INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Lampki ogrodowe wbijane

Lampy ogrodowe wbijane doskonale sprawdzą się do taniego, a zarazem efektywnego oświetlenia Twojej posesji. Lampki ogrodowe wbijane są bardzo chętnie wybierane przez współczesnych projektantów. Są nie tylko tanie w zakupie i eksploatacji, ale także niezwykle uniwersalne ze względu na prosty schemat montażu. Lampa ogrodowa wbijana w ziemię może zostać zamontowana wszędzie tam, gdzie mamy jedynie kawałek wolnego skrawka ziemi. Wystarczy odpowiednio wbić jej bagnet, aby ta była od razu gotowa do podłączenia do instalacji, lub w przypadku kiedy jest to lampa ogrodowa solarna, od razu do świecenia i pracy.

  1. Lampy ogrodowe wbijane
  2. Lampa ogrodowa wbijana
  3. Lampa ogrodowa wbijana w ziemię
Kolor:
Barwa Światła:
Źródło światła:
Producent:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Wysokość [cm]:
od: do
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 14]   Wyświetl po:

Lampy ogrodowe wbijane

Lampa ogrodowa wbijana to oprawa przystosowana do montażu gruntowego. Wykonana z trwałych i wytrzymałych materiałów, jest gwarancją wygodnego, a przede wszystkim bezawaryjnego użytkowania. Lampa ogrodowa wbijana w ziemię doskonale sprawdzi się do dodatkowego doświetlenia ogrodu. Możemy ją wykorzystać także do podświetlenia alejki lub podjazdu, a także wyeksponowania oczka wodnego. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo lampki ogrodowe wbijane przystosowana do zasilania prądem o napięciu 230V, bezpiecznym prądem 12-24V, lub lampy solarne, pobierające całą energię do pracy z promieni słonecznych.

 

Lampa ogrodowa wbijana

Lampa ogrodowa wbijana w ziemię może być wyposażona we wbudowane źródło światła LED lub być przystosowana do żarówki LED (którą również zakupią Państwo w naszym sklepie internetowym). Lampki ogrodowe wbijane LED najczęściej wyposażone są w soczewkę skupiającą światło, przez co doskonale sprawdzą się do punktowego doświetlenia. Tego typu oprawy posiadają również możliwość zasilania poprzez panele solarne. Lampa ogrodowa wbijana jest natomiast doskonałym rozwiązaniem, kiedy chcemy indywidualnie dobrać jej moc, kąt świecenia, czy barwę światła. Wykorzystamy do niej najpopularniejsze żarówki i sami zdecydujemy, czy mają emitować światło w barwie ciepłej, zimnej, czy neutralnej.

 

Lampa ogrodowa wbijana w ziemię

Lampki ogrodowe wbijane to doskonałe rozwiązanie, kiedy chcemy dodatkowo doświetlić nasze rośliny, ścieżki i alejki w ogrodzie, czy oczka wodne. Są to małe lampy ogrodowe LED, które nie zabierają zbyt dużo miejsca montażowego, a używać ich będziemy mogli praktycznie wszędzie. Lampa ogrodowa wbijana w ziemię to najczęściej reflektor z możliwością regulacji nachylenia. Taka możliwość sprawia, że zawsze jesteśmy w stanie zmienić jego nachylenie, czy kierunek i skierować światło tam, gdzie go najbardziej w danej chwili potrzebujemy.* Pola wymagane