Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampy ogrodowe solarne

Lampy solarne do ogrodu efektownie wzbogacą Twój ogród, ale także będzie to pełni przyjazne dla środowiska rozwiązanie. Lampy ogrodowe LED z panelem solarnym do pracy nie potrzebują stałego dostępu do prądu, a całość energii pobiera z promieni słonecznych. Lampy zewnętrzne solarne są doskonałym rozwiązaniem, gdy nie mamy możliwości podłączenia instalacji elektrycznej w ogrodzie.

  • Lampy ogrodowe solarne są wyposażone w akumulatory magazynujące energię.
  • Pobierają one energię ze słońca, żeby móc ją następnie wykorzystać do świecenia w nocy. Ogrodowa lampa solarna do podłączenia nie potrzebuje żadnych przewód instalacyjnych.
  • Wystarczy zamontować ją w odpowiednio nasłonecznionym miejscu.
  • Lampy solarne ogrodowe LED to niezwykle ekonomiczne lampy zewnętrzne.

Spis treści:

  1. Lampy solarne do ogrodu
  2. Lampy zewnętrzne solarne
  3. Lampy solarne w ogrodzie
  4. Ogrodowa lampa solarna
  5. Dobre lampy solarne do ogrodu
Barwa światła:
Producent:
Gwarancja:
Kolor:
Materiał wykonania:
Klasa szczelności:
Długość:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Szerokość:
od: do mm
Temperatura barwowa:
od: do k
Wysokość:
od: do mm
Wydajność:
od: do lm/W
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Kąt świecenia:
od: do °
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 34    Wyświetl po:

Lampy solarne do ogrodu

Lampy solarne w ogrodzie to ozdobne oprawy świetlne wyposażone w energooszczędne źródło światła LED. Ogrodowa lampa solarna ze wbudowanym panelem słonecznym stanowi zintegrowaną konstrukcję, która doskonale sprawdzi się do oświetlenia ścieżek, alejek, tarasów, czy balkonów. Lampy solarne ogrodowe dzielimy na te wyposażone w bagnet i na te posiadające uchwyt do montażu naściennego. Lampki solarne ogrodowe z bagnetem przystosowane są do montażu bezpośrednio w ziemi, a całość ich montażu polega na wbiciu ich w ziemię. Lampy słoneczne do ogrodu z uchwytem to oprawy ścienne przystosowane do montażu na elewacji, czy fasadzie budynku (podobnie jak kinkiet zewnętrzny, czy lampy elewacyjne). W ich przypadku wystarczy odpowiednio zamontować je za pomocą wkrętów montażowych, a następnie będą gotowe do pracy.

 

Lampy zewnętrzne solarne

Lampki solarne ogrodowe to połączenie energooszczędnej technologii LED i dobrze już znanych nam paneli słonecznych. Jest to idealne rozwiązanie, gdyż diody LED zużywają znacznie mniej prądu, przez co lampy ogrodowe LED solarne mogą pracować znacznie dłużej tylko na jednym ładowaniu. Oczywiście ze względu na miejsce i rodzaj zastosowań, każda ogrodowa lampa solarna posiada obudowę wykonaną z wysokiej jakości materiałów. Jest to produkt, który nie tylko wygląda elegancko przez długie lata, ale także posiada wysoką klasę szczelności. Taka konstrukcja sprawia, że lampy solarne w ogrodzie są odporne na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych, czy na wnikanie do wnętrza obudowy kurzu, pyłu, czy brudu.

 

Lampy solarne w ogrodzie

Lampy zewnętrzne solarne to nowoczesne oprawy świetlne ze wbudowanym panelem słonecznym, przez co nie wymagają źródła zasilania. Wyposażone w źródło światła LED nowej generacji zapewnią wiele lat bezawaryjnego użytkowania tego rodzaju oświetlenia. Dobre lampy solarne do ogrodu wyróżniają się również wbudowanymi wysokiej jakości akumulatorami. Obecnie najlepszą opcją są akumulatory litowo-jonowe, które zapewnią długi czas pracy lampy na jednym ładowaniu. Oświetlenie solarne zewnętrzne jest interesującą alternatywą dla najpopularniejszych obecnie lamp ogrodowych zasilanych prądem z sieci. Lampy zewnętrzne solarne są jeszcze bardziej energooszczędne nawet od tych wykonanych w technologii LED, a koszty ich eksploatacji są praktycznie zerowe.

 

Ogrodowa lampa solarna

Lampy słoneczne ogrodowe doskonale nadają się do oświetlenia posesji, ogrodów, tarasów, alejek, czy bram wjazdowych. Są lekkie, energooszczędne oraz pracują w każdych warunkach przy zachowaniu odpowiedniej efektywności. Lampa ogrodowa solarna nie potrzebuje żadnego dodatkowego źródła energii i jest całkowicie darmowa w eksploatacji. Ze względu na to, że nie posiada żadnych przewodów instalacyjnych, możemy swobodnie zmieniać jej miejsce montażu, bez potrzeby większej ingerencji w nasz ogród. Lampy solarne do ogrodu mogą kupić Państwo tanio i szybko bez wychodzenia z domu w naszym sklepie internetowym. W swojej ofercie posiadamy lampy solarne ogrodowe, których producent to Su-Ma, Aigostar, czy POLED. Są to znani i cenieni na rynku oświetleniowym dystrybutorzy, którzy są gwarancją długiej oraz bezawaryjnej pracy swoich produktów.

 

Dobre lampy solarne do ogrodu

Lampy słoneczne do ogrodu ze względu na pobieranie energii wyłącznie z promieni słonecznych, nie będą pracować cały dzień, lecz wyłącznie wtedy, kiedy potrzebujemy tego rodzaju doświetlenia. Lampy solarne do ogrodu najczęściej wyposażone są w czujniki zmierzchu, które aktywują naszego oświetlenie wyłącznie o odpowiedniej porze zmierzchu. Wtedy nasze oświetlenie solarne zewnętrzne będzie włączone do świtu, czyli do momentu, kiedy nie będziemy potrzebowali więcej tego typu doświetlenia. Lampy ogrodowe słoneczne prócz czujnika zmierzchu mogą zostać wyposażone również w czujkę ruchu. Lampy solarne do ogrodu z czujnikiem zmierzchu i ruchu włączają się jedynie o odpowiedniej porze i tylko wtedy kiedy w swoim zasięgu wyczują ruch. Jest to wtedy doskonałe rozwiązanie, kiedy zależy nam, aby nasze oświetlenie nie świeciło całą noc, a tylko w momencie, kiedy koło niego przechodzimy, czy przejeżdżamy.* Pola wymagane