INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Zasilacz wtyczkowy

Zasilacz wtyczkowy to prosty, a zarazem bardzo funkcjonalny produkt, który doskonale sprawdzi się do zasilania urządzeń wykonanych w technologii LED. Zasilacze ledowe tego typu charakteryzują się przede wszystkim atrakcyjną ceną i szybką, prostą instalacją. Podłączamy je bezpośrednio do gniazdka sieciowego i nie wymagają one żadnych skomplikowanych instalacji elektrycznych. Zasilacz LED wtyczkowy będzie doskonałym wyborem w miejscach, gdzie nie potrzebujemy zasilaczy o dużej mocy, a zależy nam na prostej i niezbyt skomplikowanej instalacji. Zasilacz wtyczkowy występuje w różnych mocach, a jego atrakcyjna cena i prosta instalacja zadecydowały o jego ogromnej popularności.

 

Zasilacz LED wtyczkowy

Zasilacz wtyczkowy jest świetnym sposobem do stworzenia prostej, ale także bezproblemowej instalacji z użyciem oświetlenia LED. Wybierając zasilacz wtyczkowy 24V, czy 12V nie musimy się martwić o kupno dodatkowych przewodów, a całość wystarczy wpiąć do gniazdka, aby urządzenie zaczęło swoją pracę. Zasilacz LED wtyczkowy posiada dedykowany wtyk DC, który w połączeniu z gniazdem przy taśmie, pozwala na jej szybką instalację i bezproblemowe działanie przez długi czas. Zasilacz wtyczkowy LED doskonale sprawdzi się do zasilania taśm, modułów, czy listw LED, czyli produktów wymagających prądu o stabilizowanym napięciu.

 

Zasilacz wtyczkowy LED, jaki wybrać?

Zasilacz wtyczkowy podobnie jak inne transformatory do ledów dysponuje prądem o ustalonym napięciu. Oznacza to, że prąd wyjściowy naszych zasilaczy jest stały i w tym przypadku wynosi 12V DC lub 24V DC. Do zasilania oświetlenia LED należy używać wyłącznie zasilaczy o stabilizowanym napięciu. Użycie starych zasilaczy elektronicznych znacząco wpłynie na żywotność naszych produktów i może powodować uszkodzenie tych wykonanych w technologii LED. Zasilacz LED wtyczkowy jest najczęściej stosowany w mniejszych instalacjach i właśnie do tego typu celów został stworzony. Najmocniejszy zasilacz wtyczkowy LED występuje o mocy 24W, dlatego najczęściej jest wykorzystywany do zasilenia oświetlenia dekoracyjnego, meblowego, czy innych lamp niewymagających zbyt dużej mocy.

[Produktów w tej kategorii: 43]   Wyświetl po:* Pola wymagane