Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacz wtyczkowy

Zasilacz wtyczkowy to prosty, a zarazem bardzo funkcjonalny produkt, który doskonale sprawdzi się do zasilania urządzeń wykonanych w technologii LED. Zasilacze ledowe tego typu charakteryzują się przede wszystkim atrakcyjną ceną i szybką, prostą instalacją. Dostępne o mocy 6W - 36W. Podłączamy je bezpośrednio do gniazdka sieciowego i nie wymagają one żadnych skomplikowanych instalacji elektrycznych. Zasilacz LED wtyczkowy będzie doskonałym wyborem w miejscach, gdzie nie potrzebujemy zasilaczy o dużej mocy, a zależy nam na prostej i niezbyt skomplikowanej instalacji. Zasilacz wtyczkowy występuje w różnych mocach, a jego atrakcyjna cena i prosta instalacja zadecydowały o jego ogromnej popularności.

Producent:
Napięcie:
Klasa szczelności:
Szerokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Wysokość:
od: do mm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 63    Wyświetl po:

ZASILACZ LED WTYCZKOWY - do czego?

Zasilacz LED wtyczkowy jest świetnym sposobem do stworzenia prostej, ale także bezproblemowej instalacji z użyciem oświetlenia LED. Wybierając zasilacz wtyczkowy 24V, czy 12V nie musimy się martwić o kupno dodatkowych przewodów, a całość wystarczy wpiąć do gniazdka, aby urządzenie zaczęło swoją pracę. Zasilacz LED wtyczkowy posiada dedykowany wtyk DC, który w połączeniu z gniazdem przy taśmie, pozwala na jej szybką instalację i bezproblemowe działanie przez długi czas. Zasilacz wtyczkowy LED doskonale sprawdzi się do zasilania taśm, modułów, czy listwy LED, czyli produktów wymagających prądu o stabilizowanym napięciu. Wybierając sterownik LED, zasilacz gniazdkowy także będzie odpowiednim wyborem, Wtedy wystarczy jednie podłączyć go do sterownika, aby móc kontrolować nasze oświetlenie przy pomocy pilota, czy kontrolera naściennego.

ZASILACZ WTYCZKOWY LED, JAKI WYBRAĆ?

Zasilacz wtyczkowy LED to popularne urządzenie. Jaki zasilacz wybrać? Zasilacz gniazdkowy LED podobnie jak inne transformatory do ledów dysponuje prądem o ustalonym napięciu. Oznacza to, że prąd wyjściowy naszych zasilaczy jest stały i w tym przypadku wynosi 12V DC lub 24V DC. Do zasilania oświetlenia LED należy używać wyłącznie zasilaczy o stabilizowanym napięciu. Użycie starych zasilaczy elektronicznych znacząco wpłynie na żywotność naszych produktów i może powodować uszkodzenie tych wykonanych w technologii LED. Zasilacz LED wtyczkowy jest najczęściej stosowany w mniejszych instalacjach i właśnie do tego typu celów został stworzony. Najmocniejszy zasilacz wtyczkowy LED występuje o mocy 24W, dlatego najczęściej jest wykorzystywany do zasilenia oświetlenia dekoracyjnego, meblowego, czy innych lamp niewymagających zbyt dużej mocy.

ZASILACZ WTYCZKOWY 12V

Zasilacz wtyczkowy 12V to nieskomplikowane zasilacze do łatwego użycia w różnego rodzaju instalacjach oświetlenia LED oraz zasilania urządzeń elektronicznych. Zasilacze 12V wtyczkowe zasilać mogą niezbyt wymagające systemy oświetlenia LED o niedużej mocy. Każdy zasilacz 12V wtyczkowy wyposażony jest we wtyk DC, dzięki któremu szybko i sprawnie podłączymy do niego nasze źródło światła. Zasilacze wtyczkowe 12V chłodzone są swobodnym obiegiem powietrza i posiadają szereg zabezpieczeń, które gwarantują jego bezawaryjną pracę. Mamy do czynienia między innymi z zabezpieczeniami zwarciowymi, nadnapięciowymi, nadprądowymi czy termicznymi. Cechą charakterystyczną zasilaczy wtyczkowych jest bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Przy niewielkiej inwestycji mamy możliwość zakupu perfekcyjnego zasilacza odpowiedniego dla każdej indywidualnej sytuacji.

ZASILACZ 12V WTYCZKOWY - gdzie użyć?

