Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Świetlówka do warzyw i owoców

Świetlówki do warzyw i owoców zapewnią korzystny wygląd, podkreślą zalety i wpłyną na zachowanie świeżości sprzedawanych warzyw oraz owoców. Odpowiednie wyeksponowanie sprzedawanych produktów to gwarancja sukcesu w każdym sklepie. Również w sklepie spożywczym korzystne jest takie wyeksponowanie artykułów spożywczych, aby były one zachęcające do zakupów. Oświetlenie do warzyw i owoców może podkreślić różne kolory wystawionych na stoisku warzyw oraz owoców.

  • Świetlówka LED do warzyw i owoców to atrakcyjny wygląd warzyw i owoców, jakie oświetla.
  • Świetlówka LED do warzyw i owoców pozbawiona jest cieplnego promieniowania ultrafioletowego i podczerwonego.
  • Dzięki temu oświetlane nią warzywa i owoce zachowują świeżość przez dłuższy czas niż w przypadku tradycyjnych świetlówek.
  • Świetlówki LED do warzyw i owoców to także nowoczesne, bardzo energooszczędne źródła światła, które gwarantują niewielkie zużycie energii elektrycznej niezbędnej do ich zasilania.
  • Świetlówki do warzywniaka posiadają atest PZH, stwierdzający spełnienie przez nie warunków koniecznych do wykorzystania ich w branży spożywczej.

Spis treści:

  1. Świetlówka do warzywniaka
  2. Świetlówka LED do warzyw i owoców
  3. Świetlówka na stoisko z warzywami i owocami
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 1    Wyświetl po:

Świetlówka do warzywniaka

Świetlówka do warzywniaka przeznaczona do stosowania w sklepach i na stoiskach warzywno-owocowych to wysokojakościowe produkty umiejące tak zaprezentować sprzedawane produkty, aby ich wygląd był niezwykle atrakcyjny dla oglądających je klientów sklepu. Warzywa i owoce oświetlone za pomocą takich świetlówek wyglądają niezwykle świeżo i soczyście. Na taki widok aż chce się ich skosztować. Takie pozytywne wrażenia z oglądania atrakcyjnych owoców i warzyw z pewnością przełożą się na wzrost sprzedaży tego asortymentu. Inwestycja w świetlówki LED do warzyw i owoców okaże się inwestycją trafioną, która zwróci się w postaci zwiększenia obrotu sklepu. Widok świeżych, kolorowych owoców, a także warzyw wpłynie na pozytywny odbiór całego sklepu i może wpłynąć również na decyzje zakupowe dotyczące pozostałej części asortymentu danego sklepu. Świetlówka do warzyw i owoców oświetlająca ekspozycję w oknie wystawowym sprawi, że będzie ona niezwykle atrakcyjna dla przechodzących obok osób i zachęci ich do wejścia do środka i zrobienia zakupów.

	Świetlowka do warzywniaka

 

Świetlówka LED do warzyw i owoców

Świetlówka LED do warzyw i owoców to nie tylko atrakcyjny wygląd warzyw i owoców, jakie oświetla. Świetlówki LED z oferty naszego sklepu to nowoczesne, bardzo energooszczędne źródła światła, które zagwarantują niewielkie zużycie energii elektrycznej niezbędnej do ich zasilania. Zastąpienie tradycyjnych świetlówek przez świetlówki LED do warzyw i owoców w zauważalny sposób zmniejszy rachunki za prąd w każdym sklepie, w jakim zostanie przeprowadzona taka wymiana. Kolejnym atutem świetlówek LED jest korzystny wpływ na świeżość oświetlanych nimi produktów. Świetlówka LED do warzyw i owoców pozbawiona jest cieplnego promieniowania ultrafioletowego i podczerwonego. Dzięki temu oświetlane nią warzywa i owoce zachowują świeżość przez dłuższy czas niż w przypadku tradycyjnych świetlówek. Ponieważ niektóre inne kategorie produktów wymagają podobnego jak owoce i warzywa światła, świetlówki LED można wykorzystać również jako oświetlenie do serów, czy jako oświetlenie do pieczywa.

świetlówka do warzyw i owoców

 

Świetlówka na stoisko z warzywami i owocami

Świetlówka na stoisko z warzywami i owocami z oferty  sklepu smd-led.pl to lampy o wysokiej jakości, cechujące się dużą trwałością i bezawaryjnością. Świetlówki z naszej oferty posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny, stwierdzający spełnienie przez nie warunków koniecznych do wykorzystania ich w branży spożywczej. Potwierdzeniem jakości i zapewnieniem bezawaryjnej pracy jest z kolei 3-letnia gwarancja udzielana przez producenta, firmę Holdbox. Świetlówki dostępne są w różnych wersjach mocy, długości oraz mocowania. Mamy dostępne świetlówki T8 oraz świetlówki T5, o mocach od 9W do 34W. Taki wybór umożliwia znalezienie odpowiedniego modelu dla każdej indywidualnej sytuacji. Świetlówki z naszej oferty są wyposażone w ochronną warstwę PET lub wykonane z tworzywa sztucznego. Dzięki temu do oświetlanego nimi asortymentu nie dostaną się nigdy odłamki szkła powstałe na skutek przypadkowego stłuczenia świetlówki. Jeśli obiektem poszukiwana przez Państwa jest profesjonalna, specjalistyczna świetlówka do warzyw i owoców, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu w przypadku pytań i wątpliwości. 

	Świetlówka do owoców i warzyw

Zasady oświetlania sklepu spożywczego
09.02.2021 Zasady oświetlania sklepu spożywczego

Zasady projektowania oświetlenia w sklepie spożywczym. Praktyczne porady.

Więcej
Oświetlenie do piekarni - jakie wybrać?
09.02.2021 Oświetlenie do piekarni - jakie wybrać?

Cenne wskazówki i porady, jakie oświetlenie do piekarni zastosować.

Więcej
Oświetlenie ekspozycji w sklepie
09.02.2021 Oświetlenie ekspozycji w sklepie

Oświetlenia ekspozycji w sklepie wpływa na wyniki sprzedażowe w każdej branży. Cenne porady i wskazówki jak prawidłowo oświetlić ekspozycję.

Więcej


* Pola wymagane