Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Zasilacz wtyczkowy

Zasilacz wtyczkowy to prosty, a zarazem bardzo funkcjonalny produkt, który doskonale sprawdzi się do zasilania urządzeń wykonanych w technologii LED. Zasilacze ledowe tego typu charakteryzują się przede wszystkim atrakcyjną ceną i szybką, prostą instalacją. Podłączamy je bezpośrednio do gniazdka sieciowego i nie wymagają one żadnych skomplikowanych instalacji elektrycznych. Zasilacz LED wtyczkowy będzie doskonałym wyborem w miejscach, gdzie nie potrzebujemy zasilaczy o dużej mocy, a zależy nam na prostej i niezbyt skomplikowanej instalacji. Zasilacz wtyczkowy występuje w różnych mocach, a jego atrakcyjna cena i prosta instalacja zadecydowały o jego ogromnej popularności.

  1. Zasilacz LED wtyczkowy
  2. Zasilacz wtyczkowy LED, jaki wybrać?
Producent:
Napięcie:
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 60    Wyświetl po:

Zasilacz LED wtyczkowy

Zasilacz wtyczkowy jest świetnym sposobem do stworzenia prostej, ale także bezproblemowej instalacji z użyciem oświetlenia LED. Wybierając zasilacz wtyczkowy 24V, czy 12V nie musimy się martwić o kupno dodatkowych przewodów, a całość wystarczy wpiąć do gniazdka, aby urządzenie zaczęło swoją pracę. Zasilacz LED wtyczkowy posiada dedykowany wtyk DC, który w połączeniu z gniazdem przy taśmie, pozwala na jej szybką instalację i bezproblemowe działanie przez długi czas. Zasilacz wtyczkowy LED doskonale sprawdzi się do zasilania taśm, modułów, czy listw LED, czyli produktów wymagających prądu o stabilizowanym napięciu. Wybierając sterownik LED, zasilacz wtyczkowy także będzie odpowiednim wyborem, Wtedy wystarczy jednie podłączyć go do sterownika, aby móc kontrolować nasze oświetlenie przy pomocy pilota, czy kontrolera naściennego.

 

Zasilacz wtyczkowy LED, jaki wybrać?

Zasilacz wtyczkowy podobnie jak inne transformatory do ledów dysponuje prądem o ustalonym napięciu. Oznacza to, że prąd wyjściowy naszych zasilaczy jest stały i w tym przypadku wynosi 12V DC lub 24V DC. Do zasilania oświetlenia LED należy używać wyłącznie zasilaczy o stabilizowanym napięciu. Użycie starych zasilaczy elektronicznych znacząco wpłynie na żywotność naszych produktów i może powodować uszkodzenie tych wykonanych w technologii LED. Zasilacz LED wtyczkowy jest najczęściej stosowany w mniejszych instalacjach i właśnie do tego typu celów został stworzony. Najmocniejszy zasilacz wtyczkowy LED występuje o mocy 24W, dlatego najczęściej jest wykorzystywany do zasilenia oświetlenia dekoracyjnego, meblowego, czy innych lamp niewymagających zbyt dużej mocy.* Pola wymagane