Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Sterownik CCT Multi White

Sterowniki do obsługi taśm LED Multi White

 

Sterowniki LED Multi White to produkty dedykowane do obsługi oświetlenia LED o zmiennej temperaturze barwowej. Kontroler Multi White pozwala nam na intuicyjne sterowanie barwą światła i uzyskanie efektu zgodnego z naszym pomysłem i aranżacją. Sterownik do taśmy LED o zmiennej barwa światła posiada funkcje:

  • Włączenia i wyłączenia oświetlenia (możliwość nawet minutowego opóźnienia
  • Ściemnianie i rozjaśnianie światła
  • Zmiana temperatury barwy światła w taśmach WW/CW
  • Wybór jednego z wielu trybów świecenia

 

Bezprzewodowy kontroler CCT

 

W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej jakości sterowniki LED MultiWhite, które pozwolą Ci na sterowanie oświetleniem, zgodnie z Twoim pomysłem. Taśmy Multi White to innowacyjne paski ledowe, w których zastosowane dwa niezależne chipy świecące. Pozwalają one na zmianę temperatury barwy światła w zakresie 3000-6500K. Jest to możliwe jedynie dzięki nowoczesnym sterownikom, które zapewnią Ci nie tylko wygodę działania, ale także funkcjonalność.

 

Wyposażenie sterownika LED Multi White

 

  • Dotykowy Pilot Multi White - wygodny w dłoni, odpowiednio rozmieszczone przyciski pozwolą na szybką i efektowną kontrolę nad naszymi taśmami LED
  • Odbiornik Multi White - wysokiej jakości urządzenie, które pozwolą na komunikacje z pilotem w zasięgu nawet 50m. Podłączamy go pomiędzy zasilaczem a naszą taśmę LED. Napięcie wejściowe w zakresie 5-24V.
Zasilanie kontrolera:
Producent:
Łączność:
Rodzaj sterownika:
Gwarancja:
Rodzaj instalacji:
Ilość stref:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 6    Wyświetl po:* Pola wymagane