Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Kinkiet zewnętrzny

Kinkiety zewnętrzne to oświetlenie fasad budynków montowane na ścianach domów i innego rodzaju budowli. Kinkiety zewnętrzne led służą podkreśleniu walorów estetycznych danej posesji, uwypuklają wszystkie atuty, podkreślają jej bryłę. Oświetlenie ogrodowe, jakim są kinkiety, w atrakcyjny sposób oświetla czasem również ogrodzenia nieruchomośc, są to także doskonałe lampy na tarasy. Ciekawy, wykończony ze starannością dom wraz ze wszystkimi budynkami na terenie nieruchomości wymaga dodatkowego uatrakcyjnienia i podkreślenia wszystkich jego zalet. Stosując nowoczesne kinkiety zewnętrzne, osiągamy wiele celów, na których zależy każdemu właścicielowi danego budynku i nieruchomości.

  1. Kinkiet zewnętrzny
  2. Lampy zewnętrzne ścienne
  3. Kinkiet zewnętrzny LED
  4. Lampy kinkiety zewnętrzne
  5. Oświetlenie zewnętrzne domu kinkiety
  6. Kinkiet zewnętrzny na dom
Produktów w tej kategorii: 507    Wyświetl po:

Kinkiet zewnętrzny

Kinkiet zewnętrzny oprócz walorów estetycznych ma także za zadanie zapewnić odpowiednią, przyjemną atmosferę, a także bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom nieruchomości. Lampa zewnętrzna na ścianę daje nastostrojowe światło wokół domu, wprowadza odpowiedni klimat i pozwala w przyjemny sposób zrelaksować się, będąc na zewnątrz budynku po zmroku. Kinkiet ogrodowy oświetla teren wokół zabudowań, sprawiając, że poruszanie się po terenie wokół nich staje się w pełni bezpieczne. Kinkiet zewnętrzny oświetli bowiem wszystkie możliwe zagrożenia czające się w mroku. Dziura wykopana przez psa, pozostawione i zapomniane narzędzia ogrodowe, zabawki dzieci już nie będą stanowić niebezpieczeństwa dla domowników.

 

Lampy zewnętrzne ścienne

Lampa ścienna zewnętrzna stanowi także element zabezpieczający nieruchomość przed niechcianymi gośćmi. Dla każdego intruza dom spowity w ciemnościach będzie zdecydowanie bardziej atrakcyjny niż taki, którego bryła jest oświetlona kinkietami. Niezwykle funkcjonalny jest kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu. To kinkiet ne zewnątrz na dom, który załączy się w momencie znalezienia się w polu działań czujnika osoby lub zwierzęcia. Ustawiając czułość, możemy zredukować zapalanie kinkietu przez naszego psa biegającego swobodnie wokół domu, ale już dorosły człowiek taki kinkiet będzie uruchamiał. Lampa zewnętrzna kinkiet z czujnikiem jest również pomocna domownikom, zapalając światło tylko podczas znalezienia się w określonym miejscu wokół domu. Kinkiet zewnetrzny z czujnikiem może być elementem dodatkowym w instalacji oświetleniowej fasady lub stanowić jego jedyny element.

 

Kinkiet zewnętrzny LED

Lampy ścienne zewnętrzne do domu to produkty o podwyższonej odporności na wpływ niekorzystnego działania warunków atmosferycznych. Wiatr, deszcz czy śnieg nie stanowią zagrożenia dla lampy zewnętrznej, jaką jest kinkiet tarasowy. Wysoka jakość wykonania, dobrej jakości materiały użyte do produkcji kinkietów, nowoczesna technologia led sprawiają, że lampy na ściany zewnetrzne to produktu bardzo trwałe i żywotne. Wśród modeli kinkietów dostępnych w naszym sklepie możemy wybrać kinkiet led zewnętrzny ze zintegrowanym źródłem światła led, a także kinkiety na dom przystosowane do stosowania w nich żarówek GU10 oraz żarówek E27. Kinkety zewnetrzne dostępne są w różnej kolorystyce dopasowanej do oczekiwań ich przyszłych użytkowników. Możemy więc znaleźć kinkiet zewnętrzny biały, kinkiet zewnętrzny szary czy lampy zewnętrzne czarne. Dzięki temu znajdziemy rozwiązanie światła emitowanego przez kinkiet ścienny zewnętrzny na fasadę domu oraz jego kolorystykę odpowiednie do potrzeb i oczekiwań.

 

Lampy kinkiety zewnętrzne

Kinkiety zewnętrzne led są doskonałe do użytkowania w obiektach mieszkaniowych, ale także do oświetlania firm, sklepów, budynków hotelowych itp. Każda komercyjne nieruchomość oświetlona za pomocą kinkietów zyska na atrakcyjności, prestiżu i zapewni wygodę oraz bezpieczeństwo wszystkim osobom z niej korzystającym. Najczęściej lampy kinkiety zewnętrzne służą do oświetlania restauracji, ogródków zewnętrznych lokali gastronomicznych oraz fasad hoteli, pensjonatów, a także sklepów znajdujących się w budynkach wolnostojących. Lampy na sciane na zewnatrz zwiększają atrakcyjność każdego tego typu budynku i powodują lepsze postrzeganie danego miejsca przez klientów i gości.

 

Oświetlenie zewnętrzne domu kinkiety

Lampy zewnętrzne ścienne to funkcjonalne, estetyczne i ponadczasowe wyposażenie oświetleniowe każdej nieruchomości. Niezależnie od tego, w jakim stylu wykończony jest nasz dom, znajdziemy model kinkietu, który będzie odpowiedni do montażu na jego elewacji. Wzbierając odpowiedni kinkiet zewnętrzny retro, kinkiety zewnętrzne nowoczesne czy kinkiety zewnętrzne klasyczne dopasujemy stylistykę oświetlenia elewacyjnego do naszego budynku. Szeroki wybór kinkietów w sklepie smd-led.pl umożliwi znalezienie odpowiedniego modelu, każdemu poszukującemu modnego i stylowego oświetlenia fasady domu.

 

Kinkiet zewnętrzny na dom

Kinkiety zewnętrzne nowoczesne to konieczny dziś element wyposażenia zewnętrznego nieruchomości. Kinkiety ogrodowe uatrakcyjnią każdy dom, umożliwią stworzenie niezwykle ciekawej sceny świetlnej wokół niego. Dzięki temu nieruchomość staje się nowoczesna, atrakcyjna i funkcjonalna, a korzystanie z przestrzeni wokół domu bezpieczne. Połączenia oświetlenia elewacji domu, podjazdu, budynku garażu wolnostojącego, a także ogrodzenia sprawi, że nasz dom nie pozostanie niezauważony, a jego uroda zachwyci wielu naszych gości, a także osób go mijających. Warto więc dopasować odpowiedni do naszego domu oraz naszych potrzeb i oczekiwań kinkiet na dom i cieszyć się z osiągniętego efektu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oświetlenia zewnętrznego w postaci kinkietów zewnętrznych oraz kontaktu z nami w celu wybrania idealnego dla siebie oświetlenia elewacyjnego. * Pola wymagane