Wysokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 44    Wyświetl po:

Plafon sufitowy E27 

Sklep internetowy smd-led.pl ma przyjemność zaoferować Państwu szeroki asortyment plafonów na żarówkę z dużym trzonkiem. Każdy plafon E27 LED z naszej oferty to lampa pochodząca od najlepszych producentów oświetlenia na rynku. Plafony sufitowe E27 z naszej oferty to lampy wyprodukowane z wysokogatunkowych komponentów przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Plafony E27 są lampami trwałymi, żywotnymi, działającymi bezawaryjnie. W naszej ofercie znajdziemy plafony E27, których świeci jedna żarówka LED E27, dwie czy nawet trzy żarówki E27. Dzięki temu dopasujemy jasność świecenia takiego plafonu do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Pragniemy zwrócić uwagę, że zapewniamy Państwu pełne wsparcie przedsprzedażowe oraz posprzedażowe. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową. Nasi wykwalifikowani pracownicy z chęcią odpowiedzą na każde zadane pytanie, rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą wybrać najlepszy dla Państwa model plafonu na żarówki E27.

 

Plafon okrągły E27

Plafony to jedna z podstawowych opraw sufitowych wykorzystywanych w wielu rodzajach pomieszczeń. Plafony występuję w wersjach ze zintegrowanym źródłem światła LED, a także przystosowane są do wykorzystania różnego typu żarówek. Jedną z takich wersji jest plafon E27. Jest to plafon, w którym świeci najpopularniejsza żarówka LED E27. Plafon okrągły E27 jest najprostszym rodzajem takiego plafonu. Stały rozwój technologii oświetleniowej sprawił, że obecnie jest to dużo doskonalsza oprawa, niż plafony sprzed lata. Wysokiej jakości wykonanie, nowoczesne ledowe żarówki, powodują, że plafony E27 okrągłe są lampami trwałymi, żywotnymi, a przede wszystkim energooszczędnymi. Nowoczesny plafon okrągły E27 zapewnia kilkukrotne zmniejszenie zużycia prądu w stosunku do tradycyjnego plafonu. Ma to ogromne znaczenie w budżetach domowych, a także w budżetach różnych firm, które korzystają z tego typ lamp. Plafony okrągłe E27 są oprawami, które chętnie wykorzystywane są do oświetlania korytarzy, klatek schodowych, piwnic, komórek, a także różnego typu pomieszczeń gospodarczych i technicznych. Współczesny plafon E27 okrągły to ekonomiczne rozwiązanie oświetleniowe do użytku mieszkaniowego oraz komercyjnego.

 

Plafony okrągłe E27

W sklepie internetowym smd-led.pl mamy możliwość zakupu wielu nowoczesnych opraw oświetleniowych. Znajdziemy tu również wiele modeli nowoczesnych plafonów. Wśród nich dostępny jest okrągły plafon E27. Plafony E27 okrągłe z naszej oferty to lampy o różnych parametrach, kolorystyce i wielkości. W zależności od indywidualnej sytuacji znajdziemy model plafonu okrągłego na żarówkę E27 spełniającego nasze potrzeby i oczekiwania. Plafony E27 okrągłe mogą być plafonami na jedna żarówkę, mogą być plafonami nawet na cztery żarówki z dużym trzonkiem. Plafony E27 okrągłe dostępne są w różnej kolorystyce. Niezależnie od tego, czy interesuje nas plafon biały, czarny, chromowany czy inny, możemy zakupić model odpowiedni dla naszej indywidualnej sytuacji. Każdy plafon E27 okrągły z naszej oferty jest lampą wyprodukowaną przez najlepsze firmy w branży. Do ich produkcji użyto jedynie wysokogatunkowych komponentów i zachowano szczególną dbałość o detale. Plafony E27 okrągłe zakupione w naszym sklepie to produkty solidne, trwałe, odporne i bezawaryjne. Zapewniają wiele lat zadowolenia i satysfakcji z dokonania właściwego wyboru i użytkowania funkcjonalnego i energooszczędnego oświetlenia swojego wnętrza.

 

Plafon kwadratowy E27

Plafony są lampami natynkowymi przeznaczonymi do montażu sufitowego lub ściennego. Wśród wielu modeli nowoczesnych plafonów mamy także dostępne plafony klasyczne przystosowane do współpracy z zakupionymi osobno żarówkami. Najpopularniejszą żarówką jest oczywiście tradycyjna żarówka LED E27. Wśród wielu modeli plafonów, w których świeci właśnie żarówka na duży trzonek, mamy dostępne plafony kwadratowe E27. Kwadratowy plafon E27 jest mniej popularny niż plafon okrągły E27, jednak również jest często wykorzystywaną oprawą do oświetlania korytarzy, klatek schodowych, piwnic, pomieszczeń gospodarczych i technicznych. Współczesny plafon E27 kwadratowy jest oprawą dopracowaną i udoskonaloną w porównaniu do plafonów sprzed lat. Stały rozwój technologii oświetleniowej sprawiają, że dzisiejsze plafony kwadratowe E27 są lampami trwałymi, żywotnymi i gwarantują bezawaryjną pracę przez wiele lat od dnia ich zakupu i montażu w swoim wnętrzu. Wykorzystanie nowoczesnej żarówki LED z trzonkiem E27 daje szanse uzyskania perfekcyjnego oświetlenia o doskonałych parametrach i dużej energooszczędności. Plafony E27 kwadratowe z żarówkami LED to także kilkukrotne zmniejszenie rachunków za energię elektryczną w porównaniu do tradycyjnych plafonów z klasycznymi żarówkami.

 

Plafony kwadratowe E27

Sklep internetowy smd-led.pl jest sklepem z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku. Od początku swojej działalności oferujemy jedynie wysokojakościowe produkty, które w pełni zadowalają każdego nabywcę. W naszej ofercie dostępne są plafony E27 kwadratowe pochodzące od najlepszych producentów oświetlenia na rynku. Każdy plafon kwadratowy E27 wykonany został z najlepszych materiałów przy zachowaniu szczególnej dbałości o szczegóły. Plafony kwadratowe E27 z naszej oferty są lampami dostępnymi w różnych wersjach kolorystycznych i wielkościach. Możemy znaleźć plafon biały, szary czy chromowany. W plafonach może świecić jedna żarówka E27 lub większa ich ilość. Przeglądając asortyment plafonów na naszej stronie, każdy jest w stanie odnaleźć model najlepiej spełniający jego potrzeby i oczekiwania. Plafony kwadratowe E27 to budżetowe, ekonomiczne i energooszczędne rozwiązanie, służące dobremu oświetleniu wszelkich przestrzeni mieszkaniowych oraz komercyjnych.* Pola wymagane