Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Numer domu solarny

Trafienie pod wskazany adres wieczorową pora, gdy nie widać numerów, a także w dzień, jeśli właściciel nieruchomości tego numeru nie zainstalował, bywa bardzo ciężkie. Czasami staje się to prawie niemożliwe. O ile odwiedzają nas zaproszeni gości, nie jest to aż takim problemem, gdyż możemy ich wcześniej poinstruować jak do nas trafić. W przypadku na przykład kuriera jest to poważniejszy problem, który może bardzo uprzykrzyć pracę posłańca. Jeśli w ciągu dnia będzie miał kilka adresów, pod który nie może trafić, czas jego pracy zdecydowanie się wydłuży. Skrajnie problematyczna może być sytuacja, gdy wzywamy z jakiegoś powodu służby ratownicze. Brak możliwości szybkiego odnalezienia numeru przez załogę karetki czy radiowozu może przynieść bardzo przykre konsekwencje. Łatwym sposobem na ułatwienie życia sobie i innym jest oświetlenie numeru domu. Ekonomicznym rozwiązaniem jest numer domu solarny. To funkcjonalne i bardzo ekonomiczne rozwiązanie dla osób ceniących jakość idącą w parze z ekonomią i ekologią. Solarne oświetlenie numeru domu to idealny wybór współczesnego właściciela każdej nieruchomości.

Producent:
Kolor:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 2    Wyświetl po:

Numery na dom solarne

Dobrze widoczny i oświetlony numer posesji to nie tylko kwestia łatwości trafienia pod dany adres. To także, z czego niewiele osób zdaje sobie sprawę wymóg prawny. Każdy właściciel nieruchomości zabudowanej zobowiązany jest umieścić na nim numer porządkowy. Dodatkowo tabliczka musi być dobrze oświetlona, tak aby była doskonale widoczna o każdej porze dnia i nocy. Jeśli dom znajduje się w głębi podwórza, należy tabliczkę z numerem umieścić również na ogrodzeniu. W takiej sytuacji często doprowadzenie zasilania sieciowego może być utrudnione. I wtedy właśnie idealnym wyjściem jest numer domu solarny. Takie oznaczenie domu będzie znacząco ułatwiało trafienie do naszego domu, a jednocześnie nie uszczuplili naszego portfela podniesieniem wysokości rachunków za energię elektryczną. Solarny numer domu jest bowiem narzędziem, którego koszt eksploatacji wynosi dosłownie zero złotych. Ponieważ obecnie koszt zakupu numeru domu solarnego nie jest większy od zakupu takiego podłączanego do sieci, nr domu solarny okazuje się naprawdę korzystnym finansowo rozwiązaniem.

Solarne numery na dom

Numer domu z podświetleniem solarnym to nowoczesny produkt, wykorzystujący energooszczędną technologię LED. Lampa solarna z numerem domu posiada wbudowane akumulatorki, które ładują się w ciągu dnia, aby oddać zmagazynowaną energię po zmroku. Akumulatory ładowane za pomocą paneli fotowoltaicznych umieszczonych w górnej ich części. Nowoczesne produkty oświetleniowe potrafią funkcjonować praktycznie cała noc po naładowaniu baterii w ciągu dnia. Lampy z numerem domu solarne posiadają również wbudowane czujniki zmierzchowe. Dzięki temu oświetlenie nie będzie niepotrzebnie działało w ciągu dnia. Załączy się dopiero po zmroku i wyłączy nad ranem. Modele z wbudowanym również czujnikiem ruchu sprawiają, że lampa taka świeci w trybie ekonomicznym, a pełną mocą zaświeca się dopiero w przypadku wykrycia ruchu. Dzięki temu czas działania takiej lampy ulega jeszcze wydłużeniu. Nie sposób pominąć faktu wysokiej ekologiczności produktów LED. Oświetlenie LED pozbawione jest substancji niebezpiecznych takich jak choćby rtęć czy ołów. Nadaje się również do pełnego recyclingu.

Lampa solarna numer domu

Stały rozwój technologii LED sprawił, że obecne produkty są produktami naprawdę wysokiej jakości o doskonałych parametrach. Lampy LED są lampami o bardzo dużej żywotności. Modele, które według danych producenta mają żywotność sięgającą 25 tys. godzin, przy założeniu, że będą świeciły nawet 12 godzin dziennie przez cały rok, wytrzymają prawie 6 lat. 6 lat funkcjonowania oświetlenia bez ponoszenia żadnych kosztów związanych z jego eksploatacją. Czy nie jest to doskonałe rozwiązanie na oświetlenie numeru domu? Lampy solarne są także doskonale skonstruowane. Ze względu na ich montaż na zewnątrz posiadają zwiększony stopień szczelności IP. Dzięki temu są odporne na niekorzystne warunki pogodowe. Deszcz, śnieg, wiatr i kurz nie będą w stanie spowodować ich uszkodzenia ani nawet wpłynąć na zmniejszenie żywotności.

Numer domu z podświetleniem solarnym

Oświetlenie numeru domu jest, jak widać sprawa często bagatelizowaną przez właścicieli nieruchomości, ale bardzo istotną z wielu powodów. Należy więc zadbać o prawidłowe, widoczne jej oznaczenie. Warto skorzystać z nowoczesnej technologii LED i zainstalować na naszym domu takie właśnie oświetlone numery domu. Osoby ceniące oszczędności, którym nieobce jest dbanie o środowisko, z pewnością chętnie sięgną po numery na dom solarne. W sklepie smd-led możemy zakupić solarne numery domu renomowanych producentów. Są to produkty wysokiej jakości, o doskonałych parametrach i niewysokich kosztach zakupu jednocześnie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami w przypadku pojawiających się pytań i wątpliwości. Gwarantujemy wysokogatunkowe produkty i dołożenie wszelkich starań, aby umożliwić Państwu znalezienie idealnych dla siebie rozwiązań. Państwa zadowolenie z oświetlenia zakupionego w naszym sklepie jest bowiem dla nas priorytetem.

 * Pola wymagane