Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Źródła światła Mi Light

Źródła światła Mi Light, czyli inteligentne oświetlenie LED do domu

 

Źródła światła Mi Light to seria produktów oświetleniowych, które współpracują z systemem sterowania tejże marki. Dzięki wykorzystania wewnętrznego odbiornika, źródła światła Mi Light mają możliwość parowania z pilotami sterującymi. Umożliwia to stworzenie kompleksowego systemu dla swojego domu, gdzie całe oświetlenie LED jest w pełni kontrolowalne, czy to z pilota, czy ze sterownika naściennego, czy telefonu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych produktów, wśród których znajdują się m.in. żarówki LED o różnych gwintach, czy plafony LED, możemy odpowiednio do pomieszczenia dobrać źródło. Dzięki temu zaaranżujemy swój pokój dokładnie tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Źródła światła Mi Light to pierwszy krok do inteligentnego oświetlenia w Twoim domu.

 

Rodzaje źródeł światła Mi Light

 

Źródła światła Mi Light dzielą się na kilka podstawowych typów oświetlenia, które wykorzystać możemy w zależności od posiadanych przez nas opraw, czy też zależnych od planowanego przez Nas design pomieszczenia. Wśród produktów oświetleniowych Mi Light znaleźć możemy:

  • Plafony LED Mi Light – przystosowane do montażu podtynkowego, plafony LED Mi Light służą przede wszystkim, jako oświetlenie w podwieszanych sufitach karton-gips. Prosty montaż i brak konieczności stosowania jakichkolwiek oprawek (jest to kompletny produkt), czyni z nich chętnie wybierane źródło światła LED. Dostępne są w różnych wariantach, w tym w okręgu i kwadracie.
  • Żarówki LED E27 Mi Light – najbardziej popularny typ żarówek z gwintem. Żarówki LED Mi Light na gruby gwint dostępne są w kilku różnych mocach i posiadają różne możliwości specjalnie po to, by zaspokoić wszelkie potrzeby stosujących je osób.
  • Żarówki LED E14 Mi Light – żarówki na tzw. cienki gwint. Stosowane najczęściej w różnego rodzaju kinkietach, lampkach, oraz większych żyrandolach z dużą ilością źródeł światła. Dzięki technologii Mi Light możemy rozdzielić je na strefy i sterować nimi zdalnie.
  • Żarówki LED GU10 Mi Light – zamiennik tradycyjnych żarówek halogenkowych o średnicy 50mm. Stosowane głównie w podwieszanych sufitach, jako oczka oświetleniowe, rzadziej w specyficznych oprawach oświetleniowych.
 

Możliwości źródeł światła Mi Light

 

Wszystkie źródła światła Mi Light posiadają główne zalety reprezentujące system, czyli możliwość podziału na strefy oświetleniowe, możliwość sparowania ich z routerem i sterowania telefonem komórkowym, oraz wszelkie zmiany barwy światła. Zależne są one od technologii, w jakiej wykonane jest źródło:

  • Źródło światła Mi Light CCT – oparte o technologię Multi white, pozwalają na zmianę temperatury barwy białej oświetlenia;
  • Źródło światła Mi Light RGBW – umożliwiają zmianę koloru świecenia i ustawienie wybranej barwy bieli, zależnej od wybranego przy zakupie modelu;
  • Źródło światła Mi Light RGB + CCT – łączy zalety powyższych typów, pozwalając na zmianę zarówno koloru jak i temperatury barwowej bieli;

Dzięki wielu typom źródeł światła Mi Light, istnieje duża elastyczność w tym, jak przygotujemy dane pomieszczenie i jakie będzie reprezentować możliwości. Dlatego też, warto rozważyć przez zakupem, czego oczekujemy od naszego oświetlenia, a w razie wątpliwości, skonsultować się z naszym działem handlowym.

Barwa światła:
Kolor:
Producent:
Protokół sterowania:
Trzonek:
Napięcie:
Współczynnik CRI:
Klasa szczelności:
Strumień świetlny:
od: do lm
Kąt świecenia:
od: do °
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 70    Wyświetl po:* Pola wymagane