Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Kinkiet solarny

Rozwój technologii led umożliwił powstawanie coraz to nowych, bardziej doskonałych lamp, zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Pogoń za redukcją zużycia energii elektrycznej skutkuje rozwojem i coraz większą popularnością lamp solarnych zewnętrznych. Dużym zainteresowaniem cieszą się więc kinkiety solarne zewnętrzne. Zarówno kinkiety solarne do ogrodu, jak i kinkiety solarne na dom są bardzo funkcjonalnym narzędziem, służącym upiększeniu otoczenia domu, restauracji, hotelu i innych budynków. Praktycznie zerowy koszt użytkowania, wysokiej jakości wykonanie i dobre parametry świecenia powodują, że kinkiet solarny zewnętrzny stał się bardzo często użytkowaną lampą na zewnątrz. 

  1. Kinkiet solarny zewnętrzny
  2. Kinkiet zewnętrzny solarny
  3. Kinkiet solarny LED
  4. Lampy solarne kinkiety
Gwarancja:
Klasa szczelności:
Możliwość ściemniania:
Producent:
Barwa światła:
Materiał wykonania:
Kolor:
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Strumień świetlny:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Kąt świecenia:
od: do °
Wysokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Wydajność:
od: do lm/W
Szerokość:
od: do mm
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 25    Wyświetl po:

Kinkiet solarny zewnętrzny

Kinkiety zewnętrzne nowoczesne służą wielu użytkownikom zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i komercyjnym. Kinkiet solarny, który jest częścią tej grupy oświetlenia, łączy wszystkie zalety tradycyjnego kinkietu, dodając do tego bardzo niskie koszty eksploatacyjne. Kinkiety zewnętrzne solarne sprawdzają się jako kinkiety elewacyjne do domu, kinkiety na altany i budynki gospodarcze oraz oświetlenie wszelkich budynków komercyjnych. Wszędzie tam, gdzie zostaną zainstalowane, otrzymujemy funkcjonalne i bezpieczne światło, służące wszystkim użytkownikom przestrzeni zewnętrznej zabudowań.

 

Kinkiet zewnętrzny solarny

Doświadczenie producentów i stałe usprawnianie produktów oświetleniowych sprawiło, że obecnie kinkiet ogrodowy solarny jest zaawansowanym i dopracowanym produktem. Wykorzystane baterie pozwalają mu pracować przez wiele godzin od momentu pełnego naładowania. Wbudowane czujniki zmierzchowe oraz czujniki ruchu sprawiają, że kinkiet zewnętrzny z czujnikiem ruchu solarny jest jeszcze bardziej funkcjonalną lampą zewnętrzne. Dzięki czujnikom kinkiet zewnętrzny solarny będzie pracował tylko wtedy, kiedy naprawdę będzie potrzebne światło przez niego emitowane. Czujniki ruchu zwiększają także bezpieczeństwo mieszkańców domu, uruchamiając światło zawsze, gdy w polu ich działania znajdzie się nieproszony gość naszej posesji.

 

Kinkiet solarny LED

Lampa solarna kinkiet zewnętrzny to lampa magazynująca energię słoneczną w ciągu dnia, włączając się po zmroku dzięki wbudowanym czujnikom zmierzchowym i oświetlając wybraną część przestrzeni. Kinkiety solarne do ogrodu to lampy o dużej odporności na niekorzystne warunki, jakim są poddane, działając na zewnątrz budynków. Podwyższona klasa szczelności oraz wysokiej jakości materiały użyte do ich produkcji, zapewniają ich dużą trwałość i bezawaryjną pracę. Kinkiety solarne ogrodowe mogą być wyposażone w zewnętrzne, widoczne panele słoneczne, a także mieć kompaktową budowę z panelami niewidocznymi z poziomu obserwatora. Do wyboru mamy kinkiety solarne zewnętrzne czarne, szare oraz surowego metalu.

 

Lampy solarne kinkiety

Lampy solarne kinkiety to lampy przeznaczone dla osób myślących racjonalnie i spokojnie kalkulujących koszty eksploatacji budynku. Początkowy wyższy koszt zakupu takiej lampy, zwraca się w bardzo krótkim czasie. Ich montaż nie wymaga przygotowania instalacji elektrycznej niezbędnej do ich podłączenia. Nie ma więc konieczności angażowania elektryka do ich podłączania ani naruszania struktury elewacji, jaką już posiada budynek. Co ważne w obecnych czasach, to także lampy ekologiczne, zużywające do działania jedynie energię słoneczną. Kinkiet solarny led jest więc, jak widać rozwiązaniem idealnym dla osób żyjących ekologicznie oraz oszczędnie. Zadowolenie z użytkowania takiego kinkietu przypadnie każdemu, kto będzie używał takich lamp zewnętrznych. * Pola wymagane