Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Panel LED UGR<19

Panele LED UGR<19 to panele LED w najpopularniejszym rozmiarze 60 cm x 60cm, o niskim wskaźniku olśnienia czynnego UGR. Panele UGR<19 LED nie powodują olśnienia w przypadku długiego przebywania w emitowanym przez niego świetle. Kierując wzrok bezpośrednio w źródło światła nie odczujemy przykrego efektu olśnienia. Dzięki temu panel LED UGR<19 może być stosowany wszędzie tam, gdzie często patrzymy w niego. Doskonałym przykładem takiego wnętrza są gabinety dentystyczne, w których pacjent patrzy prosto w górę w kierunku paneli na suficie. Dzięki panelom z niskim wskaźnikiem olśnienia, nie odczuje on dyskomfortu podczas leczenia. Panel o współczynniku UGR<19 to bardzo często panel LED z atestem PZH. Oznacza to, że jest on bezpieczny dla środowiska oraz zdrowia ludzkiego.

 

Panele LED UGR<19

Panele LED UGR<19 emitują z reguły światło o dziennej białej barwie. Taka barwa jest najkorzystniejsza między innymi w przestrzeniach medycznych. Mamy jednak możliwość znalezienia paneli UGR<19 o barwie białej ciepłej, a także białej zimnej. Możemy więc dostosować światło płynące z paneli na suficie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Panele LED UGR<19 jako doskonały zamiennik tradycyjnych opraw rastrowych w łatwy i szybki sposób zamontujemy w sufitach podwieszanych typu Armstrong. Wykorzystując specjalne klipsy montażowe możemy jednak zainstalować panel LED UGR<19 także w suficie kartonowo gipsowym. Kolejnym sposobem montażu jest montaż natynkowy na sufitach. Ostatnim rozwiązaniem jest montaż zwieszany. Specjalne zestawy do tego typu montażu dają szansę zawieszenia paneli i dostosowania wysokości ich zwieszenia do wysokości konkretnego pomieszczenia, w którym są zainstalowane. Różne możliwości montażu paneli LED UGR<19 sprawdzają się więc w każdej indywidualnej sytuacji.

Producent:
Montaż:
Barwa światła:
Klasa energetyczna:
Strumień świetlny:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Kąt świecenia:
od: do °
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 12    Wyświetl po:

Panel LED z współczynnikiem UGR<19

Sklep smd-led.pl jako sprzedawca z dużym doświadczeniem na rynku oferuje Państwu możliwość zakupu wyspecjalizowanych i zawansowanych paneli LED UGR<19 o różnych parametrach świecenia. W naszej ofercie znajdą Państwo jedynie panele pochodzące od najlepszych producentów oświetlenia na rynku. Każdy panel LED UGR<19 został wyprodukowany z wysokogatunkowych komponentów przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Wszystkie panele LED UGR<19 z naszego asortymentu cechują się doskonałą jakością, dużą trwałością, żywotnością i bezawaryjnością. Potwierdza to nawet 5-letni okres gwarancyjny udzielany przez producentów na swoje wyroby. Jeśli szukają Państwo perfekcyjnego źródła światła o niskim wskaźniku olśnienia UGR, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z pewnością znajdą Państwo w niej panel LED UGR<19 spełniający wszystkie Państwa oczekiwania oraz potrzeby. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami. Odpowiedzą oni chętnie na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości. Telefonicznie, mailowo oraz osobiście w naszym sklepie stacjonarnym mają Państwo możliwość dobrania najlepszego możliwego rozwiązania do każdej indywidualnej sytuacji. Wspólnie perfekcyjnie oświetlimy każdą przestrzeń wymagającą specjalistycznego oświetlenia w postaci paneli z wskaźnikiem UGR mniejszym od 19.* Pola wymagane