Popularność w ostatnich latach zdobywa samodzielne wykonywanie elementów wyposażenia wnętrz, w tym lamp. Lampy i kinkiety DIY z ledowymi źródłami światła bardzo często zasilane są za pomocą zasilaczy wtyczkowych 12V. Zasilacz 12V wtyczkowy jest idealny do wykorzystania w tego typu produktach "handmade". Każdy zasilacz 12V wtyczkowy z oferty sklepu internetowego smd-led.pl pochodzi od przodujących w branży oświetleniowej firm. Wykonany został jedynie z wysokogatunkowych komponentów przy zachowaniu szczególnej dbałości o szczegóły. Zasilacze 12V wtyczkowe z naszej oferty to zasilacze o dużej trwałości, wytrzymałości i odporności na uszkodzenia. Zapewniają one stabilny i bezpieczny prąd do zasilania naszych instalacji oświetlenia. Doskonale zasilają taśmy ledowe, wszelkiego rodzaju moduły LED i inne źródła światła. Zasilacz wtyczkowy 12V to doskonały partner przy budowaniu ciekawej, nowoczesnej instalacji oświetlenia LED.

ZASILACZ WTYCZKOWY 24V - czym jest?

Zasilacz wtyczkowy 24V to prosty i niewymagający zbyt skomplikowanej instalacji transformator do oświetlenia i elektroniki. Zasilacz 24V wtyczkowy może zasilać niezbyt wymagające systemy oświetlenia LED o niedużej mocy. Doskonale sprawdza się jako źródło zasilania instalacji, w której źródłem światła jest taśma LED 24V. Zasilacze LED 24V wtyczkowe chłodzone są swobodnym obiegiem powietrza. Każdy zasilacz 24V wtyczkowy wyposażony jest we wtyk DC, który umożliwia szybkie, łatwe i sprawne podłączenie każdego źródła światła 24V lub urządzenia elektronicznego. Zasilacze wtyczkowe 24V posiadają zabezpieczenia nadnapięciowe, nadprądowe czy zwarciowe. Zapewnia to ich dużą trwałość i bezpieczną pracę. Zasilacze wtyczkowe 24V cechują się niską ceną zakupu oraz doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Niewielkim kosztem możemy wyposażyć się w doskonały, mobilny zasilacz LED do naszej instalacji.

ZASILACZ 24V WTYCZKOWY

Zasilacz 24V wtyczkowy sprawdza się także w przypadku samodzielnego budowania lampy. Modny trend wykonywania samodzielnie różnego rodzaju lamp i kinkietów DIY, sprawia, że często wykorzystuje się źródła światła zasilane napięciem bezpiecznym, takimi jak na przykład taśmy LED 24V czy energooszczędne żarówki LED 24V. Do takich lamp wykonanych własnoręcznie, idealnym rozwiązaniem jest stosowanie zasilaczy wtyczkowych 24V. W szerokiej ofercie sklepu internetowego smd-led.pl znajdziemy wysokojakościowe zasilacze gniazdkowe

. Każdy zasilacz 24V wtyczkowy podchodzi od najlepszych firm w branży. Wykonany został przy użyciu najnowszych technologii, doskonałych komponentów przy zachowaniu szczególnej dbałości o szczegóły. Zasilacze 24V wtyczkowe z naszej oferty charakteryzują się doskonałą jakością, dużą żywotnością i trwałością. Bez względu na rodzaj zasilanego źródła światła LED mamy pewność, że wykorzystanie tego typu zasilacza, pozwoli nam budować doskonały system oświetlenia w nowoczesnej technologii LED. Zasilacz impulsowy wtyczkowy to niezwykle proste w obsłudze urządzenie, które sprawdzi się w przypadku niewymagającej i mało skomplikowanej instalacji. Chłodzenie zasilacza wtyczkowego przebiega w sposób dość powszechny. Dzieje się to poprzez swobodny obieg powietrza. Zasilacz wtyczkowy wyróżnia się na tle innych zasilaczy. Główną i najbardziej zauważalną różnicą jest jego prosty sposób użytkowania. Wtyczkowe zasilacze posiadają także ważne zabezpieczenia nadprądowe i zwarciowe. Dzięki zasilaczowi wtyczkowemu mamy pewność bezpieczeństwa i gwarancję taniego produktu o naprawdę dobrej jakości. Nasz sklep z oświetleniem SMD-LED.pl oferuje Państwu szeroki wybór uniwersalnych zasilaczy wtyczkowych. Z nami zakupisz najwyższej klasy produkty idealnie dobrane do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci w doborze urządzeń i odpowiemy na każde nurtujące Cię pytanie.* Pola wymagane