Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Suprema LED

Oświetlenie awaryjne oraz ewakuacyjne pełni niezmiernie ważną funkcję we wszystkich budynkach, w których stale lub czasowo przebywa duża liczba ludzi. Zapewnia ono bezpieczeństwo wszystkich osób znajdujących się w danym obiekcie po zaniku w nim zasilania. W skrajnych przypadkach oświetlenie takie może uratować życie i zdrowie jednostek znajdujących się w pozbawionym prądu budynku. Firma Intelight to producent specjalizujący się w tego typu oświetleniu. Wszystkie oprawy tej marki spełniają wymagania stawiane oświetleniu awaryjnemu i zawarte w normie PN-N-01256/02 lub PN-ISO 7010. Posiadają również świadectwo dopuszczenia wydane przez CNBOP oraz deklarację zgodności CE. Nie inaczej jest w przypadku opraw awaryjnych Suprema LED. Oprawy Suprema LED to oprawy awaryjne mogące pełnić funkcję oświetlania zapasowego lub w wersji D ewakuacyjnego. Oświetlenie zapasowe umożliwi ukończenie czynności wykonywanych w danej przestrzeni. Oświetlenie ewakuacyjne z kolei ma za zadanie oświetlenie znaków ewakuacyjnych, znajdujących się przy wyjściach oraz wzdłuż całej drogi ewakuacyjnej. Ułatwi więc ono znalezienie drogi do wyjść ewakuacyjnych po zaniku zasilania. 

  1. Oprawa awaryjna Suprema LED
  2. Piktogramy do Suprema LED
  3. Akcesoria do Suprema LED
Tryb pracy:
Klasa szczelności:
Kolor:
Barwa światła:
Typ montażu:
Strumień świetlny:
od: do lm
Czas podtrzymania:
od: do h
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 60    Wyświetl po:

Oprawa awaryjna Suprema LED 

Oprawy awaryjne Suprema LED wykonane są z najwyższej jakości materiałów ze szczególnym zachowaniem dbałości o szczegóły. Sprostają one wymaganiom przed nimi stawianymi w każdej sytuacji i w każdych warunkach, w jakich przyjdzie im pracować. Jako oprawy ewakuacyjne wskażą kierunki ewakuacji i wyjścia ewakuacyjne. Z kolei jako oprawy zapasowe ułatwią bezpieczne zakończenie zadań i opuszczenie stanowiska pracy przez każdego znajdującego się w danym obiekcie. Oprawy awaryjne Suprema LED dzięki wydajnym akumulatorom LiFePO4 umożliwiają podtrzymanie oświetlenia przez 1-3 godz. po zaniku zasilania sieciowego. Oprawa Suprema LED działać może w zakresie temperatur 10°C-55°C. Widoczność opraw Suprema to 30m. Oprawy awaryjne Suprema LED emitują dzienne białe światło o temperaturze 5000K i strumieniu świetlnym od 167lm do 628lm. Dostępne wersje mocy to 6W-8W. Przeznaczone są do oświetlania stref korytarzowych, otwartych i wysokiego ryzyka. Oprawy Intelight Suprema LED wyposażone są w test automatyczny i działają w trybie awaryjnym bądź sieciowo-awaryjnym. 

 

Piktogramy do Suprema LED 

Oprawa awaryjna Suprema LED D funkcjonująca jako ewakuacyjna, kompletność uzyskuje dopiero w połączeniu z odpowiednimi piktogramami wskazującymi drogę ewakuacji. W zestawie znajdują się dwa piktogramy (wyjście ewakuacyjne w lewo oraz wyjście ewakuacyjne w prawo). W zależności od potrzeb zakupić w naszym sklepie można inne wymagane indywidualną sytuacją piktogramy. Piktogramy do opraw ewakuacyjnych Suprema LED D są w rozmiarze 150x300 mm, w postaci naklejek przyklejanych na płytę kierunkową i dostępne są w różnych konfiguracjach. Piktogramy są dedykowane do płyt kierunkowych przeznaczonych do opraw ewakuacyjnych Suprema LED firmy Intelight, więc pasują bez potrzeby ich przycinania. Grafiki i kolorystyka piktogramów spełniają wszystkie stawiane przed nimi wymagania określone normami. Uzupełnienie oprawy awaryjnej Suprema płytą kierunkową z odpowiednimi piktogramami zamienia ją w efektywną i bezpieczną oprawę ewakuacyjną. 

 

Akcesoria do Suprema LED 

Oprawy awaryjne Intelight Suprema LED w zależności od modelu przeznaczone są do montażu sufitowego natynkowego lub podtynkowego. Oferta produktów firmy Intelight, jaką posiadamy zapewnia także dostęp do akcesoriów umożliwiających montaż opraw Suprema ściennie, w sposób flagowy oraz zwieszany. Akcesoria te przeznaczone są wyłącznie do wersji natynkowych opraw Suprema LED. Ponieważ zestawy wyprodukował Intelight z przeznaczeniem właśnie do nich, umożliwiają ich zainstalowanie za pomocą oczekiwanej metody w szybki i bezproblemowy sposób. Wszystkie akcesoria, a także same oprawy wykonane zostały z należytą starannością z najwyższej jakości materiałów i posiadają 2-letnią gwarancję producenta. Same oprawy charakteryzują się klasą szczelności IP 44 lub IP65 co zapewnia im bezawaryjną i trwałą pracę w każdych warunkach. * Pola wymagane